Jak repostować historię na Instagramie

Repostowanie historii na Instagramie to świetny sposób, aby utrzymać zaangażowanie odbiorców, opowiedzieć historię marki i zyskać wiarygodność dzięki treściom generowanym przez użytkowników. Niezależnie od tego, czy jest to cytat, który rezonuje z Waszą marką, seria filmów zza kulis współpracy lub pochlebne recenzje produktu/usługi, repostowanie jest świetnym sposobem na dzielenie się swoimi sukcesami ze swoją społecznością.

Dowiedz się, jak repostować historię na Instagramie:

Jak repostować historię na Instagramie

To powiedziawszy, odpowiedź na pytanie „jak ponownie umieścić historię na Instagramie” nie zawsze jest od razu oczywista! Być może trafiliście na historię od kogoś, kogo nie znacie osobiście, ale chcecie ją ponownie udostępnić, lub jest to prywatne konto.

Niestety, jak dotąd, nie ma sposobu, aby repostować cudze historie, jeśli oryginalny Twórca Was nie oznaczył. Jednak przedstawimy Wam sposób, w jaki możecie obejść to ograniczenie!

Jak repostować historię na Instagramie, gdy ktoś Was oznaczył

Marka, klient, znajomy wspomnieli o Was w historii, więc naturalnie chcecie się tym pochwalić! Kiedy zostaniecie wspomniani lub oznaczeni w historii, magicznie pojawi się ona w Waszym  DM od tej osoby. Wystarczy kliknąć „Add post to my story”, a Instagram przeniesie Was to do trybu edycji historii, gdzie możecie ją ponownie udostępnić.

Jedno szybkie zastrzeżenie, choć – repostować można tylko te historie, które są nadal widoczne, zatem nie czekajcie z tym na późniejszą godzinę!

Jak repostować historię, gdy nikt Was nie oznaczył

A co w przypadku, gdy widzicie historię, która Wam się podoba, ale nie jesteście oznaczeni?

Historie znikają po 24 godzinach, ale dobra wiadomość jest taka, że możecie im zrobić zrzut ekranu. Podczas gdy proces robienia tego będzie zależał od tego, na jakim telefonie się logujecie, możecie normalnie zrobić to przy pomocy wbudowanego w telefon aparatu.

Pamiętajcie jednak, że z uprzejmości wypada zapytać o zgodę użytkownika, od którego podbieracie treść. Upewnijcie się również, że oznaczycie go w poście! W przeciwnym razie może z tego wyniknąć niemała afera.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…

Jak dodać zaimki na Instagramie
Jak dodać zaimki na Instagramie

Zaimki to jeden z najlepszych sposobów na określenie siebie w sieci. Ponieważ coraz więcej osób zaczęło dodawać zaimki do swoich biografii, Instagram podjął kroki w celu zapewnienia, że jest dla nich wyznaczone miejsce, aby nie zostały zakopane pod innymi informacjami, które …

Jak włączyć kompleksowe szyfrowanie na Instagramie
Jak włączyć kompleksowe szyfrowanie na Instagramie

Czy chcecie wiedzieć, jak włączyć szyfrowanie typu end-to-end na Instagramie? Szyfrowanie end-to-end‍ ułatwia użytkownikom ochronę danych, jest to bezpieczny sposób komunikacji podczas korzystania z‍ Instagrama. Jeśli zależy Wam na prywatności i bezpieczeństwie, to zapraszamy…

Jak edytować podpis TikTok po opublikowaniu
Jak edytować podpis TikTok po opublikowaniu

Używanie TikToka jest bardzo intuicyjne, a aplikacja sprawia, że tworzenie wideo i interakcja są tak proste, jak to tylko możliwe. Jednak nie wszystko jest takie oczywiste. Wiele osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy da się edytować podpis pod publikacją w TikToku już po …