Najlepsze gry wyścigowe dla Androida, w które musisz zagrać

Gry wyścigowe są jednymi z najbardziej popularnych rodzajów wśród zbiorów gier mobilnych – jest to bardzo konkurencyjny gatunek i istnieje mnóstwo dobrych opcji. Gry te były jednymi z pierwszych, które wykorzystywały akcelerometr, aby imitować kierownicę przy pomocy ruchów telefonem.

Wyszukaliśmy najlepsze gry wyścigowe, jakie można znaleźć w Sklepie Google Play. Mając tak wiele opcji do wyboru, stworzyliśmy listę, która obejmuje tytuły, które są znane i kochane przez użytkowników – niektóre z nich osiągnęły miliony pobranych kopii i rozegranych wyścigów.

Jeśli natomiast poszukujecie innych gier, gdyż wyścigi to nie jest Wasza bajka, sprawdźcie nasze poprzednie zestawienia: najlepsze gry na Androida ze stycznia 2019 oraz najlepsze gry marca 2019.

A oto lista najlepszych gier wyścigowych na Androida:

 1. Real Racing 3

  Real Racing 3

  Real Racing 3 to kontynuacja niezwykle realistycznej serii gier wyścigowych, w której Wasze umiejętności zostaną wystawione na próbę przeciwko graczom z całego świata. Wybierz samochód, tor, ustawienia wyścigu i rozpocznij zabawę – czy uda Ci się zdobyć pierwsze miejsce i odblokować specjalne nagrody?

 2. CSR Racing 2

  CSR Racing 2

  CSR Racing 2 to emocjonująca gra, która rzuca wyzwanie nawet najlepszym kierowcom w wirtualnych światach – jest to jedna z nielicznych gier, w których gracz jest odpowiedzialny za zmianę biegów i musi to robić w odpowiednim momencie! Zmiana biegu przy zbyt niskich, lub zbyt wysokich obrotach skończy się utratą prędkości, a tym samym cennych sekund.

 3. Nitro Nation Racing

  Nitro Nation Racing

  W Nitro Nation jest mnóstwo zabawy: samochody, tuning, zmiany kosmetyczne do odblokowania i masa torów. Dzięki prostemu systemowi rozwoju i przejrzystej polityce – gra nie wymaga zbyt dużego przygotowania czy nauki, a jednocześnie pozwala na szybkie zanurzenie się w rozgrywce już od samego początku.

 4. Asphalt Xtreme

  Asphalt Xtreme

  Asphalt Xtreme koncentruje się na zręcznościowych wyścigach – jednak zamiast błyszczących samochodów sportowych ścigających się po ulicach miast, dostaniecie dedykowane pojazdy terenowe, którymi ściga się po trudnych terenach. Podobnie jak w innych grach z serii Asphalt, wszystkie pojazdy są licencjonowane i jest w czym wybierać.

 5. Need for Speed™ No Limits

  Need for Speed™ No Limits

  Jedna z największych konsolowych serii gier wyścigowych w swojej najnowszej odsłonie bezproblemowo przeniosła się na urządzenia mobilne. Jest to dobrze znana mieszanka ulicznych wyścigów i jazdy po bandzie, z poślizgami na zakrętach i strategicznymi podbiciami, do których gracze NFS są przyzwyczajeni.