Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych rzeczywistości są „zmuszeni” do ich sortowania, w celu znalezienia tych najlepszych. W tym także gracze VR używający Androida!

Jeśli szukacie najlepszych gier w wirtualnej rzeczywistości na swój telefon z Androidem, to dobrze trafiliście. Sprawdziliśmy wiele gier VR dostępnych w sklepie Google Play i odfiltrowaliśmy te najlepsze.

Po wielu godzinach testowania, grania i zastanawiania się, na naszej liście znalazło się 5 gier. Wybraliśmy te, które zapewniły nam najwięcej frajdy z grania, a także działały sprawnie na naszych urządzeniach. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi grami VR na Androida!

 1. Beasts of Legend VR Cardboard

  Beasts of Legend VR Cardboard

  Futurystyczny VR typu roller coaster, w którym siedzisz i rozglądasz się, aby doświadczyć uczucia jazdy. Beasts of Legends VR podzielone jest na różne epizody, w których gracze przemierzają futurystyczne miasta i lokacje, walcząc z legendarnymi bestiami. Długość każdego scenariusza jest różna, ale większość z nich trwa około 7-10 minut.

 2. All-Star Fruit Racing VR

  All-Star Fruit Racing VR

  Jak sama nazwa wskazuje, All-Star Fruit Racing VR to gra w wirtualnej rzeczywistości o wyścigach i owocach. Głównym celem gry jest zdobycie jak największej ilości owoców przed upływem czasu. Spośród wszystkich gier, które wypróbowaliśmy na VR, ta zgarnia trofeum za najbardziej wciągającą i uzależniającą grę na VR.

 3. Twilight Pioneers

  Twilight Pioneers

  Twilight Pioneers to pierwszoosobowy świat fantasy, w którym musisz pojedynkować się z gigantycznymi bestiami. Gra zapewnia nie tylko ekscytujące widoki, ale także widowiskowe walki. Jeśli lubicie klimaty fantasy oraz walki z potężnymi bossami – ten tytuł będzie pasował jak ulał.

 4. Whispering Eons #0 (VR Cardboard adventure game)

  Whispering Eons #0 (VR Cardboard adventure game)

  Cyberpunk w fantastyce naukowej odnosi się do podgatunku w futurystycznej scenerii, która łączy życie i zaawansowaną technologię. Jeśli więc jesteś fanem tego typu światów, to Whispering Eons jest dla ciebie. W tej grze nie tylko odgrywasz historię, ale żyjesz wraz z grą. Whispering Eons zawiera wciągające zagadki i zapierające dech w piersiach sceny.

 5. InCell VR (Cardboard)

  InCell VR (Cardboard)

  InCell VR dodaje interesujący zwrot do tytułów wyścigowych na VR – nawiązujący do swojej nazwy, InCell polega na ściganiu się wewnątrz miniaturowego świata pojedynczej ludzkiej komórki. Podczas zabawy gra oferuje sporo okazji do nauki na tematy biologiczne, a zwłaszcza na temat budowy komórki, więc jest idealna dla młodszych odbiorców – którzy lubią uczyć się o tym, jak skonstruowany jest świat.

Najlepsze gry Mahjong na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Mahjong na Androida, w które trzeba zagrać

W grze Mahjong (zwanej również Mah-jongg) nie chodzi tylko o to, by zdobyć zwycięski układ. Chodzi o doświadczanie dziedzictwa kulturowego i docenianie tradycji, jednocześnie ciesząc się rywalizacją z rodziną i przyjaciółmi. Można grać w chińskiego mahjonga, koreańskiego mahj…