Najlepsze gry kulinarne na Androida do grania z przyjaciółmi

Gry o gotowaniu to zabawny gatunek – bardzo niewiele z nich pozwala faktycznie cokolwiek ugotować, skupiając się na elementach zręcznościowych, symulacyjnych, strategicznych i logicznych – jednak nadal potrafią dać one wiele frajdy i satysfakcji z obsługi klientów.

Najpopularniejsze gry z tego gatunku obracają się wokół prowadzenia restauracji, układania potraw i zdobywania klientów. Gracz stara się zachować równowagę między jakością jedzenia, zadowoleniem i marżą zysku. Może to być dość relaksujące, a większość gier z tego gatunku zapewnia rozrywkę na bardzo długi czas. Dlatego też dzisiaj postanowiliśmy pomóc wszelkim growym smakoszom i przygotowaliśmy zestawienie tego typu gier, byście mogli poczuć się jak prawdziwi szefowie kuchni czy restauratorzy. Oto najlepsze gry o gotowaniu na Androida!

 1. COOKING MAMA Let's Cook!

  COOKING MAMA Let’s Cook!

  Pomagasz mamie w przygotowaniu różnych potraw, przyrządzając je krok po kroku, składnik po składniku, tak aby nakarmić tatę. Wszystkie etapy zawierają minigry i jeśli będziesz grać w nie codziennie, odblokujesz nowe przepisy i nauczysz się przyrządzać nowe potrawy.

 2. Good Pizza, Great Pizza

  Good Pizza, Great Pizza

  Spróbuj zarządzać własną pizzerią i spełniaj życzenia klientów, ale uważaj, aby nie przegapić zamówień! Jeśli wykonasz obowiązki, masz szansę ulepszyć narzędzia pracy i stać się prawdziwym mistrzem pieczenia pizzy. Gdy goście przyjeżdżają, szef pizzy powinien przygotować pizzę zgodnie z zamówieniem. Płatność zależy od poziomu zadowolenia klienta.

 3. Star Chef

  Star Chef

  Ciężko pracuj, aby zostać najlepszym kucharzem w historii i zarządzać wieloma znakomitymi restauracjami. Czeka Cię wiele zadań do wykonania, np. udekorowanie restauracji, gotowanie, serwowanie dań i pielęgnowanie ogrodu. Zgromadzone pieniądze wykorzystuj na ulepszenie restauracji lub otwarcie nowych obiektów i zakup sprzętu.

 4. SpongeBob: Krusty Cook-Off

  SpongeBob: Krusty Cook-Off

  Dołącz do zabawnych kulinarnych przygód SpongeBoba i jego przyjaciół! Przygotowuj pyszne dania fast food i zacznij zarabiać dużo pieniędzy! Będziesz otrzymywać zamówienia od klientów restauracji, staraj się je przygotowywać tak szybko, jak to możliwe. Wiadomo, że nie chcesz, aby zamówienia Ci się akumulowały! Jeśli chcesz, to dostosuj kuchnię do swoich potrzeb – zmieniaj stoły, krzesła i inne dekoracje.

 5. Burger Shop FREE

  Burger Shop FREE

  Burger Shop to bardziej złożona wersja gier o robieniu burgerów. Otrzymujesz różne zamówienia i przygotowujesz je tak szybko, jak to możliwe. Gra zawiera łącznie 160 poziomów, tryb wyzwań, tryb relaksacyjny, 60 artykułów spożywczych i osiem restauracji. Tryb relaksacyjny jest całkiem przyjemny, jeśli chcesz po prostu odpocząć i stracić trochę czasu, podczas gdy 80 poziomów fabularnych dla ekspertów stanowi zaskakująco dobre wyzwanie dla wszystkich graczy. Gra nie powala graficznie, ale i tak gra się całkiem dobrze.

Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu
Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych …