Alternatywy dla Spotify: Najlepsze darmowe usługi streamingowe do muzyki dla systemu Android

Znalezienie darmowej muzyki jest o wiele łatwiejsze niż kiedyś – bez uciekania się w stronę piracenia. W dzisiejszych czasach można znaleźć praktycznie każdą piosenkę za pomocą aplikacji. Nowe usługi strumieniowe pojawiają się i znikają co roku, ale jest kilka, które zdołały wyróżnić się na tle innych. Zerknęliśmy na najlepsze legalne darmowe aplikacje muzyczne dla systemu Android.

Jeśli interesuje Was, jak zastąpić Spotify darmowymi alternatywami, to ten spis będzie dla Was idealny. Dzięki nam, nie musicie już sami przekopywać się przez tony apek, sprawdzać je po kolei i wyrzucać te, które okażą się nie spełniać swojej funkcji – jeśli znacie te utrapienie, to gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszego zestawienia.

Jeśli natomiast nie potrzebujecie niczego ponad YouTube Music, to być może zainteresuje Wasz nasz zbiór porad dla tej aplikacji. Możecie także zerknąć na nasz poprzedni zbiór najlepszych narzędzi do pobierania muzyki bezpośrednio na telefon, aby móc odsłuchiwać ją bez dostepu do internetu.

Oto lista najlepszych i darmowych alternatyw dla słuchania strumieniowego muzyki – jeśli Spotify jest dla Was zbyt uciążliwy:

 1. CloudBeats - offline & cloud music player

  CloudBeats – offline & cloud music player

  Oszczędzaj miejsce w pamięci urządzenia i miej dostęp do całej swojej muzyki przechowywanej na Google Drive, Dropbox, Box, OneDrive lub na własnym serwerze. CloudBeats działa zarówno w trybie online, jak i offline. Jeśli zabraknie miejsca, pobrane pliki można łatwo usunąć – dzięki tej aplikacji możesz stworzyć własną usługę strumieniowego przesyłania muzyki.

 2. SoundCloud: muzyka & audio

  SoundCloud: muzyka & audio

  SoundCloud jest jedną z bardziej unikalnych darmowych aplikacji muzycznych, ponieważ nie koncentruje się tylko na tym, co jest obecnie popularne – muzykę do SoundCloud może wgrać dosłownie każdy artysta, a treści mogą być odtwarzane przez każdego. Serwis oferuje obecnie 125 milionów utworów, posiada również wiele różnych programów, podcastów i innych treści.

 3. Musicolet - Music Player

  Musicolet – Music Player

  Musicolet to jeden z nielicznych odtwarzaczy muzyki, który może tworzyć podwójne kolejki odtwarzania muzyki, zapamiętywać je i segregować w łatwych do ogarnięcia „folderach” – aby móc szybko odpalić odpowiednią dla nastroju i potrzeby muzykę, bez konieczności żmudnego szukania czy konfigurowania listy.

 4. Amazon Music

  Amazon Music

  Jeśli kochasz integrację Alexa i szukasz aplikacji muzycznych takich jak Spotify, Amazon Music jest idealną opcją. Darmowy dostęp daje tysiące list odtwarzania i stacji – słuchania na żądanie, bez reklam i niestandardowych list odtwarzania stworzonych własnoręcznie. Dodatkowo, gdyby wersja darmowa okazała się jednak niewystarczająca, to wersja premium jest tańsza od abonamentu Spotify.

 5. CloudPlayer™ by doubleTwist

  CloudPlayer™ by doubleTwist

  CloudPlayer to rewolucyjny odtwarzacz muzyczny, który daje kontrolę nad muzyką, niezależnie od tego, gdzie jest przechowywana – można go używać jako odtwarzacza muzyki w trybie offline lub połączyć Dropbox, OneDrive i Google Drive, aby stworzyć gigantyczny zbiór w chmurze dla całej swojej muzyki. Muzykę można odpalać strumieniowo lub pobrać pliki MP3 z konta, podstawowa aplikacja jest całkowicie bezpłatna.

Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku
Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku

Uzyskanie popularności nie zawsze jest łatwe. Można tworzyć ciekawe treści, rozwijać nowe pomysły i angażować się w promocję, ale wszystkie wysiłki będą bezowocne, jeśli nie trafi się w odpowiednią niszę. W tym przypadku można po prostu stracić zainteresowanie – w takie…

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…