Najlepsze styczniowe aplikacje w 2020: GitHub i Netboom

Po zestawieniu najlepszych gier miesiąca przyszedł czas na najlepsze aplikacje na styczeń 2020. Jeśli lubicie coś zmieniać, ułatwiać sobie życie albo testować nowe apki  każdy znajdzie tu coś dla siebie. W styczniu sporą popularnością cieszy się narzędzie związane z programowaniem jak GitHub. Znajdziemy tu także platformę do gier mobilnych Netboom, oraz przydatny planner podróży. Chcecie więcej? Zerknijcie na pełną listę i wybierzcie coś dla siebie.

Lista jest nieco większa niż zwykle, ale czemu się dziwić, nowy rok wpłynął także na wybór aplikacji w tym miesiącu. Oto nasza lista najlepszych aplikacji na urządzenia z Androidem na styczeń 2020 roku:

 1. Muscle Booster

  Muscle Booster

  Chcesz zbudować siłę, mięśnie albo niezłą sylwetkę? Jednak ciągle brak czasu na ułożenie sensownego planu treningowego, a trener personalny liczy sobie za dużo? Muscle Booster to darmowa aplikacja, która pomoże ułożyć idealny plan do rozbudowy wszystkich partii ciała. Oczywiście, samo zainstalowanie nie zbuduje mięśni, ale trzymanie się wytycznych może znacznie w tym pomóc!

 2. Netboom -

  Netboom –

  Coś dla fanów grania na urządzeniach mobilnych. Chcesz przenieść swoje doświadczenia z ekranu PC lub laptopa na ekran smartfona? To proste – zainstaluj Netboom! DOTA2, League of Legend czy Borderland 3, znajdziecie tu wiele gier, które sprostają wymaganiom nawet największym growym koneserom. 

 3. GitHub

  GitHub

  Być może jesteś zaawansowanym programistą, a być może dopiero uczysz się fachu. Od jakiegoś czasu istniała możliwość podłączenia GitHuba do smartfona, a jak widać, teraz ta opcja zyskuje na popularności. GitHub to platforma dla developerów, dzięki której można w łatwy sposób kontrolować wersję tworzonego oprogramowania lub współpracować z innymi twórcami, co znacznie zwiększa produktywność.

 4. Toomics - Read Comics, Webtoons, Manga for Free

  Toomics – Read Comics, Webtoons, Manga for Free

  Wszystkie Twoje ulubione komiksy i mangi zawarte w jednym miejscu zarówno dla hardcorowych fanów, jak i niedzielnych czytelników komiksów. Toomics jest najwyższej klasy serwisem subskrypcyjnym z każdym gatunkiem i wieloma tytułami, zarówno profesjonalnymi, jak i hobbystycznymi projektami. Niestety, większość komiksów wymaga subskrypcji, jednak niektóre są udostępniane całkowicie za darmo.

 5. byte - creativity first

  byte – creativity first

  Byte pozwala na tworzenie krótkich, viralowych filmików do 6 sekund. Wystarczy załadować (lub nagrać na bieżąco) filmik, a następnie go zapętlić lub nieco zedytować. Można dodawać napisy, modyfikować dźwięki i kolory – aby na końcu udostępnić swoje dzieło na specjalnej platformie, na której inni twórcy mogą je oceniać.

 6. Playsee: Sieć Wspólnej Podróży

  Playsee: Sieć Wspólnej Podróży

  Dzięki aplikacji Playsee zorganizujecie swoją podróż życia w prosty i przystępny sposób. To nie tylko przydatny planner, ale także przewodnik wycieczki, mapa dla tras widokowych, sposób na ocenianie najciekawszych miejsc czy okazja, aby zobaczyć dane miejsce wirtualnie, zanim odwiedzimy je na żywo.

 7. Zalando Lounge - Klub Zakupowy

  Zalando Lounge – Klub Zakupowy

  Zalando Lounge to coś w rodzaju karty lojalnościowej oraz najświeższej gazetki z promocjami. Przeglądaj najnowsze oferty i wyszukuj gorących promocji w kilku klikach, bez szperania po stronach sklepów czy zbierania makulatury w postaci ulotek sklepowych. Za użytkowanie i rejestrację nie trzeba nic płacić – co oznacza więcej oszczędności na zakupy.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…