Jak usunąć filtry TikTok na Androida

Chcecie usunąć filtr lub efekt TikTok na swoich filmach? Jeśli macie film w wersji roboczej lub właśnie go edytujecie, będzie można usunąć wszelkie niepożądane efekty. Oczywiście, nie można edytować wideo, które nie jest Wasze.

Dowiedz się, jak usunąć filtry TikTok na Androida:

Jak usunąć filtry TikTok na Androida

TikTok to aplikacja rozrywkowa, która specjalizuje się w udostępnianiu wideo i obrazów. Z ponad miliardem aktywnych użytkowników, TikTok stał się rozpoznawalny w sektorze rozrywki. Popularność wynika z jego imponujących funkcji.

Dzisiejszy trend na TikToku to usuwanie istniejących filtrów, aby stworzyć filmik realny i rzeczywisty.

Usuwanie filtra TikTok nie jest tak trudne, a w tym artykule wyszczególniliśmy krok po kroku, jak przejść do usuwania filtrów na TikTok.

 • Otwórz swoją aplikację TikTok na telefonie.
 • Stuknij ikonę (swojego) profilu, znajdującą się w prawym dolnym rogu.
 • Przejdź do wersji roboczej i wybierz wideo, z którego chcesz usunąć filtr.
 • Stuknij w strzałkę „Undo” znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu.
 • Do tej pory powinieneś mieć dostęp do funkcji edycji. Teraz dotknij „Efekty”.
 • Teraz dotknij przycisku „Undo”, aby usunąć wszystkie filtry dodane do wideo. W przypadku, gdy dodano wiele efektów, dotknij przycisku „Undo” więcej razy.
 • Stuknij „Next”, aby zapisać zmiany, a następnie wybierz „None”, aby przejść do następnego etapu bez dodawania filtrów.
 • Dotknij „Save”, aby usunąć wszystkie filtry z wersji roboczej wideo.

Nie możemy konkretnie powiedzieć, czy lepiej jest usunąć filtry na swoich filmach TikTok: jest to właściwie rzecz indywidualna. Podczas gdy niektórzy lubią zachować prostotę, inni nie mogą po prostu przestać edytować wszystkich twarzy i czerwonych oczu.

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to bijąca rekordy popularności apka do udostępniania własnej, krótkiej twórczości, w postaci filmików. Podobna w swej konstrukcji do YouTuba, jest ona bardzo prosta w obsłudze, a na dodatek pozwala wybić się młodym twórcom, którzy nie chcą konkurować na dłuższe filmy z już wyrobionymi twórcami lub markami. 

Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego
Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego

Prawdopodobnie korzystacie już z TikTok i jesteście obeznani z aplikacją. Istnieje jednak problem, który polega na tym, że nie ma intuicyjnego sposobu na pobieranie filmów z TikTok bez znaku wodnego. Istnieje duża szansa, że tworzycie własne filmy bezpośrednio w aplikacji Tik…

Jak pobrać dźwięk z Instagrama
Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Instagram to kultowa platforma mediów społecznościowych pełna hipnotyzujących treści. Filmy na Instagramie, IGTV i Instagram stories często zawierają intrygujące dźwięki w tle, które czasami warto zapisać. Być może zastanawiacie się: „Czy mogę pobrać dźwięk z Instagrama…

Jak sprawdzić, kto oglądał Wasz film na Instagramie
Jak sprawdzić, kto oglądał Wasz film na Instagramie

Instagram to potężne narzędzie do docierania do ludzi, niezależnie od tego, czy korzystacie z konta osobistego, czy biznesowego. Jeśli korzystacie z Instagrama, aby rozwijać swoją firmę lub odbiorców, musicie zoptymalizować swoją wydajność na platformie, co oznacza zbieranie …

Jak wyświetlić ostatnio oglądane filmy na Instagramie?
Jak wyświetlić ostatnio oglądane filmy na Instagramie?

Szukacie sposobu na ponowne obejrzenie Instagram Reels, które podobały Wam się jakiś czas temu? Jeśli tak, to jesteście we właściwym miejscu. Filmiki typu Reels pozwalają stworzyć montaż wideo z najlepszych momentów i podzielić się nimi ze swoimi obserwatorami. Jednak oglądan…