Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób.

Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza konto 15 razy dziennie, może pomóc Wam w ustaleniu strategii uzyskania jak największej liczby odwiedzających – sprawdzicie zasięgi, odpowiedni target i odbiorców, a czasami także pomoże złapać niesfornego stalkera. Niestety, Instagram nie pokazuje sam z siebie, kto ogląda Wasze posty i profile. Czy istnieje jednak sposób, aby się tego dowiedzieć?

Dowiedz się, jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram:

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Insta Stories posiadają licznik odwiedzin i na nich można sprawdzić, kto oglądał Wasze historie. Inaczej jednak jest z profilem – tutaj Instagram nie pofatygował się o stworzenie licznika odwiedzin.

Chociaż istnieje wiele aplikacji, które twierdzą, że pokażą Wam listę odwiedzających i obiecują wysyłać szczegółowe raporty o tym, kto oglądał Profil i Posty – są to aplikacje firm trzecich bez bezpośredniej przynależności do Instagrama. 

Bycie nieoficjalną aplikacją oznacza, że trzeba udostępnić dane swojego konta innej firmie. Najczęściej firmy te sprzedają potem te dane w celu osiągnięcia zysku, podczas gdy usługa, którą świadczą jest niskiej jakości, jeśli w ogóle istnieje – dlatego tak ważne jest używanie jedynie sprawdzonego oprogramowania. 

Nie wszystkie takie aplikacje są złe, ale jeśli naprawdę chcecie z nich korzystać, upewnijcie się, że apki te zostały odpowiednio zbadane przez użytkowników. My sprawdziliśmy kilka z nich i wybraliśmy najlepszą, która jest bezpieczna w użytkowaniu – znajdziecie ją na końcu artykułu. 

Ich użytkowanie zwykle jest proste i ogranicza się po prostu do zainstalowania i uruchomienia aplikacji – która powinna zebrać dane i wyświetlić je Wam już na pierwszym ekranie. 

Jeśli interesują Was inne aspekty związane z Instagramem, sprawdźcie nasze poprzednie artykuły, choćby jak dodawać skróty do różnych funkcji Instagram, albo jak anonimowo przeglądać Instagram Stories.

  1. Followers Insight for Instagram, tracker, analyzer

    Followers Insight for Instagram, tracker, analyzer

    Followers Insight choć nie posiada wszystkich funkcji oferowanych przez inne aplikacje, jest w miarę bezpieczny w użytkowaniu i naprawdę sprawdza się w tym, co robi. Korzysta z algorytmów podobnych do tych, które są udostępniane dla Instagram Businness – przez co pozwala na optymalizację zasięgów i dostęp do danych, których normalnie nie posiadamy.

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…