Najlepsze gry offline na Androida, w które można grać bez internetu

Możecie być zdumieni, dowiadując się, że nadal istnieją miejsca na całym świecie, gdzie nie ma dostępu do internetu. Na pewno i Wam czasem zdarza się przebywać w miejscu, gdzie nie ma w ogóle zasięgu. Jednak czasem nie mamy internetu, a musimy jakoś zabić czas — czekając na autobus, czy po prostu nie mogąc zasnąć w burzową noc. Wtedy na ratunek przychodzą gry offline na Androida.

W tym zestawieniu podzielimy się z Wami najlepszymi grami offline na Androida, które z powodzeniem zastąpią rozgrywkę online — wszak nie zawsze trzeba mieć internet, aby móc pograć w coś fajnego. Zainteresowani? Zapraszamy zatem poniżej, do naszej listy!

A jeśli chcecie poczytać coś więcej o grach na Androida, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: najlepsze gry RPG na Androida, w które musisz zagrać oraz najlepsze gry strategiczne, w które warto zagrać już teraz.

 1. DEAD TRIGGER 2

  DEAD TRIGGER 2

  Sprawdź się w roli ocalałego podczas apokalipsy zombie — wypełniaj różne misje, ratuj innych ocalałych i zabijają ogromnych zombie-bossów. Swobodna eksploracja wraz z całkiem dobrą grafiką i ciekawą fabułą mogą zapewnić rozrywkę na wiele długich godzin.

 2. Alto's Adventure

  Alto’s Adventure

  Alto Adventure to ładnie skomponowana gra zręcznościowa, gdzie gracz wciela się w rolę snowboardzisty, który musi pokonywać przeszkody i dojechać jak najdalej, aby pobijać kolejne rekordy. Każdy poziom to trzy unikatowe misje, które pozwalają na podziwianie widoków oraz prawdziwą jazdę ekstremalną.

 3. Subway Surfers

  Subway Surfers

  Subway Surfers to zabawna gra zręcznościowa-akcji, w której gracz musi wykazać się refleksem oraz dobrą koordynacją ręka-oko. Zbieraj monety, uciekając przed goniącym Cię stróżem prawa i wykonuj dzikie akrobacje. Przy okazji, radzimy uważać na pociągi!

 4. TheoTown

  TheoTown

  TheoTown to coś dla miłośników słynnej serii SimCityzbuduj własne miasto oraz zarządzaj mieszkańcami i surowcami, aby zbudować największą metropolię na świecie. Kilka scenariuszy, opcja swobodnej budowy czy tryb fabularny pozwalają na spędzenie wielu godzin w tej grze o budowaniu miasta.

 5. Unblock Me FREE

  Unblock Me FREE

  Prosta, a zarazem wciągająca gra logiczna. Głównym celem graca jest takie ustawienie bloczków, aby wyciągnąć jeden z nich (ten oznaczony na czerwono) z układanki, lub ustawić go na odpowiedniej pozycji. Chcecie, aby gra rozwijała Wasz umysł? Spróbujcie się w Unblock Me!

Najlepsze gry na imprezy domowe do grania z przyjaciółmi
Najlepsze gry na imprezy domowe do grania z przyjaciółmi

Imprezy zwykle są pełne atrakcji, gości i możliwości dobrego spędzenia czasu. Wiele osób pije, gra w beer ponga – inni oglądają filmy lub po prostu rozmawiają ze sobą. W niektórych przypadkach ludzie mogą chcieć zagrać w grę imprezową. Istnieje niemały wybór gier na And…

Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy. Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki …