Najlepsze aplikacje do przywracania starych zdjęć na Androida

Stare fotografie są istotną częścią naszego życia. Możemy spojrzeć na przeszłość innymi oczami. Wielu z nas przechowuje najcenniejsze zdjęcia naszych krewnych i przyjaciół na wydrukowanych, specjalnych papierach fotograficznych.

Niestety, czas mija, a zdjęcia stają się coraz gorsze. Pojawiają się pęknięcia, a niektóre kolory znikają. Co możemy zrobić? Możecie pobrać aplikacje, które automatycznie przywrócą życie zdjęciu. Co więcej, większość z tych aplikacji jest w stanie przywrócić kolory na starych czarno-białych zdjęciach.

Proces ten nada zdjęciom nowego znaczenia i ożywi je. Wybraliśmy dla Was najlepsze aplikacje do przywracania starych zdjęć. Zapraszamy do ich wypróbowania!

 1. FixMyPics - Restore Old Photos

  FixMyPics – Restore Old Photos

  Ta aplikacja to prawdziwy mistrz w przywracaniu dawnych wspomnień. Nie tylko usuwa ona zadrapania i uszkodzenia ze starych zdjęć, ale także przywraca oryginalne kolory i tekstury, dzięki czemu zdjęcia wyglądają tak, jakby zostały właśnie zrobione!

 2. Evoke - AI Photo Enhancer

  Evoke – AI Photo Enhancer

  Evoke – AI Photo Enhancer: Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji, Evoke to więcej niż tylko narzędzie do poprawiania jakości zdjęć. Aplikacja pozwala odkrywać ukryte detale i wprowadza niesamowity realizm w kadrze, dzięki czemu każde zdjęcie wydaje się ożywione.

 3. Face Restore - Pokoloruj stare zdjęcia!

  Face Restore – Pokoloruj stare zdjęcia!

  Face Restore to nie tylko narzędzie do przywracania zdjęć, ale także do kolorowania czarno-białych fotografii portretowych. Teraz możesz zobaczyć swoich przodków w pełnym kolorze i poczuć się, jakbyś tam był!

 4. Photo Enhancer & Blurry Fixer

  Photo Enhancer & Blurry Fixer

  Ta aplikacja nie tylko ulepsza jakość zdjęć, ale także eliminuje efekty rozmycia. Dzięki niej Twoje ulubione momenty wyglądają jeszcze lepiej, a wszystkie szczegóły są ostre i wyraźne.

 5. Image Colorizer - Colorize Black and White Photos

  Image Colorizer – Colorize Black and White Photos

  Image Colorizer to niezastąpione narzędzie dla miłośników czarno-białych fotografii. Dodaj kolor do starych zdjęć, aby ożywić wspomnienia i zobaczyć świat w nowym świetle.

 6. Colorize - Color to Old Photos

  Colorize – Color to Old Photos

  Colorize to aplikacja, która przeniesie Cię w czasie, dodając kolory do starych zdjęć. Dzięki niej nawet najstarsze fotografie nabierają nowego życia, a detale stają się bardziej wyraziste.

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak udostępniać filmy za pomocą notatek na Instagramie
Jak udostępniać filmy za pomocą notatek na Instagramie

Czy lubicie dzielić się każdą chwilą ze swoimi obserwatorami na Insta za pomocą notatek na Instagramie? Teraz możecie udostępniać fragmenty swojego dnia, publikując krótkie filmy. Instagram wprowadził aktualizację w grudniu 2023 r., która umożliwia udostępnianie dwusekundowyc…

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie
Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezp…