Najlepsze gry o zombie na Androida, w które musisz zagrać

Gry zombie to idealna odskocznia od standardowych gier, ale także całkiem pokaźny rynek gier stacjonarnych i mobilnych. Jeśli jesteście fanami rozwalania nieumarłych lub po prostu survivalu w świecie opanowanym przez zombie, to mamy dla Was dobrą wiadomość!

Android posiada wiele gier w tematyce zombie. Od strzelanek, po survivale, a także nieco bardziej niszowe gatunki. Jeśli szukacie czegoś nowego, gdzie możecie spróbować swoich sił w opanowanym przez wirusa zombie świecie, to właśnie dla Was przygotowaliśmy tę krótką listę najlepszych gier zombie na urządzenia mobilne.

Każda gra Zombie ma w sobie coś unikalnego, pomimo tego, że są w tak podobnej tematyce. Mamy nadzieję, że znajdziecie dzisiaj coś, co zapewni Wam wiele godzin rozrywki!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą najlepszych gier o zombie na Androida!

 1. Infectonator

  Infectonator

  Cel Infectonatora jest prosty: użyj swojej rosnącej armii zmutowanych zombie, aby wymazać ludzkość. Gra pozwala ci zamienić się w zombie, zamiast je mordować. Uwalniasz swój wirus w nieświadomej populacji i obserwujesz, jak powstaje anarchia. Istnieje mnóstwo możliwości ulepszenia swojego wirusa, eksperymentowania z typami DNA i odblokowania mnóstwa nowych umiejętności.

 2. DEAD TRIGGER 2

  DEAD TRIGGER 2

  Musisz przetrwać apokalipsę zombie, wypełniając różne misje, podczas których trzeba ratować ocalałych i zabijać bossów. Możesz swobodnie odkrywać lokacje, ale każda nowa misja podpowiada, gdzie należy się udać. Zabijaj jak najwięcej zombie, a pieniądze, które za to otrzymasz przeznacz na zakup i ulepszenie broni.

 3. State of Survival

  State of Survival

  W State of Survival gracze stają przed wyzwaniem przetrwania apokalipsy zombie. Aby to zrobić, muszą zbudować kolonię, która zdoła oprzeć się atakom nieumarłych grasujących po opuszczonym świecie. Gra polega na zdobywaniu zasobów niezbędnych do rozbudowy bazy, ulepszanie obiektów i żołnierzy oraz prowadzenie walk ulicznych w celu ratowania innych ocalałych.

 4. Plants vs. Zombies™ 2

  Plants vs. Zombies™ 2

  Rozgrywka jest taka sama jak w pierwszej części gry. Gracz sadzi rośliny, kwiaty, warzywa itp, aby stworzyć strefę obronną przed atakami zombie. Na każdym poziomie trzeba sadzić odpowiednio dobrane rośliny. Do wyboru jest kilka trybów, takich jak Vasebreaker, Zen Garden lub klasyczny, stworzonych z mnóstwa poziomów.

 5. Stupid Zombies 3

  Stupid Zombies 3

  Stupid Zombies 3 to zręcznościowa gra akcji o zombie z dużą ilością zabawy i soczystej rozgrywki. Zawiera ładną grafikę i kreskówkowe animacje, gra jest zabawną wariacją na temat wybicia sobie drogi przez jak najwięcej zombie. Z wariantami rozgrywki i tłem mieszanym wesołą muzyką, na pewno będzie dobrze się bawić przy tym tytule.

Najlepsze gry na imprezy domowe do grania z przyjaciółmi
Najlepsze gry na imprezy domowe do grania z przyjaciółmi

Imprezy zwykle są pełne atrakcji, gości i możliwości dobrego spędzenia czasu. Wiele osób pije, gra w beer ponga – inni oglądają filmy lub po prostu rozmawiają ze sobą. W niektórych przypadkach ludzie mogą chcieć zagrać w grę imprezową. Istnieje niemały wybór gier na And…

Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy. Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki …