Najlepsze gry o wirtualnych zwierzętach na Androida, w które musisz zagrać

Czasami posiadanie prawdziwego zwierzaka jest trudne lub nawet niemożliwe. Może regulamin apartamentu jest surowy, lub Wasi bliscy są alergikami. Nie jest to co prawda to samo, ale można spróbować namiastki posiadania zwierzaka poprzez aplikacje z wirtualnymi zwierzętami.

Są to podzbiory z gatunku symulacji, w których adoptujecie, karmicie, czyścicie i dbacie o małego wirtualnego zwierzaka. Gatunek ten ma swoje wzloty i upadki, ale gry są zwykle przyjazne rodzinie i urocze. Być może nawet rozpoznacie niektóre nazwy na tej liście, jak My Tamagotchi Forever stworzone przez tę samą firmę, która zrobiła małe Tamagotchis w latach 90.

Oto najlepsze aplikacje i gry z wirtualnymi zwierzętami na Androida!

 1. Bubbu – My Virtual Pet

  Bubbu – My Virtual Pet

  Przygotuj się na dobrą zabawę z uroczym kociakiem Bubu i wykonuj ekscytujące zadania, aby był zawsze szczęśliwy i zdrowy. Do zadań gry należy karmienie, kąpanie i ubieranie kociaka w stylowe ciuchy, a także minigry, które zapewniają wielogodzinną zabawę!

 2. My Boo - Your Virtual Pet Game

  My Boo – Your Virtual Pet Game

  My Boo to gra, w której do Twoich zadań należy karmienie, ubieranie, mycie i zabawianie wyjątkowego zwierzaka o imieniu Boo. Gra jest bardzo podobna do popularnej symulacji Pou. Musisz codziennie opiekować się wirtualnym zwierzęciem i zaspokajać wszystkie jego potrzeby. W przerwach od opieki możesz zagrać w dodatkowe gry edukacyjne.

 3. Hellopet House

  Hellopet House

  Hellopet to kolejna wyjątkowa gra o wirtualnych zwierzątkach. Ta wykorzystuje funkcję nakładania ekranu na telefon, aby dać ci małego zwierzaka. Zwierzak biega po Twoim telefonie w zasadzie przez cały czas. Możesz zobaczyć go wędrującego podczas odpowiadania na wiadomości tekstowe lub podczas przewijania aplikacji. Gra sama w sobie ma symulować adopcję zwierzaka, musisz dbać o niego, i grać w małe mini-gry.

 4. Godville

  Godville

  Czy chciałbyś poczuć się jak bóg? W tej grze zostaniesz bóstwem i będziesz miał osobistego bohatera-czciciela, na którego losy będziesz miał wpływ swoimi działaniami. Fani cynicznego i osobliwego humoru z pewnością polubią tę grę. Staniesz się prawdziwym Bogiem i będziesz powodował różne wydarzenia, dobre lub złe, które bezpośrednio wpłyną na losy Twojego bohatera. Gra jest kpiną z gier RPG i internetowych gier strategicznych.

 5. My Tamagotchi Forever

  My Tamagotchi Forever

  Wypróbuj wirtualną wersję Tamagotchi, zwierzątka, które 20 lat temu skradło serca dzieci na całym świecie! W tej grze symulacyjnej użytkownik musi codziennie pielęgnować Tamagotchi (karmić go, ubierać, kąpać, bawić się z nim, kłaść spać itp.), a także gromadzić punkty, grając w minigryr, aby odblokować elementy personalizacji.

Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Marvel na Androida, w które trzeba zagrać

Co przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Marvelu? Komiksy, bohaterowie, a może złoczyńcy? Stan Lee? A może filmy lub gry wideo? Rzeczywiście, oprócz wielkiego sukcesu filmowego i komiksowego, Marvel trafił do gier, w tym także do gier możliwych do odpalenia na smartfonie cz…

Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu
Najlepsze gry bilardowe na Androida dla fanów bilardu

Bilard nie jest nowoczesną grą, jednak ludzie grają w niego od dziesięcioleci i jest to popularna aktywność w barach i pubach. Jednak cyfrowy bilard istnieje dopiero od kilku dekad. Gatunek ten ewoluował dość mocno od czasów, gdy był głównie znany z gry Flash na Candystand. O…