Jak usunąć filtry TikTok na Androida

Chcecie usunąć filtr lub efekt TikTok na swoich filmach? Jeśli macie film w wersji roboczej lub właśnie go edytujecie, będzie można usunąć wszelkie niepożądane efekty. Oczywiście, nie można edytować wideo, które nie jest Wasze.

Dowiedz się, jak usunąć filtry TikTok na Androida:

Jak usunąć filtry TikTok na Androida

TikTok to aplikacja rozrywkowa, która specjalizuje się w udostępnianiu wideo i obrazów. Z ponad miliardem aktywnych użytkowników, TikTok stał się rozpoznawalny w sektorze rozrywki. Popularność wynika z jego imponujących funkcji.

Dzisiejszy trend na TikToku to usuwanie istniejących filtrów, aby stworzyć filmik realny i rzeczywisty.

Usuwanie filtra TikTok nie jest tak trudne, a w tym artykule wyszczególniliśmy krok po kroku, jak przejść do usuwania filtrów na TikTok.

 • Otwórz swoją aplikację TikTok na telefonie.
 • Stuknij ikonę (swojego) profilu, znajdującą się w prawym dolnym rogu.
 • Przejdź do wersji roboczej i wybierz wideo, z którego chcesz usunąć filtr.
 • Stuknij w strzałkę „Undo” znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu.
 • Do tej pory powinieneś mieć dostęp do funkcji edycji. Teraz dotknij „Efekty”.
 • Teraz dotknij przycisku „Undo”, aby usunąć wszystkie filtry dodane do wideo. W przypadku, gdy dodano wiele efektów, dotknij przycisku „Undo” więcej razy.
 • Stuknij „Next”, aby zapisać zmiany, a następnie wybierz „None”, aby przejść do następnego etapu bez dodawania filtrów.
 • Dotknij „Save”, aby usunąć wszystkie filtry z wersji roboczej wideo.

Nie możemy konkretnie powiedzieć, czy lepiej jest usunąć filtry na swoich filmach TikTok: jest to właściwie rzecz indywidualna. Podczas gdy niektórzy lubią zachować prostotę, inni nie mogą po prostu przestać edytować wszystkich twarzy i czerwonych oczu.

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to bijąca rekordy popularności apka do udostępniania własnej, krótkiej twórczości, w postaci filmików. Podobna w swej konstrukcji do YouTuba, jest ona bardzo prosta w obsłudze, a na dodatek pozwala wybić się młodym twórcom, którzy nie chcą konkurować na dłuższe filmy z już wyrobionymi twórcami lub markami. 

Jak znaleźć popularne utwory na TikToku
Jak znaleźć popularne utwory na TikToku

Wśród wielu strategii tworzenia angażujących i viralowych treści na TikTok, używanie popularnych piosenek w swoich filmach jest jedną z najczęstszych i najskuteczniejszych. Korzystanie z popularnych dźwięków w filmie zwiększa czas jego oglądania, ponieważ ludzie wiedzą, czego…

Jak sprawdzić, kto zapisał nasze filmy z TikToka?
Jak sprawdzić, kto zapisał nasze filmy z TikToka?

Gdzieś pośród ponad miliarda codziennie oglądanych filmów na TikToku, natkniecie się na wspaniały film TikToka i nie możecie się powstrzymać przed pobraniem, aby móc udostępnić go swoim przyjaciołom lub obejrzeć go dowolną ilość razy w przyszłości, bez szukania go w sieci. Al…

Jak dodać muzykę do filmów TikTok
Jak dodać muzykę do filmów TikTok

Chcecie zostać następnymi gwiazdami TikToka? Starać się poszerzyć zasięg i umieścić swoją muzykę na TikToku? Nie ważne, jaki jest Wasz powód, dzisiaj pokarzemy Wam, jak umieścić muzykę na TikToku. Pamiętajcie, że muzyka na TikToku to nie tylko ciekawy dodatek, ale także sposó…

Jak wysyłać wysokiej jakości filmy na WhatsApp
Jak wysyłać wysokiej jakości filmy na WhatsApp

WhatsApp może i jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji na rynku, ale nie jest idealny do wysyłania zdjęć i filmów wysokiej jakości. Platforma jednak próbuje rozwiązać ten niedostatek dzięki nowej eksperymentalnej funkcji udostępniania filmów w jakości HD. D…