Jak repostować historię na Instagramie

Repostowanie historii na Instagramie to świetny sposób, aby utrzymać zaangażowanie odbiorców, opowiedzieć historię marki i zyskać wiarygodność dzięki treściom generowanym przez użytkowników. Niezależnie od tego, czy jest to cytat, który rezonuje z Waszą marką, seria filmów zza kulis współpracy lub pochlebne recenzje produktu/usługi, repostowanie jest świetnym sposobem na dzielenie się swoimi sukcesami ze swoją społecznością.

Dowiedz się, jak repostować historię na Instagramie:

Jak repostować historię na Instagramie

To powiedziawszy, odpowiedź na pytanie „jak ponownie umieścić historię na Instagramie” nie zawsze jest od razu oczywista! Być może trafiliście na historię od kogoś, kogo nie znacie osobiście, ale chcecie ją ponownie udostępnić, lub jest to prywatne konto.

Niestety, jak dotąd, nie ma sposobu, aby repostować cudze historie, jeśli oryginalny Twórca Was nie oznaczył. Jednak przedstawimy Wam sposób, w jaki możecie obejść to ograniczenie!

Jak repostować historię na Instagramie, gdy ktoś Was oznaczył

Marka, klient, znajomy wspomnieli o Was w historii, więc naturalnie chcecie się tym pochwalić! Kiedy zostaniecie wspomniani lub oznaczeni w historii, magicznie pojawi się ona w Waszym  DM od tej osoby. Wystarczy kliknąć „Add post to my story”, a Instagram przeniesie Was to do trybu edycji historii, gdzie możecie ją ponownie udostępnić.

Jedno szybkie zastrzeżenie, choć – repostować można tylko te historie, które są nadal widoczne, zatem nie czekajcie z tym na późniejszą godzinę!

Jak repostować historię, gdy nikt Was nie oznaczył

A co w przypadku, gdy widzicie historię, która Wam się podoba, ale nie jesteście oznaczeni?

Historie znikają po 24 godzinach, ale dobra wiadomość jest taka, że możecie im zrobić zrzut ekranu. Podczas gdy proces robienia tego będzie zależał od tego, na jakim telefonie się logujecie, możecie normalnie zrobić to przy pomocy wbudowanego w telefon aparatu.

Pamiętajcie jednak, że z uprzejmości wypada zapytać o zgodę użytkownika, od którego podbieracie treść. Upewnijcie się również, że oznaczycie go w poście! W przeciwnym razie może z tego wyniknąć niemała afera.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak prowadzić transmisję na żywo na TikTok
Jak prowadzić transmisję na żywo na TikTok

Choć zdecydowana większość treści oglądanych za pośrednictwem platform streamingowych wideo jest nagrywana i edytowana, użytkownicy mogą również nadawać na żywo. I, oczywiście, TikTok nie zamierza pozostać w tyle. Musicie wiedzieć, że ta chińska sieć społecznościowa ma równie…

Jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie
Jak zrobić karuzelowe posty na Insta na Androidzie

Posty karuzelowe na Instagramie (te z wieloma obrazami, które można dowolnie przesuwać) mogą być skutecznym sposobem na przekazanie tony wartości, pokazanie wielu produktów lub podzielenie się serią świetnych zdjęć, które naprawdę pomagają połączyć się z publicznością. Dowied…

Jak ustawić notatkę głosową jako status WhatsApp
Jak ustawić notatkę głosową jako status WhatsApp

Statusy WhatsApp służą do udostępniania zdjęć, filmów, GIF-ów, fraz, a teraz także notatek głosowych swoim kontaktom. Dzisiaj pokażemy Wam, jak korzystać z notatek głosowych w ramach statusów WhatsApp. Dowiedz się, jak ustawić notatkę głosową jako status WhatsApp: Jak ustawić…

Jak repostować historię na Instagramie
Jak repostować historię na Instagramie

Repostowanie historii na Instagramie to świetny sposób, aby utrzymać zaangażowanie odbiorców, opowiedzieć historię marki i zyskać wiarygodność dzięki treściom generowanym przez użytkowników. Niezależnie od tego, czy jest to cytat, który rezonuje z Waszą marką, seria filmów zz…