Najlepsze lutowe aplikacje na Androida, takie jak: Calculator Pro 2019, Glitch Edytor

obrazek-najlepsze-aplikacje-luty-2019

Korzystanie z Androida może być łatwiejsze i ciekawsze dzięki poniższym aplikacjom. Za ich pomocą możesz łatwo wykonywać obliczenia matematyczne, zdobyć więcej polubień na Instagramie, ćwiczyć w domowym zaciszu czy wysłać ukochanej osobie urocze naklejki przez WhatsApp.

Wypróbuj najlepsze lutowe aplikacje na urządzenia z Androidem.

 1. Likes for Instagram

  Likes for Instagram

  Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Instagrama, z pewnością spodoba Ci się aplikacja Likes for Instagram, dzięki której możesz łatwiej przeglądać statystyki swojego profilu. Aplikacja pozwala sprawdzić m.in.: nowe polubienia, wizyty gości i nowe komentarze, ale także sprawdzić, które treści na Twoim profilu cieszą się największą popularnością.

 2. Calculator Pro 2019

  Calculator Pro 2019

  Wymień domyślny kalkulator Androida na ten nowy profesjonalny kalkulator z dodatkowymi funkcjami, takimi jak konwerter walut, obliczanie BMI czy wykonywanie obliczeń matematycznych po zrobieniu zdjęcia równania. Łatwy w obsłudze i przyjemny dla oka interfejs ułatwia korzystanie z kalkulatora.

 3. Love Sticker Packs For WhatsApp - WAStickerApps

  Love Sticker Packs For WhatsApp – WAStickerApps

  Pakiet romantycznych i uroczych naklejek dla WhatsApp na Androida, którymi możesz dzielić się ze swoją drugą połówką. Wystarczy pobrać pakiet i dodać go do WhatsApp. Jeśli spodoba Ci się ten pakiet, wypróbuj też inne z licznych naklejek oferowanego przez tego producenta.

 4. Trening Deski - 30-dniowe Bezpłatne Wyzwanie Deski

  Trening Deski – 30-dniowe Bezpłatne Wyzwanie Deski

  Ćwiczenie deski pomoże Ci schudnąć, spalić tłuszcz i wzmocnić mięśnie brzucha. Możesz wybrać trening na poziomie początkującym, średniozaawansowanym lub zaawansowanym, wygenerować spersonalizowany plan treningowy oraz upewnić się, że prawidłowo wykonujesz ćwiczenia, zerkając na zdjęcia, animacje i filmy instruktażowe.

 5. >Glitch Edytor Zdjęć - VHS, efekty glitch, vaporwave

  Glitch Edytor Zdjęć – VHS, efekty glitch, vaporwave

  Aplikacja Glitch Edytor zdjęć na urządzenia z system Android umożliwia tworzenie zdjęć stylizowanych na filmy z kaset VHS. Możesz wybrać odpowiednie efekty retro z lat 90. i nie tylko  oraz dodawać naklejki vaporwave. Dla każdego, kto szuka kreatywnego edytora zdjęć na Androida.

Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku
Jak zdobyć obserwujących i lajki na Tik Toku

Uzyskanie popularności nie zawsze jest łatwe. Można tworzyć ciekawe treści, rozwijać nowe pomysły i angażować się w promocję, ale wszystkie wysiłki będą bezowocne, jeśli nie trafi się w odpowiednią niszę. W tym przypadku można po prostu stracić zainteresowanie – w takie…

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…