Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie

Jeśli jesteście aktywni na Telegramie od jakiegoś czasu, to możecie chcieć zmienić swoje zdjęcia profilowe. Jednak stare zdjęcia profilowe nie są automatycznie usuwane przez platformę. Musicie zająć się tym samodzielnie. Na szczęście jest to stosunkowo prosty proces.

Dowiedz się, jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie:

Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie

Po dodaniu lub zmianie zdjęcia profilowego Telegrama stare zdjęcie nie jest automatycznie usuwane. Jeśli ktoś odwiedzi Wasz profil, nadal będzie mógł zobaczyć zdjęcia profilowe, których używaliście wcześniej.

Możecie zawsze ukryć swoje zdjęcie na Telegramie, ale opcje są ograniczone. Możecie także zmienić ustawienia wyświetlania, pokazać zdjęcie profilowe wszystkim lub tylko swoim kontaktom. Nie ma możliwości całkowitego ukrycia swojego zdjęcia profilowego na Telegramie — najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie zdjęcia profilowego.

Jeśli chcecie, możecie szybko usunąć starsze zdjęcia profilowe. Dzięki temu będzie widoczne tylko Wasze najnowsze zdjęcie na Telegramie.

 • Otwórz aplikację Telegram na urządzeniu z systemem Android.
 • W lewym górnym rogu wybierz ikonę trzech kresek.
 • Wybierz swoje „Zdjęcie profilowe”.
 • Przesuń w prawo, aby zobaczyć wszystkie inne obrazy w aplikacji.
 • Wybierz menu trzech kropek w prawym górnym rogu, jeśli chcesz usunąć zdjęcie.
 • Wybierz „Usuń” z wynikającego menu.
 • Ponownie naciśnij „Usuń” i gotowe.

W ten sposób usuniecie swoje stare zdjęcie profilowe i możecie załadować całkiem nowe – lub zostawić je na jakiś czas bez żadnego zdjęcia!

 1. Telegram

  Telegram

  Telegram to prosty w użyciu i wygodny komunikator — który pozwala na tworzenie niestandardowo dużych grup czatowych i wideokonferencji, a także udostępnianie wideo do 2 GB. W swoim działaniu jest podobny do WhatsAppa, wymagając do rejestracji numeru telefonu, po którym następnie można synchronizować kontakty.

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie
Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezp…

Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie
Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie

Jeśli jesteście aktywni na Telegramie od jakiegoś czasu, to możecie chcieć zmienić swoje zdjęcia profilowe. Jednak stare zdjęcia profilowe nie są automatycznie usuwane przez platformę. Musicie zająć się tym samodzielnie. Na szczęście jest to stosunkowo prosty proces. Dowiedz …

Jak usunąć Threads z profilu na Instagramie
Jak usunąć Threads z profilu na Instagramie

Meta w końcu wypuściła Threads – nową aplikację, która ma celować w przestrzeń Twittera z postami tekstowymi i dostępem do publicznych rozmów i wątków. Konfiguracja Threads jest tak prosta, jak pobranie aplikacji i zalogowanie się na swoje konto na Instagramie. Ale czy …