Jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp

Jednym z najprostszych sposobów na dodanie członków do grupy WhatsApp jest udostępnienie linku do dołączenia — tworzenie grupy WhatsApp może być żmudnym zadaniem. Dzieje się tak, ponieważ dodawanie każdego członka grupy indywidualnie zajmuje dużo czasu. Czasami można potrzebować grupy tylko na krótki okres i nie chcieć zapisywać dużej liczby kontaktów w telefonie.

Na szczęście można po prostu utworzyć publiczne łącze, które osoby zaproszone będą mogły kliknąć, aby do grupy dołączyć. Dzisiaj pokażemy Wam, jak dodać osoby do grupy WhatsApp, bez wysyłania im zaproszeń do kontaktu, przez łącze bezpośrednie.

Dowiedz się, jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp:

Jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp

Pamiętajcie, że można zaprosić uczestników do grupy WhatsApp tylko wtedy, gdy jest się adminem grupy. Po utworzeniu linku do zaproszenia można udostępnić ten link każdemu, a każdy, kto kliknie ten link, będzie mógł dołączyć do grupy WhatsApp, jeśli tylko ma utworzone i aktywne konto.

Dokładny interfejs użytkownika może się nieco różnić w zależności od tego, czy używacie wersji stabilnej, beta, lub jakiejś nakładki — jednak proces jest w większości taki sam.

Oto przewodnik krok po kroku, jak utworzyć publiczne łącze, którego ludzie mogą użyć, aby dołączyć do grupy WhatsApp:

  • Otwórz aplikację WhatsApp i wybierz ikonę Nowy czat.

  • Z menu wybierz opcję Nowa grupa.
  • Gdy czat grupowy jest otwarty, kliknij nazwę grupy i przewiń w dół.
  • Wybierz opcję Zaproś do Grupy przy pomocy Linka z sekcji uczestników.

Możesz udostępnić link, skopiować link lub użyć kodu QR, aby zaprosić ludzi do swojej grupy.

Jeśli chcecie poczytać więcej o WhatsApp, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: jak zapisać wiadomości głosowe z WhatsApp na Androida oraz jak stworzyć animowane naklejki z dźwiękiem na WhatsApp.

  1. WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger to jedna z popularniejszych aplikacji do komunikacji przy pomocy sieci internetowej. Pozwala na bezpośredni kontakt zarówno głosowy, jak i wideo oraz czat tekstowy. Prosty interfejs i możliwość integracji kontaktów z listą numerów w telefonie są jego główną zaletą.

Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp
Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp

Jeśli chcecie wysłać komuś załącznik z dużym plikiem, jedyną realną metodą jest poczta elektroniczna — albo raczej była. W dzisiejszych czasach, platformy do przesyłania wiadomości stały się tak szybkie i zaawansowane, że można je łatwo wykorzystać również do przesyłania plik…

Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie
Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie

Instagram wykorzystuje wiele danych z telefonu, w tym między innymi dane z GPS używane do lokalizacji. Mimo że śledzenie takich danych pomaga znaleźć niezbadane miejsca w pobliżu, których odwiedzeniem często warto się zainteresować, zdarzają się sytuacje, w których nie chcemy…

Jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp
Jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp

Jednym z najprostszych sposobów na dodanie członków do grupy WhatsApp jest udostępnienie linku do dołączenia — tworzenie grupy WhatsApp może być żmudnym zadaniem. Dzieje się tak, ponieważ dodawanie każdego członka grupy indywidualnie zajmuje dużo czasu. Czasami można potrzebo…