Najlepsze gry ASMR na Androida, aby się zrelaksować i uspokoić

Autonomous Sensory Meridian Response, w skrócie ASMR, to zjawisko występujące w ludzkim ciele. Daje uczucie mrowienia, które zaczyna się na skórze głowy i przesuwa się do tyłu szyi i górnej części kręgosłupa. Ludzie zazwyczaj odczuwają to uczucie, gdy słyszą określony rodzaj dźwięku, taki jak szepty, stukanie, drapanie po twardych powierzchniach, zgniatanie itp. Według naukowców to dziwne uczucie prowadzi do niewielkiego przypływu euforii i pozytywnych uczuć wśród ludzi.

To sprawiło, że ASMR stał się fascynującą nową koncepcją i sensacją w Internecie. Istnieją tysiące filmów na YouTube i innych witrynach do udostępniania filmów, z różnymi rodzajami dźwięków wyzwalających ASMR, które pomagają ludziom zmagającym się z zaburzeniami snu i lękiem. Podobnie, pojawiły się aplikacje i gry, które zawierają dźwięki ASMR w celu poprawy zdrowia psychicznego. Dzisiaj przyjrzymy się najlepszym grom ASMR na Androida. Zapraszamy!

 1. Fidget Trading 3D - Fidget Toys

  Fidget Trading 3D – Fidget Toys

  W grze Fidget Trading 3D wymianiaasz się z przeciwnikiem fidget spinnerami, aby poszerzyć swój ekwipunek o nowe rzeczy. Pamiętaj, aby sprawdzić rzeczywistą wartość obiektu przed jego wymianą. W tej casualowej grze użytkownik wymienia się z przeciwnikiem różnymi zabawkami, w tym folią bąbelkową, magiczną kostką i fidgetami. Wymiana nie będzie jednak tak łatwa, ponieważ, podobnie jak gracz, przeciwnik również może odmówić lub zażądać wymiany przedmiotu.

 2. Dźwięki do Snu - Relaks i Sen

  Dźwięki do Snu – Relaks i Sen

  Aplikacja Dźwięki do Snu zapewnia bogaty zestaw dźwięków natury i medytacyjnych melodii, które pomagają w relaksacji i poprawie jakości snu. Od szumów fal po delikatne szmery lasu, użytkownicy mogą dostosować środowisko dźwiękowe do swoich preferencji, dzięki czemu codzienny sen staje się bardziej kojący i regenerujący.

 3. ASMR Slicing

  ASMR Slicing

  W tym symulatorze ASMR zadanie gracza polega na tym, by przekroić różne postacie i figurki utworzone z piasku kinetycznego. Gracz musi pokroić kilka figurek wykonanych z piasku kinetycznego (popularnej gliny), tnąc dokładnie w miejscu wskazanym przez przerywaną linię. Na pokrojenie czekają ciastka, owoce czy cała kula ziemska. Zgromadzone punkty służą do odblokowywania nowych figurek i noży.

 4. ASMR Studio 3D

  ASMR Studio 3D

  Przenieś swoje doświadczenie ASMR na wyższy poziom dzięki aplikacji ASMR Studio 3D. Ta zaawansowana platforma oferuje bogatą bibliotekę realistycznych dźwięków i wizualizacji, które mogą wywołać przyjemne mrowienie i relaks. Dodatkowo użytkownicy mogą tworzyć własne sesje ASMR i udostępniać je społeczności, tworząc unikalne doznania dla siebie i innych.

 5. Cutting Tree

  Cutting Tree

  W aplikacji Cutting Tree przejmij kontrolę nad wirtualną siekierą i pozwól sobie na chwilę relaksu, tnąc wirtualne drzewa. Ta prosta, ale satysfakcjonująca gra oferuje możliwość oderwania się od codzienności i cieszenia się prostą aktywnością. Zręczność i precyzja to klucze do osiągnięcia najlepszych wyników, a wszystko to w atmosferze spokoju i wyciszenia.

Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać

Co przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Marvelu? Komiksy, bohaterowie, a może złoczyńcy? Stan Lee? A może filmy lub gry wideo? Rzeczywiście, oprócz wielkiego sukcesu filmowego i komiksowego, Marvel trafił do gier, w tym także do gier możliwych do odpalenia na smartfonie cz…

Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu
Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu

Bilard nie jest nowoczesną grą, jednak ludzie grają w niego od dziesięcioleci i jest to popularna aktywność w barach i pubach. Jednak cyfrowy bilard istnieje dopiero od kilku dekad. Gatunek ten ewoluował dość mocno od czasów, gdy był głównie znany z gry Flash na Candystand. O…