Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego

Prawdopodobnie korzystacie już z TikTok i jesteście obeznani z aplikacją. Istnieje jednak problem, który polega na tym, że nie ma intuicyjnego sposobu na pobieranie filmów z TikTok bez znaku wodnego. Istnieje duża szansa, że tworzycie własne filmy bezpośrednio w aplikacji TikTok. A po opublikowaniu możecie zdecydować, że chcecie udostępnić swój film na innej platformie mediów społecznościowych. Ale jeśli pobierzecie go bezpośrednio przez TikTok, skończycie z dużym znakiem wodnym TikTok na swoim filmie. Na szczęście istnieje kilka łatwych rozwiązań, których można użyć do pobrania filmów z TikTok bez znaku wodnego.

Dowiedz się, jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego:

Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego

Jednym ze sposobów na pozbycie się znaku wodnego z wideo TikTok jest po prostu samodzielna edycja wideo. Ta metoda jest łatwa, ponieważ wymaga tylko kilku kroków. Najpierw należy pobrać film bezpośrednio z TikTok. Po prostu otwórzcie aplikację, znajdźcie film, który chcecie pobrać, kliknijcie Udostępnij wideo, a następnie wybierzcie Zapisz wideo. Następnie należy otworzyć pobrany film w dowolnej aplikacji do obróbki wideo, która pozwala na usuwanie elementów nałożonych na film i użyć znajdujących się tam narzędzi.

Wadą tej opcji jest to, że efekt końcowy może wyglądać nieco niechlujnie. Dzieje się tak dlatego, że takie aplikacje zasadniczo „usuwają” znak wodny, dodając dodatkowe piksele, aby go rozmyć. Jeśli chcecie, aby końcowy produkt wyglądał na dopracowany i czysty, możecie chcieć skorzystać ze specjalnego oprogramowania do usuwania znaków wodnych.

SnapTik jest dostępny przez zwykłą przeglądarkę. Jest to dobra opcja, ponieważ nie trzeba nawet instalować żadnego oprogramowania na komputerze lub telefonie. Wszystko, czego potrzebujecie, to link do wideo TikTok. Następnie wystarczy wkleić ten link w wyznaczonym polu SnapTik, aby w ciągu kilku sekund uzyskać wideo bez znaku wodnego. SnapTik jest całkowicie darmowy.

Istnieją także inne aplikacje zewnętrzne, które pozwalają na obróbkę znaku wodnego, jednak SnapTik jest darmowy, bezpieczny i nie trzeba się przejmować miejscem na dysku przy jego używaniu.

Pamiętajcie tylko, że pobieranie innych filmów z TikToka i usuwanie z nich znaku wodnego jest nie najlepiej widziane przez użytkowników – w tym oczywiście twórców, zatem nie nadużywajcie takiego pobierania w przypadku cudzych filmików!

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku
Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku

Jeśli zastanawialiście się, jak uzyskać niebieski znacznik zatwierdzenia na TikTok, czytaj dalej. Oto, czym jest weryfikacja TikTok, dlaczego ma znaczenie i jak upewnić się, że wniosek o weryfikację został zatwierdzony. W końcu ta sieć mediów społecznościowych ma około 1 mili…

Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego
Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego

Prawdopodobnie korzystacie już z TikTok i jesteście obeznani z aplikacją. Istnieje jednak problem, który polega na tym, że nie ma intuicyjnego sposobu na pobieranie filmów z TikTok bez znaku wodnego. Istnieje duża szansa, że tworzycie własne filmy bezpośrednio w aplikacji Tik…

Jak pobrać dźwięk z Instagrama
Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Instagram to kultowa platforma mediów społecznościowych pełna hipnotyzujących treści. Filmy na Instagramie, IGTV i Instagram stories często zawierają intrygujące dźwięki w tle, które czasami warto zapisać. Być może zastanawiacie się: „Czy mogę pobrać dźwięk z Instagrama…

Jak sprawdzić, kto oglądał Wasz film na Instagramie
Jak sprawdzić, kto oglądał Wasz film na Instagramie

Instagram to potężne narzędzie do docierania do ludzi, niezależnie od tego, czy korzystacie z konta osobistego, czy biznesowego. Jeśli korzystacie z Instagrama, aby rozwijać swoją firmę lub odbiorców, musicie zoptymalizować swoją wydajność na platformie, co oznacza zbieranie …