Android: Najlepsze aplikacje do szukania pracy w 2020

Kto nie potrzebuje czasem pomocy w poszukiwaniu pracy? Zwłaszcza teraz, w dobie niepewności społecznej i ekonomicznej, wielu z nas poszukuje nowej, lepszej lub dodatkowej pracy. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby znaleźć dodatkowy zarobek.

W obecnych czasach wcale nie musisz siedzieć kilka tygodni nad ofertami w gazetach, przeglądać strony z małą ilością ogłoszeń o pracę, czy chodzić po firmach w swoim mieście – większość przedsiębiorców reklamuje się teraz w specjalnych aplikacjach do poszukiwania pracy.

W tym zestawieniu przedstawimy Wam 5 najlepszych aplikacji, które pomogą Wam znaleźć pracę w jak najkrótszym czasie. Od sławnego już LinkedIna, po mniej znane aplikacje freelancerskie, gdzie możecie wykonywać proste, krótkie zadania – za dodatkowy zastrzyk gotówki. Być może nawet taki sposób życia się Wam spodoba i zostaniecie na tych aplikacjach na zawsze?

Sprawdźcie nasz zbiór najlepszych aplikacji do poszukiwania pracy na Androidzie, w 2020 – wszystkie one są darmowe i sprawdzone przez nas osobiście, nie musicie obawiać się oszustwa – choć i tak polecamy samodzielne sprawdzenie opinii o danych serwisach, zawsze warto dowiedzieć się czegoś więcej, zanim zacznie się pracować przez aplikację.

  1. LinkedIn

    LinkedIn

    LinkedIn to platforma społecznościowa, która pozwala swoim użytkownikom na samopromocję, a także służy jako wirtualne CV. Dzięki specjalnym wyszukiwarkom pozwala na wypisanie (i potwierdzenie) swoich umiejętności, doświadczenia, kontaktów itp. Pozwala także na poszukiwanie pracowników – wiele firm poszukuje ich właśnie na tym portalu.

  2. Job Search, Salaries & Reviews

    Job Search, Salaries & Reviews

    Glassdoor to prosta strona, która pozwala na porównanie różnych firm i usług. Pracownicy oraz klienci oceniają danego pracodawcę, wypisują zarobki oraz klimat pracy. Firmy także często wypisują tam, czy poszukują kogoś na dane stanowisko – jest to dobre miejsce nie tylko do poszukiwania pracy, ale także do oceny potencjalnego pracodawcy.

  3. LinkedIn Job Search

    LinkedIn Job Search

    Specjalna nakładka na portal społecznościowy LinkedIn – pozwala na łączenie się specjalistów z firmami i poszukiwanie pracy w swoim przedziale zawodowym. LinkedIn Job Search używa Twojego profilu, aby jak najlepiej dopasować do Ciebie ofertę pracy i pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy.

  4. Freelancer® - Talent & Jobs

    Freelancer® – Talent & Jobs

    Platforma do freelancingu wyposażona we wszelkie niezbędne narzędzia do znalezienia pracy krótko-, lub długo- terminowej. Dzięki prostocie rejestracji i przejrzystości ofert można w łatwy sposób dorobić sobie do budżetu, albo rozpocząć budowę własnej marki i działalności gospodarczej – a to wszystko od razu po rejestracji na portalu.

  5. Fiverr® - Business Services

    Fiverr® – Business Services

    Fiverr to kolejna platforma dla freelancerów, którzy poszukują pracy stałej, lub dorywczej. Idealny sposób na rozpoczęcie kariery wolnego strzelca, budowę własnej firmy albo po prostu podratowania budżetu – Fiverr powstał właśnie w tym celu i dobrze się w nim spisuje.

Jak wyświetlać stare historie na Instagramie
Jak wyświetlać stare historie na Instagramie

Instagram jest niezastąpioną platformą mediów społecznościowych z prawie 1,2 miliardami użytkowników. Jednak w przeciwieństwie do postów na Instagramie lub filmów, historie na Instagramie mają znacznie krótszą żywotność – znikają automatycznie po 24 godzinach. Na szczęś…

Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego
Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego

Prawdopodobnie korzystacie już z TikTok i jesteście obeznani z aplikacją. Istnieje jednak problem, który polega na tym, że nie ma intuicyjnego sposobu na pobieranie filmów z TikTok bez znaku wodnego. Istnieje duża szansa, że tworzycie własne filmy bezpośrednio w aplikacji Tik…