Najlepsze aplikacje do podcastów na Androida, które musisz pobrać

Podcasty zdają się powracać jako główne źródło informacji – są także wspaniałym sposobem na poszerzenie swoich horyzontów i samorozwój. Jest to sposób na słuchanie ekspertów mówiących na tematy, na których Wam zależy i stosunkowo łatwo jest znaleźć świetne podcasty.

Ponadto istnieje mnóstwo rozrywkowych podcastów, w których prowadzący opowiadają śmieszne historie, dowcipy. Dostępne są nawet podcasty dokumentalne, które głęboko zagłębiają się w konkretne tematy.

Dosłownie, można znaleźć podcast na każdy temat. Jeśli jesteście fanami podcastów – na pewno kojarzycie nie jedną aplikację do odsłuchiwania tego typu audycji. Jednak, jeśli jesteście w tym początkujący, lub nie słuchaliście nigdy niczego na telefonie, to ogrom aplikacji do podcastów może Was przytłoczyć.

Dlatego też stworzyliśmy dla Was zestawienie aplikacji, które za darmo udostępnią Wam podcasty oraz audycje radiowe – abyście mogli w dowolnym miejscu i porze dnia odsłuchiwać rozmów na swoje ulubione tematy.

Jeśli interesują Was inne aplikacje na Androida związane z muzyką, to sprawdźcie nasze artykuły: najlepsze darmowe alternatywy dla Spotify, oraz jak poprawić dźwięk i głośność na telefonie z Androidem.

A oto nasz spis, najlepszych aplikacji do podcastów na system Android:

 1. Simple Radio by Streema

  Simple Radio by Streema

  Simple Radio to prosta apka, która działa niczym radio. Pozwala na odsłuchiwanie ponad 25000 stacji radiowych z całego świata – muzyki, wiadomości lub podcastów. Transfer dźwięku jest stabilny i nie wymaga dużej ilości danych. 

 2. SoundCloud: muzyka & audio

  SoundCloud: muzyka & audio

  SoundCloud to bezpłatna aplikacja do słuchania muzyki, a także do dzielenia się własnymi utworami ze znajomymi czy całym światem – SoundCloud jest znany ze swojej zawartości amatorskich kompozycji. Poza tym udostępnia także wiadomości, podcasty i programy radiowe.

 3. TuneIn Radio

  TuneIn Radio

  TuneIn Radio to zupełnie darmowy odbiornik radiowy, który pozwala na słuchanie ponad 70 000 stacji radiowych z całego świata. Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do stacji muzycznych, sportowych, informacyjnych, a także różnorakich podcastów.

 4. Deezer Music

  Deezer Music

  Deezer to prosty program muzyczny, który udostępnia darmowo około 30 tematycznych kanałów radiowych – pozwala słuchać muzyki, dzielić się nią ze znajomymi, wyszukiwać utwory, a także tworzyć własne listy odtwarzania czy pobierać akurat odtwarzany utwór w formie MP3.

 5. Rock Radio

  Rock Radio

  Rock Radio to typowy odbiornik radiowy, w którym główny prym wiodą stację puszczające rocka. Jeśli jesteście fanami tego gatunku – tutaj poznacie najnowsze informacje ze świata rocka, a także usłyszycie zarówno najnowsze utwory, jak i starsze klasyki.

Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku
Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku

Uzyskanie popularności nie zawsze jest łatwe. Można tworzyć ciekawe treści, rozwijać nowe pomysły i angażować się w promocję, ale wszystkie wysiłki będą bezowocne, jeśli nie trafi się w odpowiednią niszę. W tym przypadku można po prostu stracić zainteresowanie – w takie…

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…