Najlepsze darmowe alternatywy dla Netflix na Androida

Bezpłatne, wspierane reklamami usługi streamingowe nigdy nie były bardziej popularne ani lukratywne – tylko w 2018 roku na reklamy wydano 2,7 miliarda dolarów, co pozwoliło na znaczne ograniczenie kosztów po stronie usługobiorcy takiego rozwiązania.

Wszystko to jest świetną wiadomością dla widzów – nigdy nie było więcej możliwości oglądania bez płacenia. Oczywiście, jak to zwykle bywa, słowo „bezpłatne” lub „darmowe” przyciąga nie tylko ludzi poszukujących rozrywki, ale także szarlatanów, którzy chcą wykorzystać nieświadomych użytkowników – budując aplikacje hakerskie czy po prostu słupy do wyłudzania danych osobowych.

Dlatego też, dla Waszego bezpieczeństwa, a jednocześnie przyjemności, stworzyliśmy zestaw najlepszych darmowych alternatyw dla Netflixa na Waszego Androida. Wszystkie apki zostały sprawdzone i są całkowicie bezpieczne – nie musicie się martwić wyciekiem danych osobowych czy zniknięciem pieniędzy z konta (pamiętajcie, że jeśli darmowa aplikacja prosi Was o podanie numeru karty płatniczej, to raczej nie jest darmowa!).

Jeśli natomiast chcecie poczytać nieco więcej na temat aplikacji do strumieniowania wideo, zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: oglądanie zasobów Netflix z innych krajów oraz najlepsze aplikacje do oglądania i strumieniowania TV na żywo.

Oto nasz zbiór, najlepszych darmowych alternatyw dla Netflixa:

 1. IMDb Movies & TV

  IMDb Movies & TV

  IMDb TV to darmowe skrzydło serwisu streamingowego Amazon, Prime Video. Z naciskiem na jakość ponad ilość IMDb TV ma tylko 384 tytuły, ale prawie wszystkie z nich są warte obejrzenia – spokojnie zapełnią Wam czas na długie godziny. 

 2. Show Box

  Show Box

  Show Box to prosty sposób na oglądanie ulubionych filmów i serialów za darmo na Androidzie – dodatkowo z funkcją pobrania wideo na dysk, abyście nie musieli martwić się o stały dostęp do dobrego łącza podczas oglądania. Dobre rozwiązanie na podróż lub w miejsce, gdzie jest słaby zasięg.

 3. Tubi TV - Free TV & Movies

  Tubi TV – Free TV & Movies

  Tubi TV jest w całości wspierana przez reklamy – bez limitu na to, ile można oglądać. Na dodatek polityka reklamowa jest w miarę przejrzysta – dwie minuty reklam za każdą godzinę oglądania. Tubi wciąż się rozwija, wydając około 100 milionów dolarów w 2019 roku na licencjonowane treści – jest to znacznie więcej niż jakakolwiek inna darmowa platforma streamingowa. 

 4. Play! Go.

  Play! Go.

  Ta aplikacja udostępnia użytkownikom ogromną kolekcję filmów i seriali telewizyjnych, które można oglądać na smartfonie w dowolnym momencie – Play! Go otrzymuje codzienne aktualizacje wraz z nowymi treściami.

 5. VUDU Movies and TV

  VUDU Movies and TV

  Vudu jest znanym programem działającym jak wypożyczalnia filmów, ale ma również ponad 3000 filmów i 250 programów telewizyjnych dostępnych za darmo. Można znaleźć tu sporo mniej znanych filmów, co dla niektórych na pewno będzie dodatkowym atutem.

Najlepsze aplikacje do zrzutów ekranu na Androida
Najlepsze aplikacje do zrzutów ekranu na Androida

W dzisiejszych czasach używamy smartfonów niemal do wszystkiego – rozmów z przyjaciółmi, lub do pobierania nowych zdjęć, smartfony stały się ważną częścią naszego życia. Teraz, przy całym tym surfowaniu i przeglądaniu internetu, czasami znajdujemy coś, co chcemy zapisać…

Tor vs. VPN: Jaka różnica i co jest lepsze?
Tor vs. VPN: Jaka różnica i co jest lepsze?

Prywatność online jest rosnącym zmartwieniem osób surfujących po Internecie. Podczas badania w styczniu 2019 roku 53% użytkowników online stwierdziło, że w tamtym roku bardziej obawiają się o swoją prywatność online niż w roku poprzednim. Z tymi rosnącymi obawami użytkownicy …