Jak znaleźć modne hashtagi na TikTok

Hashtagi – nie są już tylko dla Twittera i Instagrama. TikTok również przyjął hashtag, aby skategoryzować zawartość i ułatwić użytkownikom znalezienie tego, czego szukają.

Korzystanie z hashtagów jest jeszcze bardziej krytyczne na TikTok, ponieważ jest to jeden ze sposobów, aby przyciągnąć do swoich treści nowych użytkowników. Pomagają one Waszym filmom pokazać się w sekcji Odkryj w aplikacji.

Dowiedz się, jak znaleźć modne hashtagi na TikTok:

Jak znaleźć modne hashtagi na TikTok

Hashtagi są kluczem do korzystania z TikTok. Kategoryzują one treści, podobnie jak robią to inne platformy mediów społecznościowych, takie jak Twitter czy Instagram. Trendy hashtagi na TikTok pojawiają się w zakładce Odkryj, która wyświetla najpopularniejsze i najczęściej używane hashtagi na platformie.

Nawet nowe konto z niewielką ilością followersów ma potencjał, aby stać się viralem i dotrzeć do milionów ludzi. Piękno hashtagów polega na tym, że są one mechanizmem tagowania generowanym przez użytkowników. Żaden pojedynczy podmiot nie ma kontroli nad hashtagami.

Hashtagi zwiększają również zasięg Waszych filmów, pokazując je większej liczbie osób niż tylko zwolennikom. Możecie połączyć się z większą ilością użytkowników, którzy szukają tego typu treści, które produkujecie.

Przyjrzyjmy się teraz, gdzie dokładnie można znaleźć trendowe hashtagi TikTok, które można wykorzystać w swoich filmach.

Zakładka „Odkryj”

Najłatwiejszym sposobem, aby dowiedzieć się, które hashtagi są obecnie trendy, jest patrząc na zakładkę Odkryj. Zawiera ona listę najczęściej oglądanych użytkowników, filmów, dźwięków i hashtagów, wszystko starannie skategoryzowane.

Strona „dla Ciebie”

Przeglądanie strony TikTok „Dla Ciebie” to prosty sposób na sprawdzenie, co jest trendy na platformie. Strona Dla Ciebie to wyselekcjonowany kanał z filmami, który służy jako pierwsza strona TikTok. Treści, które docierają na stronę For You nie mogą pochodzić od użytkowników, których śledzicie. Zamiast tego mogą to być filmy, które algorytm TikTok przewiduje, że użytkownik będzie chciał oglądać na podstawie aktywności w serwisie.

Używanie trendowych hashtagów TikTok może poprawić zasięg i oglądalność Waszych filmów TikTok. Są one również istotne dla tworzenia znaczących dyskusji i społeczności wśród zwolenników oraz nadążania za najnowszymi trendami i wyzwaniami.

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak pobierać filmy z Telegramu na Androida
Jak pobierać filmy z Telegramu na Androida

Telegram to darmowa, szybka i oparta na chmurze aplikacja do natychmiastowej wymiany wiadomości, która umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć i filmów podobnie jak Facebook Messenger i WhatsApp. W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z Telegrama, ab…

Jak znaleźć modne hashtagi na TikTok
Jak znaleźć modne hashtagi na TikTok

Hashtagi – nie są już tylko dla Twittera i Instagrama. TikTok również przyjął hashtag, aby skategoryzować zawartość i ułatwić użytkownikom znalezienie tego, czego szukają. Korzystanie z hashtagów jest jeszcze bardziej krytyczne na TikTok, ponieważ jest to jeden ze sposo…

Jak usunąć filmy z TikToka na Androidzie
Jak usunąć filmy z TikToka na Androidzie

Liczba osób korzystających z aplikacji TikTok rośnie z dnia na dzień. Większość ludzi lubi regularnie udostępniać filmy, ale czasami normą jest uzyskanie niskiego zaangażowania lub stwierdzenie (już po udostępnieniu), że filmik nie nadaje się na Wasze konto. Wcześniej na film…

Jak usunąć filtry TikTok na Androida
Jak usunąć filtry TikTok na Androida

Chcecie usunąć filtr lub efekt TikTok na swoich filmach? Jeśli macie film w wersji roboczej lub właśnie go edytujecie, będzie można usunąć wszelkie niepożądane efekty. Oczywiście, nie można edytować wideo, które nie jest Wasze. Dowiedz się, jak usunąć filtry TikTok na Android…

Jak prowadzić transmisję na żywo na TikTok
Jak prowadzić transmisję na żywo na TikTok

Choć zdecydowana większość treści oglądanych za pośrednictwem platform streamingowych wideo jest nagrywana i edytowana, użytkownicy mogą również nadawać na żywo. I, oczywiście, TikTok nie zamierza pozostać w tyle. Musicie wiedzieć, że ta chińska sieć społecznościowa ma równie…