Najlepsze aplikacje do podcastów na Androida, które musisz pobrać

Podcasty zdają się powracać jako główne źródło informacji – są także wspaniałym sposobem na poszerzenie swoich horyzontów i samorozwój. Jest to sposób na słuchanie ekspertów mówiących na tematy, na których Wam zależy i stosunkowo łatwo jest znaleźć świetne podcasty.

Ponadto istnieje mnóstwo rozrywkowych podcastów, w których prowadzący opowiadają śmieszne historie, dowcipy. Dostępne są nawet podcasty dokumentalne, które głęboko zagłębiają się w konkretne tematy.

Dosłownie, można znaleźć podcast na każdy temat. Jeśli jesteście fanami podcastów – na pewno kojarzycie nie jedną aplikację do odsłuchiwania tego typu audycji. Jednak, jeśli jesteście w tym początkujący, lub nie słuchaliście nigdy niczego na telefonie, to ogrom aplikacji do podcastów może Was przytłoczyć.

Dlatego też stworzyliśmy dla Was zestawienie aplikacji, które za darmo udostępnią Wam podcasty oraz audycje radiowe – abyście mogli w dowolnym miejscu i porze dnia odsłuchiwać rozmów na swoje ulubione tematy.

Jeśli interesują Was inne aplikacje na Androida związane z muzyką, to sprawdźcie nasze artykuły: najlepsze darmowe alternatywy dla Spotify, oraz jak poprawić dźwięk i głośność na telefonie z Androidem.

A oto nasz spis, najlepszych aplikacji do podcastów na system Android:

 1. Simple Radio by Streema

  Simple Radio by Streema

  Simple Radio to prosta apka, która działa niczym radio. Pozwala na odsłuchiwanie ponad 25000 stacji radiowych z całego świata – muzyki, wiadomości lub podcastów. Transfer dźwięku jest stabilny i nie wymaga dużej ilości danych. 

 2. SoundCloud: muzyka & audio

  SoundCloud: muzyka & audio

  SoundCloud to bezpłatna aplikacja do słuchania muzyki, a także do dzielenia się własnymi utworami ze znajomymi czy całym światem – SoundCloud jest znany ze swojej zawartości amatorskich kompozycji. Poza tym udostępnia także wiadomości, podcasty i programy radiowe.

 3. TuneIn Radio

  TuneIn Radio

  TuneIn Radio to zupełnie darmowy odbiornik radiowy, który pozwala na słuchanie ponad 70 000 stacji radiowych z całego świata. Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do stacji muzycznych, sportowych, informacyjnych, a także różnorakich podcastów.

 4. Deezer Music

  Deezer Music

  Deezer to prosty program muzyczny, który udostępnia darmowo około 30 tematycznych kanałów radiowych – pozwala słuchać muzyki, dzielić się nią ze znajomymi, wyszukiwać utwory, a także tworzyć własne listy odtwarzania czy pobierać akurat odtwarzany utwór w formie MP3.

 5. Rock Radio

  Rock Radio

  Rock Radio to typowy odbiornik radiowy, w którym główny prym wiodą stację puszczające rocka. Jeśli jesteście fanami tego gatunku – tutaj poznacie najnowsze informacje ze świata rocka, a także usłyszycie zarówno najnowsze utwory, jak i starsze klasyki.

Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku
Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku

TikTok zapewnia dużą ilość treści, praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak ze względu na nieskończone przewijanie treści, łatwo jest zapomnieć o filmach, które lubicie. Na szczęście, aplikacja posiada funkcję dodawania filmów do ulubionych. W ten sposób możecie j…

Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie
Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie

Korzystanie z Instagrama to fantastyczny sposób, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i członkami rodziny, a także nawiązać nowe znajomości z ludźmi, którzy dzielą z Wami zainteresowania. Jeśli korzystaliście z aplikacji wcześniej, prawdopodobnie jesteście zaznajomieni z s…

Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie
Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie

Instagram, podobnie jak WhatsApp czy Messenger, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy są online. Innymi słowy, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy przeglądają platformę, zdjęcia, historie, rolki lub rozmawiają za pomocą bezpośrednich wiadomości. Chcecie wiedzieć, czy ktoś jes…

Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?
Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?

Jeśli martwicie się o swoją prywatność, TikTok może być dla Was złym wyborem. TikTok bez owijania w bawełnę informuje o tym, jakie dane pobiera od swoich użytkowników i nie da się nic zrobić z tym, aby tak nie było. Możecie natomiast pobrać raport z danych i aktywności, którz…