Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku

Jeśli zastanawialiście się, jak uzyskać niebieski znacznik zatwierdzenia na TikTok, czytaj dalej. Oto, czym jest weryfikacja TikTok, dlaczego ma znaczenie i jak upewnić się, że wniosek o weryfikację został zatwierdzony.

W końcu ta sieć mediów społecznościowych ma około 1 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie. To ogromna potencjalna publiczność, z której można skorzystać, a weryfikacja tylko pomaga w dostaniu się do tej społeczności.

Dowiedz się, jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku:

Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku

Zweryfikowane konta TikTok korzystają ze zwiększonej ekspozycji i pewnej dozy wiarygodności. Odznaka weryfikacyjna jest w zasadzie pieczęcią zatwierdzenia od TikTok.

Krótko mówiąc, uzyskanie weryfikacji na TikTok może pomóc w ustanowieniu i umocnieniu marki. Podobnie jak na innych platformach społecznościowych, niebieski haczyk na TikTok oznacza, że tożsamość konta została potwierdzona. Weryfikacja jest zazwyczaj zarezerwowana dla celebrytów, marek lub influencerów. Te konta są najprawdopodobniejszym celem prób podszywania się.

Ale nie musicie być super sławni, aby zostać zweryfikowanym na TikTok. W przeszłości TikTok korzystał z własnego tajnego systemu weryfikacji. Pracownicy wyszukiwali i przyznawali odznaki weryfikacyjne TikTok, aby nagradzać twórców treści za wysokiej jakości, popularne filmy.

Teraz użytkownicy TikTok mogą poprosić o weryfikację z poziomu aplikacji. Złożenie wniosku jest łatwe – udowodnienie, że kwalifikujecie się do weryfikacji, będzie trudniejsze.

TikTok wprowadził możliwość żądania weryfikacji w listopadzie 2022 roku, i samo ubieganie się o to, jest dosyć proste. Oto co musicie zrobić:

 • W aplikacji TikTok dotknij swojego profilu w prawym dolnym rogu, a następnie dotknij przycisku Menu w prawym górnym rogu.
 • Stuknij Ustawienia i prywatność.
 • Stuknij opcję Zarządzaj kontem, a następnie stuknij opcję Weryfikacja.
 • Jeśli jesteś zarejestrowany jako konto biznesowe, możesz ubiegać się tylko o weryfikację biznesową.
 • Jeśli jesteś zarejestrowany jako konto osobiste, możesz ubiegać się o weryfikację osobistą i instytucjonalną.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby przesłać wniosek o weryfikację.

Po przesłaniu wniosku będziecie musieli poczekać, aż zespół TikTok przejrzy Waszą aplikację. Nie jest jasne, jak długo może to potrwać. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni. Powodzenia!

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku
Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku

Jeśli zastanawialiście się, jak uzyskać niebieski znacznik zatwierdzenia na TikTok, czytaj dalej. Oto, czym jest weryfikacja TikTok, dlaczego ma znaczenie i jak upewnić się, że wniosek o weryfikację został zatwierdzony. W końcu ta sieć mediów społecznościowych ma około 1 mili…

Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp
Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp

Aby uniemożliwić wścibskim osobom podglądanie osobistych wiadomości, WhatsApp pozwala blokować aplikację za pomocą kodu dostępu. Wprowadzono także nową funkcję, umożliwiającą użytkownikom blokowanie poszczególnych czatów i ukrywanie ich. Oznacza to, że nawet jeśli komuś uda s…

Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp
Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp

Odzyskiwanie historii połączeń WhatsApp może wydawać się przytłaczające, zwłaszcza jeśli nie znacie dostępnych opcji. Dlatego właśnie dzisiaj przeprowadzimy Was przez każdy krok odzyskiwania bezcennej historii połączeń WhatsApp. Dowiedz się, jak przywrócić usuniętą historię p…

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…