Najlepsze gry skradankowe na Androida, w które musisz zagrać

Pewne gatunki w ogóle by nie zaistniały bez konkretnych serii gier. Platformówki potrzebują Super Mario tak samo, jak RPGi potrzebują Final Fantasy. Podobnie gry skradankowe mają swoje gry-kamienie-milowe, dla przykładu Metal Gear Solid.

Oczywiście, gry skradankowe łączą w sobie akcję z elementami rozwiązywania zagadek z akcję. Przecież odkrywanie skutecznych sposobów manewrowania poziomem i niezauważanego przemycania się obok wrogów to zagadka sama w sobie, ale bardzo często gry te muszą zawierać element akcji, aby od czasu do czasu podkręcić tempo – bardzo dobrze było to widać w nowszych grach Deus Ex.

Na szczęście możecie cieszyć się niektórymi z najlepszych gier skradankowych w podróży, zarówno na tablecie, jak i na nowo zakupionym smartfonie z Androidem. Aby wam pomóc, wykonaliśmy dla Was trudną pracę i wybraliśmy najlepsze gry skradankowe dostępne obecnie w sklepie Google Play. Miłej zabawy!

 1. Space Marshals 2

  Space Marshals 2

  Odkrywaj inne galaktyki, łap przestępców i zbieraj wspaniałe nagrody. Masz do dyspozycji wiele różnych broni i umiejętności, które ułatwiają łapanie przestępców. Realizuj nowe misje, aby zarobić punkty, które służą do odblokowania nowych map, broni i mocy.

 2. Assassin's Creed Rebellion

  Assassin’s Creed Rebellion

  W tej części Assasins Creed stajesz się mordercą w średniowiecznej Hiszpanii, by walczyć z Templariuszami i rozpracować ich spiski, wykorzystując swoją pomysłowość i umiejętności. Musisz wykonać różne misje, w których czasami trzeba zabijać wrogów lub kraść przedmioty. Pamiętaj, by jako skrytobójca staraćsię robić to w subtelny sposób, szczególnie jeśli chodzi o uciszenie strażników i wrogów.

 3. Alien: The Isolation

  Alien: The Isolation

  Alien: The Isolation to niesamowita gra na platformę Android, przenosząca graczy w mroczny i niebezpieczny świat obcej kreatury. Musisz przetrwać w przestrzeni kosmicznej, unikać potwora i rozwiązywać zagadki. Grafika i atmosfera gry zapewniają niezapomniane doświadczenie w konwencji horroru.

 4. Hitman GO

  Hitman GO

  Hitman GO to nowe podejście do serii o Agencie 47. Gracz musi wykonać kilka misji, rozwiązując zagadki logiczne na mapach przypominających gry planszowe. Każdy etap wymaga osiągnięcia określonej liczby celów, więc warto najpierw przeanalizować mapę i liczbę ruchów dostępnych podczas układania strategii.

 5. Hello Neighbor

  Hello Neighbor

  Gra Hello Neighbor to mobilna wersja eskcytującego horrou. Przechytrz złowrogiego sąsiada, odkrywając wszystkie sekrety i tajemnice kryjące się w jego domu! Aby się do niego dostać, będziesz musiał poświęcić swój komfort i bezpieczeństwo. Wejdź do domu tajemniczego sąsiada i ujawnij wszystkie jego sekrety. Pamiętaj, aby to robić bardzo ostrożnie, bo sąsiad jest stale w pogotowiu, słuchając najmniejszego szelestu! Przygotował też dla Ciebie wiele pułapek, przeszkód i łamigłówek.

Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu
Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych …