Jak stworzyć animowane naklejki z dźwiękiem na WhatsApp

Kiedy chcecie przekazać wiadomość na WhatsApp, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest napisanie wiadomości tekstowej. Ale, istnieją inne sposoby, aby przekazać emocje czy informacje – są to między innymi emoji oraz naklejki. Jednak wraz z rosnącą popularnością naklejek głosowych w innych apkach, wydaje się, że WhatsAppowi czegoś nagle brakuje…

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby naklejki WhatsApp mogły również odtwarzać dźwięk? Na razie nie ma zintegrowanej opcji, aby nadać wiadomość głosową naklejkom WhatsApp. Jednak nie wszystko stracone, gdyż pomysłowi internauci już znaleźli sposoby, aby emulować pożądane zachowanie!

Dowiedz się, jak stworzyć animowane naklejki z dźwiękiem na WhatsApp:

Jak stworzyć animowane naklejki z dźwiękiem na WhatsApp

Ponieważ domyślnie naklejki WhatsApp nie zawierają możliwości odtwarzania dźwięku, użytkownicy aplikacji szukali sposobu, aby móc dodawać efekty dźwiękowe do swoich animowanych naklejek. Rozwiązaniem jest proste korzystanie z notatek głosowych WhatsApp, które uzupełniają animowaną naklejkę i odtworzą dźwięk pasujący do Waszej animacji. Na Twitterze już zaroiło się od przykładów i ludzi chwalących się odkryciem tego sposobu.

Wszystko, czego potrzeba, aby tworzyć naklejki dla WhatsApp z dźwiękiem, to mieć aplikację do przycinania dźwięków i zapisywania w formacie MP3, aby WhatsApp interpretował go jako notatkę głosową. Po utworzeniu swojego audio (oraz oczywiście naklejki) wystarczy wykonać następujące kroki:

 • Zapisz audio, które chcesz wysłać razem z naklejką w pamięci wewnętrznej swojego telefonu komórkowego.
 • Teraz wyślij animowaną naklejkę do konwersacji WhatsApp.
 • Następnie dołącz i wyślij audio, które zapisałeś w pierwszym kroku.

Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby wysłać naklejki z dźwiękiem na WhatsApp – a jednocześnie najbardziej skuteczny. Mogą pojawić się pytania i głosy, że przecież teraz dźwięk puszczany jest osobno. Jest to podstawowy błąd, gdyż wysłanie notatki głosowej zaraz po naklejce spowoduje, że „doczepi” się ona do naklejki i dźwięk będzie odtwarzany razem z naklejką w rytm jej nadany.

Mamy nadzieję, że ta prosta instrukcja sprawi Wam wiele radości podczas tworzenia i wysyłania animowanych naklejek z dźwiękiem!

Jeśli szukacie innych ciekawostek dotyczących WhatsApp, zerknijcie na nasze poprzednie artykuły: WhatsApp pozwala przyspieszać wiadomości głosowe oraz jak zmienić swój głos w wiadomościach audio WhatsApp.

 1. Animated Sticker Maker WAStickerApps

  Animated Sticker Maker WAStickerApps

  Animated Sticker Maker to prosta apka do tworzenia – jak sama nazwa wskazuje – animowanych naklejek na WhatsAppa. Posiada wiele ciekawych funkcji, od możliwości rysowania po klatkowego, po zmiany w deformatorach, które pomagają dobrze animować grafikę.

 2. Memetflix - Stickers para Whatsapp

  Memetflix – Stickers para Whatsapp

  Memetflix to narzędzie do tworzenia animowanych naklejek na WhatsAppa, korzystając z grafik bazujących na najpopularniejszych memach dostępnych w sieci. Jeśli memy to Wasze drugie życie – ta paczka na pewno Was zaciekawi.

Jak ukryć liczbę polubień na Instagramie i Facebooku
Jak ukryć liczbę polubień na Instagramie i Facebooku

Instagram i Facebook dodały nowe opcje na platformie, które pozwalają użytkownikom ukryć liczbę lajków i wyświetleń postów innych osób, a także te same liczniki na własnych postach. Nowe opcje zostały wprowadzone, aby „oddać ludziom nieco prywatności” na platforma…

Jak opuścić grupę WhatsApp bez niczyjej wiedzy
Jak opuścić grupę WhatsApp bez niczyjej wiedzy

Wielokrotne powiadomienia otrzymywane przez telefon sprawiają, że działa on wolniej. Czasami ludzie po prostu wysyłają losowe irytujące wiadomości, które mogą znacznie spowolnić pracę Waszego telefonu – to, oraz częste plumkanie niechcianych powiadomień sprawia, że szuk…