Najlepsze gry Lego na Androida, w które musisz zagrać

LEGO zawsze budowało dobrą różnorodność gier poprzez różne studia, dzięki czemu gry LEGO często są traktowane jako całkiem osobny gatunek gier. Dlatego dzisiaj mamy zamiar podzielić się z Wami najlepszymi grami tej słynnej firmy poświęconymi klockom, które zostały pokochane przez różne pokolenia.

Gry akcji, puzzle i wszelkiego rodzaju przygodówki, możecie wypróbować je wszystkie, aby przekonać się do marki gier LEGO. Szeroki wybór, z którego można korzystać, sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oto nasza kolekcja najlepszych gier LEGO, które musicie wypróbować na swoim Androidzie!

 1. LEGO® Ninjago: Skybound

  LEGO® Ninjago: Skybound

  Gracz bierze udział w epickiej walce przeciwko złemu dżinowi Nadakhanowi i jego bandzie podniebnych piratów, którzy niszczą wyspę Ninjago. Jest to gra platformowa, w której gracz musi zdecydować, czy walczyć jako ninja potrafiący układać strategie działania, czy jako ninja, który opanował sztukę walki mieczem. Po wybraniu stylu gracz stawia czoła Nadakhanowi i piratom, a jego zadaniem jest zbieranie złotych fragmentów.

 2. LEGO® Star Wars™: TFA

  LEGO® Star Wars™: TFA

  Pierwsza część LEGO® Star Wars™ TFA: Przebudzenie Mocy, w której pomagamy Rey, Hanowi Solo i Chewbacce znaleźć Luke’a Skywalkera. Kilka poziomów inspirowanych produkcją kinową, podczas których rozwiązujemy zagadki logiczne, budujemy różne obiekty, a nawet bierzemy udział w podniebnych bitwach, latając Sokołem Millenium.

 3. LEGO® NEXO KNIGHTS™:MERLOK 2.0

  LEGO® NEXO KNIGHTS™:MERLOK 2.0

  Z pomocą czarodzieja Merloka gracz musi stworzyć drużynę wojowników NEXO, którzy są obdarzeni wyjątkowymi umiejętnościami NEXO pozwalające na pokonanie Jestro i jego Lawowych Potworów w średniowiecznym świecie. Musisz wypełnić różne misje oraz dodawać nowych wojowników Nexo do swojego zespołu, aby robić postępy i dodać bohaterów NEXUS, których można wyposażyć w broń i zbroję każdego rodzaju.

 4. Katalog LEGO® 3D

  Katalog LEGO® 3D

  Co prawda Katalog Lego nie jest grą, to jednak pozwala na zabawę z klockami w świecie relanym – ułatwiając wymyślanie nowych konstrukcji, pozwala na pobranie instrukcji czy rzuca użytkownikom różne wyzwania. Oczywiście główną funkcją jest możliwość przeglądania zestawów Lego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać tej apki nieco bardziej kreatywnie!

 5. LEGO® BIONICLE® 2

  LEGO® BIONICLE® 2

  Pomóż Toa wejść do Labiryntu Kontroli i odzyskać starą Maskę Kontroli. Na Twojej drodze stanie mnóstwo uciążliwych wrogów, których wysyła Makuta, Bierzesz udział w walkach jeden na jednego, podczas których możesz kontrolować Tahu, Lewa i Pohatu. W miarę postępów możesz odblokować i ulepszyć ataki oraz specjalne moce.

Najlepsze gry anime na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry anime na Androida, w które trzeba zagrać

Jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi Wam do głowy, gdy myślicie o Japonii? Drzewa Sakura? Automaty do sprzedaży? Gorące źródła? Być może anime? W przeciwieństwie do drzew sakura i gorących źródeł nie musicie jechać do Japonii, aby poznać najlepsze gry w stylu anime. Jap…

Najlepsze gry Lego na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Lego na Androida, w które musisz zagrać

LEGO zawsze budowało dobrą różnorodność gier poprzez różne studia, dzięki czemu gry LEGO często są traktowane jako całkiem osobny gatunek gier. Dlatego dzisiaj mamy zamiar podzielić się z Wami najlepszymi grami tej słynnej firmy poświęconymi klockom, które zostały pokochane p…