Najlepsze gry typu Tower Defense na Androida, w które musisz zagrać

Gry typu Tower defense były jednymi z pierwszych, które naprawdę wykorzystały możliwości telefonów komórkowych. Sterowanie dotykowe ułatwia grę na ekranach, a aktualizacje pozwoliły na głębię, której nie można było znaleźć w zbyt wielu grach we wczesnych dniach gier mobilnych. Innymi słowy, są one równie przyjemne w graniu na telefonach komórkowych, jak i na innych platformach.

Gatunek ten uległ w ostatnich latach pewnej stagnacji, ale tytuły typu tower defense wciąż należą do najlepszych i najbardziej rozrywkowych gier strategicznych na urządzeniach mobilnych. Oto najlepsze gry typu tower defense na Androida!

 1. Defenders 2

  Defenders 2

  Znajdź najlepszą strategię obrony, aby pozbyć się atakujących wrogów i zapobiec przejęciu przez nich Twoich wież. Musisz wybrać najlepsze miejsce na wzniesienie wież, aby móc zadawać wrogowi jak największe szkody. Z czasem można zająć więcej wież, które dodatkowo można ulepszyć, aby zwiększyć ich wydajność.

 2. Digfender

  Digfender

  Digfender to zabawne ujęcie gatunku tower defense. Każdy poziom daje ci podstawową mapę. Następnie będziesz musiał wykopać swój poziom samodzielnie i bronić ścieżki, którą wykopałeś. Gra zawiera 70 poziomów, tryb przetrwania, w którym możesz walczyć o dominację w tabeli liderów, osiągnięcia i wiele ulepszeń.

 3. Infinitode 2 - the Infinite Tower Defense

  Infinitode 2 – the Infinite Tower Defense

  Infinitode 2 to minimalistyczna gra typu tower defense z dość prostą grafiką. Ma 14 typów wież, 11 typów wrogów i ponad 40 poziomów. Ponadto gra pozwala graczom tworzyć mapy i dzielić się nimi z innymi, co jest unikalną cechą dla tego typu tytułów. Można również zsynchronizować swoje postępy z wersją PC.

 4. Iron Marines Invasion

  Iron Marines Invasion

  Iron Marines to najnowsza gra typu tower defense od Ironhide Game Studio. Zawiera 14 misji kampanii, dziesięć dodatkowych misji specjalnych oraz Impossible Mode. Istnieje również wiele różnych wież i bohaterów.

 5. Kingdom Rush Vengeance

  Kingdom Rush Vengeance

  Kingdom Rush Vengeance to wciągająca gra strategiczna, której celem jest pomóc diabelskiemu magowi odzyskać zdominowane przez wroga terytoria i tym samym rozszerzyć imperium zła. W przeciwieństwie do tradycyjnych gier strategicznych, gdzie bronimy królestwo przed siłami zła, w Kingdom Rush Vengeance role są odwrócone. Tutaj gracz musi pomóc diabelskiemu magowi odzyskać ziemie zdominowane przez zwykłych ludzi. W tym celu wznosi wieże i używa mocy zła.