Jak oglądać siódmy sezon Gry o Tron na Androidzie

obrazek-jak-obejrzec-siodmy-sezon-gra-o-tron-android

Warto było czekać ponad rok! Kilka dni temu premierę miał pierwszy odcinek 7 sezonu Gry o tron, serialu bijącego rekordy oglądalności. Losy bohaterów Gry o Tron jak zawsze można śledzić na kanale HBO w każdy poniedziałek o 20:10 oraz w dowolnym momencie w HBO GO. O tym i pozostałych sposobach dowiesz się z poniższego zestawienia.

Dowiedz się, jak obejrzeć najnowszy sezon Gry o Tron na urządzeniu z Androidem.

 1. HBO GO

  HBO GO

  Najprostszy sposób na zdobycie dostępu do HBO – a zarazem możliwości obejrzenia Gry o Tron – to pobranie aplikacji HBO GO i wykupienie subskrypcji. W odróżnieniu do HBO NOW (o której więcej dowiesz się na końcu tego zestawienia) subskrypcję HBO GO mogą wykupić tylko abonenci jednej z telewizji kablowych. Więcej informacji o cenniku znajduje się na oficjalnej stronie HBO.

 2. Sling Television

  Sling Television

  Sling TV to kolejny sposób na zdobycie dostępu do HBO. Za korzystanie ze Sling TV też trzeba płacić co miesiąc, ale oprócz HBO użytkownik otrzymuje dostęp do innych kanałów telewizyjnych. Dostępny jest 7-dniowy darmowy okres próbny, więc możesz bezpiecznie sprawdzić, czy Sling TV spełnia Twoje oczekiwania, zanim zdecydujesz się za niego zapłacić.

 3. Hulu: Watch TV & Stream Movies

  Hulu: Watch TV & Stream Movies

  Hulu oferuje plany cenowe za zawartość na życzenie zbliżone do cennika Netflixa. Po wykupieniu abonamentu w Hulu, możesz oglądać kanały telewizyjne, które możesz rozszerzyć o dostęp do HBO – oczywiście za odpowiednią dopłatą. Zanim wykupisz abonament, możesz bezpłatnie testować usługę Hulu przez miesiąc.

 4. HBO NOW

  HBO NOW

  Teoretycznie najłatwiejszy sposób na oglądanie Gry o Tron to pobranie HBO NOW. Niestety usługa nie jest dostępna w Polsce, więc trzeba dla niej sfałszować lokalizację. Ponadto trzeba wykupić subskrypcję, która nie należy do najtańszych. Z drugiej strony przez pierwszy miesiąc można korzystać z aplikacji za darmo, co oznacza, że trzy pierwsze odcinki Gry o Tron można obejrzeć za darmo.

Jak zarabiać pieniądze na TikTok
Jak zarabiać pieniądze na TikTok

TikTok potrafi pochłonąć czas niczym wielki potwór go pożerający – na pewno nie raz zastanawialiście się, gdzie się ten czas podział podczas przeglądania filmików na TikTok? I prawdopodobnie nie raz zastanawialiście się, jak to jest, że niektórzy z twórców na tej platfo…

Jak korzystać z Instagram Security Checkup
Jak korzystać z Instagram Security Checkup

Instagram jest uważany za króla mediów społecznościowych. Od firm po prywatne konta, każdy na platformie stara się przyciągnąć zaangażowanych użytkowników do śledzenia swojego profilu. Mimo to, bezpieczeństwo jest najważniejszą troską każdego użytkownika, ponieważ ryzyko naru…

Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp
Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp

Udostępnianie zdjęć lub plików graficznych bezpośrednio w WhatsApp spowoduje ich kompresję, zmniejszenie rozdzielczości i jakości. Aplikacja do przesyłania wiadomości robi to dla sprawnej transmisji danych. Podczas gdy na ekranie telefonu teoretycznie nic się nie zmienia, obr…