Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?

Jeśli martwicie się o swoją prywatność, TikTok może być dla Was złym wyborem. TikTok bez owijania w bawełnę informuje o tym, jakie dane pobiera od swoich użytkowników i nie da się nic zrobić z tym, aby tak nie było. Możecie natomiast pobrać raport z danych i aktywności, którzy TikTok zbiera na Wasz temat. 

Dowiedz się, jak pobrać raport danych i aktywności TikTok:

Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok

Chociaż TikTok posiada własne narzędzia analityczne oraz generator raportów, niestety otrzymanie go potrafi zająć nawet kilka tygodni. Tak, tyle zajmuje serwisowi wygenerowanie i przekazanie Wam raportu. Jakie dane można pobrać?

TikTok obejmuje trzy główne kategorie danych, które pozwala pobrać: „Twój profil”, „Twoja aktywność” i „Twoje ustawienia aplikacji”. Niestety, w przeciwieństwie do innych aplikacji mediów społecznościowych, nie można wybrać danych, które chcecie otrzymać. Wszystko albo nic. Oto, czego możecie się spodziewać w swoim raporcie:

 • Twój profil
 • Nazwa użytkownika
 • Zdjęcie profilowe
 • Opis profilu
 • Informacje kontaktowe
 • Twoja aktywność
 • Filmy
 • Komentarze
 • Historia czatu
 • Historia zakupów
 • Lista polubień
 • Lista ulubionych
 • Ustawienia aplikacji
 • Ustawienia prywatności i bezpieczeństwa
 • Powiadomienia Push
 • Języki

Jak poprosić o swoje dane?

Najpierw przejdźcie do swojego profilu, a następnie dotknijcie pionowej lub poziomej elipsy w prawym górnym rogu. Następnie stuknijcie „Prywatność i bezpieczeństwo”, a potem „Personalizacja i dane”. Teraz kliknijcie „Pobierz dane TikTok”. Gdy strona się załaduje, zobaczycie listę danych, które będzie zawierało Wasze żądanie, które omówiliśmy w sekcji powyżej.

Na dole znajdziecie duży, czerwony przycisk „Pobierz”. Musicie stuknąć ten przycisk, aby rozpocząć żądanie pobrania raportu. TikTok automatycznie przełączy się na zakładkę „Pobierz dane”, a Wasze oczekujące żądanie będzie widoczne na ekranie. Kiedy dane nadejdą, znajdziecie je właśnie tutaj. TikTok usunie raport cztery dni po jego utworzeniu.

Aplikacja wyśle Wam powiadomienie, gdy tylko raport będzie dostępny, możecie się spodziewać, że ten alert wyląduje w zakładce „Inbox” w aktywności „Aktualizacje konta”.

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku
Jak znaleźć i zarządzać działem Ulubione na TikToku

TikTok zapewnia dużą ilość treści, praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak ze względu na nieskończone przewijanie treści, łatwo jest zapomnieć o filmach, które lubicie. Na szczęście, aplikacja posiada funkcję dodawania filmów do ulubionych. W ten sposób możecie j…

Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie
Jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie

Korzystanie z Instagrama to fantastyczny sposób, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i członkami rodziny, a także nawiązać nowe znajomości z ludźmi, którzy dzielą z Wami zainteresowania. Jeśli korzystaliście z aplikacji wcześniej, prawdopodobnie jesteście zaznajomieni z s…

Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie
Jak poznać, czy ktoś jest online na Instagramie

Instagram, podobnie jak WhatsApp czy Messenger, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy są online. Innymi słowy, pozwala zobaczyć, którzy użytkownicy przeglądają platformę, zdjęcia, historie, rolki lub rozmawiają za pomocą bezpośrednich wiadomości. Chcecie wiedzieć, czy ktoś jes…

Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?
Jak pobrać raport danych i aktywności TikTok?

Jeśli martwicie się o swoją prywatność, TikTok może być dla Was złym wyborem. TikTok bez owijania w bawełnę informuje o tym, jakie dane pobiera od swoich użytkowników i nie da się nic zrobić z tym, aby tak nie było. Możecie natomiast pobrać raport z danych i aktywności, którz…