Jak znaleźć modne hashtagi na TikTok

Hashtagi – nie są już tylko dla Twittera i Instagrama. TikTok również przyjął hashtag, aby skategoryzować zawartość i ułatwić użytkownikom znalezienie tego, czego szukają.

Korzystanie z hashtagów jest jeszcze bardziej krytyczne na TikTok, ponieważ jest to jeden ze sposobów, aby przyciągnąć do swoich treści nowych użytkowników. Pomagają one Waszym filmom pokazać się w sekcji Odkryj w aplikacji.

Dowiedz się, jak znaleźć modne hashtagi na TikTok:

Jak znaleźć modne hashtagi na TikTok

Hashtagi są kluczem do korzystania z TikTok. Kategoryzują one treści, podobnie jak robią to inne platformy mediów społecznościowych, takie jak Twitter czy Instagram. Trendy hashtagi na TikTok pojawiają się w zakładce Odkryj, która wyświetla najpopularniejsze i najczęściej używane hashtagi na platformie.

Nawet nowe konto z niewielką ilością followersów ma potencjał, aby stać się viralem i dotrzeć do milionów ludzi. Piękno hashtagów polega na tym, że są one mechanizmem tagowania generowanym przez użytkowników. Żaden pojedynczy podmiot nie ma kontroli nad hashtagami.

Hashtagi zwiększają również zasięg Waszych filmów, pokazując je większej liczbie osób niż tylko zwolennikom. Możecie połączyć się z większą ilością użytkowników, którzy szukają tego typu treści, które produkujecie.

Przyjrzyjmy się teraz, gdzie dokładnie można znaleźć trendowe hashtagi TikTok, które można wykorzystać w swoich filmach.

Zakładka „Odkryj”

Najłatwiejszym sposobem, aby dowiedzieć się, które hashtagi są obecnie trendy, jest patrząc na zakładkę Odkryj. Zawiera ona listę najczęściej oglądanych użytkowników, filmów, dźwięków i hashtagów, wszystko starannie skategoryzowane.

Strona „dla Ciebie”

Przeglądanie strony TikTok „Dla Ciebie” to prosty sposób na sprawdzenie, co jest trendy na platformie. Strona Dla Ciebie to wyselekcjonowany kanał z filmami, który służy jako pierwsza strona TikTok. Treści, które docierają na stronę For You nie mogą pochodzić od użytkowników, których śledzicie. Zamiast tego mogą to być filmy, które algorytm TikTok przewiduje, że użytkownik będzie chciał oglądać na podstawie aktywności w serwisie.

Używanie trendowych hashtagów TikTok może poprawić zasięg i oglądalność Waszych filmów TikTok. Są one również istotne dla tworzenia znaczących dyskusji i społeczności wśród zwolenników oraz nadążania za najnowszymi trendami i wyzwaniami.

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku
Jak uzyskać weryfikację na TikTok krok po kroku

Jeśli zastanawialiście się, jak uzyskać niebieski znacznik zatwierdzenia na TikTok, czytaj dalej. Oto, czym jest weryfikacja TikTok, dlaczego ma znaczenie i jak upewnić się, że wniosek o weryfikację został zatwierdzony. W końcu ta sieć mediów społecznościowych ma około 1 mili…

Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego
Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego

Prawdopodobnie korzystacie już z TikTok i jesteście obeznani z aplikacją. Istnieje jednak problem, który polega na tym, że nie ma intuicyjnego sposobu na pobieranie filmów z TikTok bez znaku wodnego. Istnieje duża szansa, że tworzycie własne filmy bezpośrednio w aplikacji Tik…

Jak pobrać dźwięk z Instagrama
Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Instagram to kultowa platforma mediów społecznościowych pełna hipnotyzujących treści. Filmy na Instagramie, IGTV i Instagram stories często zawierają intrygujące dźwięki w tle, które czasami warto zapisać. Być może zastanawiacie się: „Czy mogę pobrać dźwięk z Instagrama…

Jak sprawdzić, kto oglądał Wasz film na Instagramie
Jak sprawdzić, kto oglądał Wasz film na Instagramie

Instagram to potężne narzędzie do docierania do ludzi, niezależnie od tego, czy korzystacie z konta osobistego, czy biznesowego. Jeśli korzystacie z Instagrama, aby rozwijać swoją firmę lub odbiorców, musicie zoptymalizować swoją wydajność na platformie, co oznacza zbieranie …