Najlepsze gry cyberpunkowe na Androida, w które musisz zagrać

Cyberpunk to dwa bieguny, stojące naprzeciwko siebie, obrazujące społeczeństwo przyszłości. Z jednej strony mamy szczytowe osiągnięcie technologiczne, z drugiej – upadek społeczno-ekonomiczny. Istnieje skrajna dysproporcja między bogatymi a biednymi: klasa średnia w zasadzie już nie istnieje.

Ten fikcyjny świat podbił serca graczy już dawno temu, prezentując świeże podejście do gatunku, a dzięki Cyberpunkowi 2077 gatunek ten tylko urósł w nowych fanów i twórców, oferując jedne z najlepszych gier. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych gier z gatunku cyberpunk, w które możecie zagrać na swoim Androidzie. Zapraszamy!

 1. Battle Night: Cyber Squad-Idle RPG

  Battle Night: Cyber Squad-Idle RPG

  Battle Night to idle RPG łączący w sobie elementy cyberpunku i fantasy. W grze wcielasz się w rolę detektywa i pracujesz nad zebraniem zespołu, który ma zbadać rządowy spisek. Stwórz swoją drużynę, wyposaż ją w futurystyczny sprzęt, zmierz się z ogromnymi bossami, a nawet pozwól swoim postaciom rozwijać się, gdy będziesz z dala od swojego urządzenia. Battle Night nieustannie dodaje nową zawartość poprzez aktualizacje w postaci nowych postaci, ekwipunku i nowych zadań.

 2. Cyberika: Action Cyberpunk RPG

  Cyberika: Action Cyberpunk RPG

  Cyberika: Action Adventure Cyberpunk to trzecioosobowa gra RPG osadzona w przyszłości, która wystawi na próbę Twój instynkt przetrwania podczas eksploracji świata zdominowanego przez cyberroboty i punków, aż zostaniesz przywódcą metropolii Bradbury Complex. Zbadaj futurystyczne miasto o nazwie Bradbury Complex, wykonując misje. W przygodzie, która zaczyna się w skromnym mieszkaniu, musisz naprawić wszystko, od komputerów po wyrafinowane pojazdy. Dzięki zgromadzonym punktom odblokowujesz ulepszenia i zwiększasz wygląd postaci.

 3. Hyperforma

  Hyperforma

  Hyperforma to kolorowa gra logiczna, która obraca się wokół aspektów hakowania sieci. Cywilizacja, jaką znamy, przestała istnieć i pozostał po niej tylko skomplikowany zestaw sieci. Jako anonimowy haker, zanurkujesz w tych pozornie nieskończonych sieciach i odkryjesz ich tajemnice poprzez odblokowanie rdzeni i unikanie systemów bezpieczeństwa.

 4. Gemini Rue

  Gemini Rue

  Gemini Rue to przygodówka sci-fi noir point and click osadzona w świecie, w którym życie jest tanie, tożsamości są kupowane i sprzedawane, a dążenie do odkupienia może mieć moc zmiany losów całej galaktyki.

 5. Shadowrun Returns

  Shadowrun Returns

  Shadowrun Returns to gra, która łączy w sobie klasyczny grę fabularną RPG z nowoczesnymi taktykami walki. Gracz przemierza mroczną cyberpunkową przyszłość, w której magia i technologia opanowały ulice i w której toczą się ekscytujące walki turowe.

Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać

Co przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Marvelu? Komiksy, bohaterowie, a może złoczyńcy? Stan Lee? A może filmy lub gry wideo? Rzeczywiście, oprócz wielkiego sukcesu filmowego i komiksowego, Marvel trafił do gier, w tym także do gier możliwych do odpalenia na smartfonie cz…

Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu
Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu

Bilard nie jest nowoczesną grą, jednak ludzie grają w niego od dziesięcioleci i jest to popularna aktywność w barach i pubach. Jednak cyfrowy bilard istnieje dopiero od kilku dekad. Gatunek ten ewoluował dość mocno od czasów, gdy był głównie znany z gry Flash na Candystand. O…