Najlepsze symulatory pociągu na Androida, w które warto zagrać

Symulatory pociągów to nieco niszowy gatunek gier. Mają jednak zagorzałych fanów, a gry są w rzeczywistości całkiem zabawne. Istnieje kilka różnych rodzajów symulatorów pociągów. Możecie na przykład założyć firmę kolejową i transportować towary. Innym typem jest po prostu budowanie wymarzonego pociągu w wymarzonym środowisku.

Na Androidzie jest kilka ciekawych tytułów, które warto wypróbować. Dzisiaj przedstawiamy Wam 5 najlepszych gier symulacyjnych z pociągami na Androida. Zapraszamy do zapoznania się z tematem!

 1. Train Tiles Express Puzzle

  Train Tiles Express Puzzle

  Rozwijaj umiejętności logiczne w grze Train Tiles Express Puzzle. Zadaniem jest skonstruowanie kompletnego toru kolejowego poprzez precyzyjne ułożenie kafelków. Emocjonujące łamigłówki oferują różnorodne poziomy trudności, zadowalając zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy. Odkryj satysfakcję obserwowania, jak pociąg z sukcesem pokonuje Twój własnoręcznie stworzony tor.

 2. Hmmsim 2 - Train Simulator

  Hmmsim 2 – Train Simulator

  Wciel się w rolę maszynisty i przeżyj prawdziwą przygodę kolejową w Hmmsim 2 – Train Simulator. Realistyczna symulacja pociągu dostarcza autentyczne wrażenia z podróży kolejowej. Zwiedzaj różnorodne trasy, poczując się jak prawdziwy operator pociągu. Dzięki imponującej grafice i dokładnym mechanikom, ta aplikacja zapewnia niesamowite doświadczenie symulacji pociągu.

 3. TrainStation

  TrainStation

  Odkryj fascynujący świat zarządzania kolejowym w TrainStation. Zbuduj swoją własną stację, zarządzaj flotą pociągów i rozwijaj swoje imperium kolejowe. Aplikacja oferuje szeroką gamę pociągów do kolekcjonowania i ulepszania. Doświadcz ekscytujących wyzwań związanych z transportem, handlem i rozbudową stacji kolejowej. TrainStation to idealna gra dla miłośników strategii i kolejowych fanatyków.

 4. Symulator Pociągów

  Symulator Pociągów

  Zostań maszynistą i kieruj rozmaitymi lokomotywami, przewożąc towary i dowożąc pasażerów do celu. Przed Tobą prawdziwa podróż pociągiem, podczas której będziesz wykonywać różne misje, kontrolując prędkość pociągu, aby uniknąć wypadków.

 5. Railway Station Craft: Train simulator 2019

  Railway Station Craft: Train simulator 2019

  Przeniknij do fascynującego świata kolei z Railway Station Craft: Train Simulator 2019. Ta aplikacja łączy w sobie elementy symulatora i gry craftingowej, oferując unikalne doświadczenie. Zbuduj swoją własną stację, projektuj tory, a następnie prowadź różnorodne pociągi. Bogata grafika i różnorodność dostępnych funkcji sprawiają, że to niezwykłe połączenie symulacji pociągu i budowania stacji kolejowej.

Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać

Co przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Marvelu? Komiksy, bohaterowie, a może złoczyńcy? Stan Lee? A może filmy lub gry wideo? Rzeczywiście, oprócz wielkiego sukcesu filmowego i komiksowego, Marvel trafił do gier, w tym także do gier możliwych do odpalenia na smartfonie cz…

Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu
Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu

Bilard nie jest nowoczesną grą, jednak ludzie grają w niego od dziesięcioleci i jest to popularna aktywność w barach i pubach. Jednak cyfrowy bilard istnieje dopiero od kilku dekad. Gatunek ten ewoluował dość mocno od czasów, gdy był głównie znany z gry Flash na Candystand. O…