Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie

Jeśli jesteście aktywni na Telegramie od jakiegoś czasu, to możecie chcieć zmienić swoje zdjęcia profilowe. Jednak stare zdjęcia profilowe nie są automatycznie usuwane przez platformę. Musicie zająć się tym samodzielnie. Na szczęście jest to stosunkowo prosty proces.

Dowiedz się, jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie:

Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie

Po dodaniu lub zmianie zdjęcia profilowego Telegrama stare zdjęcie nie jest automatycznie usuwane. Jeśli ktoś odwiedzi Wasz profil, nadal będzie mógł zobaczyć zdjęcia profilowe, których używaliście wcześniej.

Możecie zawsze ukryć swoje zdjęcie na Telegramie, ale opcje są ograniczone. Możecie także zmienić ustawienia wyświetlania, pokazać zdjęcie profilowe wszystkim lub tylko swoim kontaktom. Nie ma możliwości całkowitego ukrycia swojego zdjęcia profilowego na Telegramie — najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie zdjęcia profilowego.

Jeśli chcecie, możecie szybko usunąć starsze zdjęcia profilowe. Dzięki temu będzie widoczne tylko Wasze najnowsze zdjęcie na Telegramie.

 • Otwórz aplikację Telegram na urządzeniu z systemem Android.
 • W lewym górnym rogu wybierz ikonę trzech kresek.
 • Wybierz swoje „Zdjęcie profilowe”.
 • Przesuń w prawo, aby zobaczyć wszystkie inne obrazy w aplikacji.
 • Wybierz menu trzech kropek w prawym górnym rogu, jeśli chcesz usunąć zdjęcie.
 • Wybierz „Usuń” z wynikającego menu.
 • Ponownie naciśnij „Usuń” i gotowe.

W ten sposób usuniecie swoje stare zdjęcie profilowe i możecie załadować całkiem nowe – lub zostawić je na jakiś czas bez żadnego zdjęcia!

 1. Telegram

  Telegram

  Telegram to prosty w użyciu i wygodny komunikator — który pozwala na tworzenie niestandardowo dużych grup czatowych i wideokonferencji, a także udostępnianie wideo do 2 GB. W swoim działaniu jest podobny do WhatsAppa, wymagając do rejestracji numeru telefonu, po którym następnie można synchronizować kontakty.

Jak wyświetlać się na stronie Eksploruj na Instagramie
Jak wyświetlać się na stronie Eksploruj na Instagramie

Dopracowany algorytm Instagrama stał się naprawdę dobry w polecaniu ludziom treści, którymi mogą być nimi zainteresowani. W przypadku marek zalety pojawienia się na karcie Eksploruj obejmują potencjalne wzrosty zasięgu, wyświetleń i sprzedaży. Jest to okazja do poszerzenia gr…

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak udostępniać filmy za pomocą notatek na Instagramie
Jak udostępniać filmy za pomocą notatek na Instagramie

Czy lubicie dzielić się każdą chwilą ze swoimi obserwatorami na Insta za pomocą notatek na Instagramie? Teraz możecie udostępniać fragmenty swojego dnia, publikując krótkie filmy. Instagram wprowadził aktualizację w grudniu 2023 r., która umożliwia udostępnianie dwusekundowyc…