Jak tworzyć własne dźwięki na TikTok

Wielu twórców TikTok stało się popularnymi, ponieważ stworzyli swój własny dźwięk na platformie. Każdy, kto chce zostać prawdziwym TikTokerem powinien także spróbować swoich sił w tworzeniu własnych dźwięków. Dlaczego jest to takie ważne i jak z tego skorzystać?

Dowiedz się, jak tworzyć własne dźwięki na TikTok:

Jak tworzyć własne dźwięki na TikTok

Tworzenie własnych dźwięków to idealny sposób na zdobycie popularności i rozpoznawalności na TikToku. Wielu twórców używa podobnych jinglów, często stworzonych przez nich samych – co dodatkowo buduje ich popularność.

Najprostszym sposobem na stworzenie oryginalnego dźwięku w aplikacji jest nagranie nowego wideo. Jeśli podczas nagrania mówicie, śpiewacie lub gracie na instrumencie, wszystko to zostanie nagrane i następnie może być wykorzystane jako dźwięk, bez użycia wideo.

Aby stworzyć własny dźwięk na TikTok:

 • Użyj + na dole głównego ekranu TikTok, aby nagrać nowe wideo.
 • Naciśnij Record i nagraj głos lub dźwięk.
 • Naciśnij V, aby przejść do następnej strony.
 • Stuknij Dalej.
 • Opublikuj film na swojej stronie w zwykły sposób, z podpisem i hashtagami, aby zyskał więcej wyświetleń.
 • Po zakończeniu przesyłania filmu przejdź do swojego profilu i otwórz go.
 • W prawym dolnym rogu ekranu powinieneś zobaczyć obracające się nagranie. Stuknij ikonę.
 • Ta strona to feed dla nowego dźwięku. Możesz edytować nazwę dźwięku na coś bardziej chwytliwego i takiego, co ludzie mogą łatwo wyszukać.
 • Dodaj dźwięk do ulubionych, aby użyć go później.
 • Jeśli Twój dźwięk zostanie podchwycony przez innych twórców, ten kanał pokaże również wszystkie filmy, które go używają.

Pamiętaj, że nie można użyć w swoim filmie dźwięku z biblioteki TikTok – nawet jeśli zmniejszycie głośność i sprawicie, że Wasz oryginalny dźwięk będzie głośniejszy. Jeśli użyjecie czegoś z biblioteki, będzie to – zamiast tego, co stworzyliście – domyślny dźwięk na filmie.

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak zarabiać pieniądze na TikTok
Jak zarabiać pieniądze na TikTok

TikTok potrafi pochłonąć czas niczym wielki potwór go pożerający – na pewno nie raz zastanawialiście się, gdzie się ten czas podział podczas przeglądania filmików na TikTok? I prawdopodobnie nie raz zastanawialiście się, jak to jest, że niektórzy z twórców na tej platfo…

Jak korzystać z Instagram Security Checkup
Jak korzystać z Instagram Security Checkup

Instagram jest uważany za króla mediów społecznościowych. Od firm po prywatne konta, każdy na platformie stara się przyciągnąć zaangażowanych użytkowników do śledzenia swojego profilu. Mimo to, bezpieczeństwo jest najważniejszą troską każdego użytkownika, ponieważ ryzyko naru…

Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp
Jak wysyłać zdjęcia jako dokumenty na WhatsApp

Udostępnianie zdjęć lub plików graficznych bezpośrednio w WhatsApp spowoduje ich kompresję, zmniejszenie rozdzielczości i jakości. Aplikacja do przesyłania wiadomości robi to dla sprawnej transmisji danych. Podczas gdy na ekranie telefonu teoretycznie nic się nie zmienia, obr…

Jak tworzyć własne dźwięki na TikTok
Jak tworzyć własne dźwięki na TikTok

Wielu twórców TikTok stało się popularnymi, ponieważ stworzyli swój własny dźwięk na platformie. Każdy, kto chce zostać prawdziwym TikTokerem powinien także spróbować swoich sił w tworzeniu własnych dźwięków. Dlaczego jest to takie ważne i jak z tego skorzystać? Dowiedz się, …