Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezpieczeństwo użytkownika. Instagram wprowadził wiele nowych aktualizacji, jedną z nich jest opcja sprawdzania, kto udostępnił Wasze posty.

Dowiedz się, jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie:

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Jednym z powodów, dla których nie możecie zobaczyć, udostępnień Waszego posta na Instagramie, jest brak konta biznesowego. Jeśli macie zwykłe konto, możecie jedynie zobaczyć liczbę udostępnień swojego posta, ale nie będziesz w stanie sprawdzić, kto dokładnie go udostępnił. Dlatego też, jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zobaczyć, kto udostępnił Wasz post na Instagramie, musicie najpierw założyć konto biznesowe na Instagramie.

Jednym z istotnych warunków do zobaczenia, kto udostępnił Wasz post, jest posiadanie konta biznesowego na Instagramie. Aby sprawdzić, kto udostępnił twój post na Instagramie, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  • Dotknij wybranego opublikowanego posta.
  • Dotknij opcji „Wyświetl statystyki” na dole posta.
  • W statystykach posta znajdziesz różne opcje.
  • Tutaj ikona strzałki pokaże liczbę razy, jakie ilość razy post został udostępniony.
  • Dotknij opcji „Wyświetl udostępnienia historii” (jeśli jest dostępna – wszystko zależy od Twojego konta, konta udostępniającego oraz ustawienia publiczności posta).

W ten sposób możecie sprawdzić, kto udostępnił Wasze posty. Jeśli podane powyżej kroki nie dają Wam pożądanego rezultatu, znaczy to, że albo nie posiadacie konta biznesowego, albo osoba udostępniająca Waszego posta ma włączony tryb prywatny, który ukrywa jej posty, w tym także nie pozwala sprawdzić jej udostępnień.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak udostępniać filmy za pomocą notatek na Instagramie
Jak udostępniać filmy za pomocą notatek na Instagramie

Czy lubicie dzielić się każdą chwilą ze swoimi obserwatorami na Insta za pomocą notatek na Instagramie? Teraz możecie udostępniać fragmenty swojego dnia, publikując krótkie filmy. Instagram wprowadził aktualizację w grudniu 2023 r., która umożliwia udostępnianie dwusekundowyc…

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie
Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezp…