Oglądanie zasobów Netflix z innych krajów

Oglądanie zasobów Netflix z innych krajów

Netflix
to najpopularniejsze wirtualna wypożyczalnia filmów. Istnieje kilka sposobów na to, żeby oglądać tytuły, które nie są dostępne w naszym kraju. Twórcy serwisu przyznają, że choć nie polecają stosowania wspomnianych trików, nie zablokowali użytkownikom możliwości ich stosowania.Poniżej przedstawiamy trzy sposoby na oglądanie filmów Netflix, które nie są dostępne w naszym kraju.

Sposób 1

Najczęściej wybierany sposób to zainstalowanie rozszerzenia do przeglądarki internetowej na komputerze/laptopie. Najpopularniejszym takim rozszerzeniem jest od Hola.org. Mogą z niego korzystać użytkownicy Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer. Po zainstalowaniu rozszerzenia od Hola.org natychmiast możesz zacząć przeglądać zawartość z innych krajów.

1. Pobierz i zainstaluj rozszerzenie Hola, klikając tutaj.
2. Przejdź do Netflix, który powinien wyglądać tak jak do tej pory.
3. Kliknij ikonkę Hola i wybierz dowolną lokalizację.
4. Odśwież stronę. Powinny wyświetlić się tytuły filmów i programów, do których do tej pory nie było dostępu.


Sposób 2

Jeśli często oglądasz filmy z Netflix na tablecie czy smartfonie, rozważ pobranie dodatkowej aplikacji. Może to być wspomniana powyżej Hola.org. Dzięki niej, zamiast odblokować całe urządzenie, odblokujesz tylko konkretną aplikację. Możesz skorzystać też z innych aplikacji, np. VPN Master(Free unblock proxy) czy FlashVPN Free VPN Proxy.

Sposób 3

Dla osób, które chcą korzystać z Netflix zarówno na komputerze, jak i tablecie czy konsoli, polecamy skorzystać z serwisów takich jak Unblock-US.com. Na początek można skorzystać z kilkutygodniowego okresu próbnego, a później wykupić dostęp za niewielką cenę. Rozpoczęcie korzystania z usługi ułatwiają samouczki i wsparcie klienta.

Jak edytować Instagram Story po opublikowaniu
Jak edytować Instagram Story po opublikowaniu

Instagram stał się dla wielu apką niezastąpioną, z której korzysta się codziennie nie tylko dla przyjemności, ale także samopromocji czy nawet zarabiania. Ta platforma umożliwia użytkownikom dzielenie się swoim życiem poprzez zdjęcia, krótkie filmy i historie. Insta Stories t…