Najlepsze alternatywy Instagrama dla użytkowników Androida

Instagram jest jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych. Jest to platforma, która umożliwia edycję za pomocą filtrów, dodawanie wzmianek i śledzenie interesujących twórców. Po przejęciu przez Facebooka niektórzy użytkownicy nie są zadowoleni z ostatnich zmian w polityce oraz nowych usprawnień. Należycie do tej grupy ludzi? A może chcecie wypróbować aplikacje podobne do Instagrama? W związku z tym oto 5 najlepszych aplikacji takich jak Instagram.

 1. MeWe

  MeWe

  MeWe to bezpłatna, wolna od reklam sieć społecznościowa, która w odróżnieniu od Facebooka i Instagrama obiecuje nie przechowywać danych osobowych i danych użytkowników, aby zapewnić całkowitą prywatność wszystkim jej uczestnikom. Ten anty-Facebook pozwala łączyć się ze znajomymi i rodziną, tworzyć strony dla fanów, wymieniać wiadomości, prowadzić rozmowy wideo, odpowiadać na posty z „polubieniami”, skorzystać z funkcji, która po chwili powoduje automatyczne znikanie udostępnianych treści, czy ustawiać własne motywy.

 2. Buffer: Social Media Manager

  Buffer: Social Media Manager

  Zoptymalizuj swój czas dzięki aplikacji Buffer, inteligentnemu aystentowi, który ułatwia zarządzanie wszystkimi kanałami komunikacji. Możesz zarządzać swoimi sieciami społecznościowymi, takimi jak Linkedin, Facebook i Twitter za pomocą jednej aplikacji, planować wiadomości i uzyskiwać dane statystyczne związane z jego kontami.

 3. Crowdfire: Social media growth

  Crowdfire: Social media growth

  Narzędzie marketingowe, dzięki któremu możesz wybierać i udostępniać wiadomości, które poszerzą Twoje grono obserwujących, a także przyciągnąć  nowych klientów w zakresie produktów i usług. Aplikacja sugeruje interesujące treści, które pomogą CI utrzymać zaangażowanie Twoich kręgów. Możesz zaplanować publikację treści w sieciach społecznościowych w najlepszym czasie w ciągu dnia.

 4. Hashtags Manager: AI

  Hashtags Manager: AI

  Ta platforma to aplikacja do generowania hashtagów dla doświadczonych użytkowników, a narzędzia do zwiększania liczby obserwujących mogą być używane na dowolnej platformie społecznościowej, takiej jak Instagram, Tiktok, Youtube, Snapchat. Najpierw należy wyszukać podstawowe słowo kluczowe, a następnie wyświetli się lista popularnych hashtagów z bazy danych. Szybkie i zaawansowane generatory hashtagów dają użytkownikowi więcej polubień i obserwujących, po prostu dodając idealne hashtagi.

 5. InstaSize

  InstaSize

  Użyj InstaSize, aby ulepszyć lub spersonalizować swoje zdjęcia bezpośrednio z urządzenia mobilnego przed udostępnieniem ich na Instagramie. Można zmieniać rozmiar zdjęć, tworzyć kolaże, używać filtrów, dodawać teksty i udostępniać zdjęcia na Instagramie, Facebooku i Twitterze.

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie
Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezp…

Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie
Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie

Jeśli jesteście aktywni na Telegramie od jakiegoś czasu, to możecie chcieć zmienić swoje zdjęcia profilowe. Jednak stare zdjęcia profilowe nie są automatycznie usuwane przez platformę. Musicie zająć się tym samodzielnie. Na szczęście jest to stosunkowo prosty proces. Dowiedz …

Jak usunąć Threads z profilu na Instagramie
Jak usunąć Threads z profilu na Instagramie

Meta w końcu wypuściła Threads – nową aplikację, która ma celować w przestrzeń Twittera z postami tekstowymi i dostępem do publicznych rozmów i wątków. Konfiguracja Threads jest tak prosta, jak pobranie aplikacji i zalogowanie się na swoje konto na Instagramie. Ale czy …