Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając większą elastyczność i dostępność. Funkcja łączenia adresów e-mail jest obecnie dostępna dla beta testerów na Androidzie.

Dowiedz się, jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail:

Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Konto WhatsApp jest obecnie powiązane z numerem telefonu komórkowego. Stanowi to zagrożenie dla bezpieczeństwa, ponieważ jeśli nie możecie uzyskać dostępu do swojego numeru, nie będziecie mogli zalogować się do WhatsAppa. Dlatego WhatsApp pracuje nad połączeniem adresu e-mail, zapewniając w ten sposób alternatywny sposób dostępu do konta.

Domyślną metodą wysyłania kodów weryfikacyjnych przez WhatsApp jest SMS na zarejestrowany numer telefonu. Jednak dla dodatkowej wygody i bezpieczeństwa WhatsApp umożliwia otrzymywanie tych kodów pocztą elektroniczną. Oto jak możecie to skonfigurować i w pełni wykorzystać tę funkcję:

 • Otwórz WhatsApp na swoim urządzeniu mobilnym.
 • Jeśli konfigurujesz WhatsApp po raz pierwszy, postępuj zgodnie z początkowymi instrukcjami konfiguracji, aż dojdziesz do etapu weryfikacji.
 • W przypadku osób, które ponownie weryfikują swoje konta, przejdź do „Ustawień”, następnie „Konta” i wreszcie „Zmień numer”. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aż dojdziesz do etapu weryfikacji.
 • WhatsApp początkowo spróbuje zweryfikować Twój numer telefonu. Jeśli się nie powiedzie, pojawi się opcja zażądania kodu weryfikacyjnego przez e-mail. Wybierz „Wyślij e-mailem” lub podobną opcję, w zależności od interfejsu urządzenia.
 • Wkrótce po złożeniu wniosku powinieneś otrzymać wiadomość e-mail zawierającą kod weryfikacyjny.
 • Pobierz kod weryfikacyjny z wiadomości e-mail i wprowadź go w aplikacji WhatsApp po wyświetleniu monitu.

Chociaż proces opisany powyżej jest ogólnie prosty, czasami mogą pojawić się problemy. Jeśli napotkacie trudności w otrzymywaniu kodów weryfikacyjnych WhatsApp za pośrednictwem poczty e-mail, rozważcie sprawdzenie spamu na poczcie lub skontaktowanie się z działem obsługi użytkownika.

 1. WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger

  Popularna aplikacja do komunikacjiWhatsApp Messenger pozwala na rozmowy na czatach, wideokonferencjach lub poprzez połączenia głosowe – całkowicie za darmo. Prosty interfejs i intuicyjne użytkowanie sprawia, że WhatsApp ciągle bije rekordy popularności i liczby nowych użytkowników.

Jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama
Jak pobrać wiadomości głosowe z Telegrama

Możecie pobrać wiadomości głosowe wysłane lub odebrane w Telegramie i zapisać je w innym miejscu, aby móc się do nich odwołać w przyszłości – w razie potrzeby. W Telegramie nie ma zewnętrznej opcji pobierania wiadomości głosowych na telefon, ale funkcja ta jest dostępna…

Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp
Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp

WhatsApp to bez wątpienia najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Użytkownicy polegają na niej, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki stale rosnącemu zasięgowi WhatsApp platforma jest również szeroko stosowana wśród firm. Jeśli chcecie komuni…

Jak pobrać dźwięk z Instagrama
Jak pobrać dźwięk z Instagrama

Instagram to kultowa platforma mediów społecznościowych pełna hipnotyzujących treści. Filmy na Instagramie, IGTV i Instagram stories często zawierają intrygujące dźwięki w tle, które czasami warto zapisać. Być może zastanawiacie się: „Czy mogę pobrać dźwięk z Instagrama…

Czym jest sklep TikTok i jak z niego korzystać
Czym jest sklep TikTok i jak z niego korzystać

Użytkownicy TikTok zauważyli więcej sponsorowanych filmów na stronie For You reklamujących przedmioty, które mogą kupić w TikTok Shop za dotknięciem przycisku. Ale czym jest TikTok Shop i jak można samemu go stworzyć? TikTok Shop to platforma zakupowa w aplikacji, w której uż…