Najlepsze gry na Androida w kwietniu 2020: Fortnite i Draw puzzle: sketch it

Kwiecień powoli się kończy i tak jak zwykle, wrzucamy spis najlepszych gier tego miesiąca. Jeśli poszukujecie czegoś, co umili Wam czas na majówkę – zapraszamy do przeglądnięcia naszego zestawienia, zwłaszcza jeśli akurat na ten nieco dłuższy weekend musicie pozostać w domu.

W dzisiejszej liście znajdziecie takie tytuły jak Fortnite, który najwyraźniej znowu wraca do łask wśród graczy na Androidzie, czy Draw puzzle: sketch it, które wprawi Wasze szare komórki w zakłopotanie, nad coraz trudniejszymi łamigłówkami. Jeśli natomiast interesuje Was coś spokojniejszego, to zawsze możecie spróbować swoich sił w robieniu makijażu w grze Lip Art 3D.

Wśród gier znalazła się także najnowsza platforma od Facebooka, która pozwala w prosty sposób grać na Androidzie w tytuły z tego portalu społecznościowego. Jeśli chcecie poznać resztę produkcji – zapraszamy do przeczytania całej listy.

Zagraj w najlepsze gry kwietnia 2020 roku, na urządzeniach z systemem Android:

 1. Rage Road

  Rage Road

  Rage Road to typowy celownik na kółkach, gdzie celem gracza jest niedopuszczenie, by przeciwnicy dogonili nasz pojazd. Do dyspozycji mamy potężny arsenał broni palnej, a także kilka innych sztuczek, które pomogą w pokonaniu innych uczestników tego szalonego pościgu.

 2. Lip Art 3D

  Lip Art 3D

  Czy marzyliście kiedyś o otworzeniu własnego salonu piękności? A może po prostu interesowała Was sztuka malowania ust? Ta prosta gra pokaże Wam w przystępny sposób, jak wygląda taka praca – bez ryzyka popełnienia błędu! Spokojna rozgrywka może w tym wypadku przynieść bardzo dużo satysfakcji.

 3. The Cook

  The Cook

  Gra z kategorii zarządzania własnym mikrobiznesem. Jako właściciel food trucka, gracz musi zarządzać dostawami jedzenia, menu, a także przygotowywać posiłki dla swoich klientów. Zwiedź cały świat i nakarm ludzi z każdego zakątka globu – być może to właśnie Twoja firma zostanie najbardziej rozpoznawalnym food truckiem na świecie?

 4. Facebook Gaming: Watch, Play, and Connect

  Facebook Gaming: Watch, Play, and Connect

  Facebook Gaming to nowa platforma od twórców Facebooka, zrzeszająca pasjonatów gier. Dzięki niej każdy użytkownik ma teraz dostęp do Facebookowych gier bezpośrednio na swoim Androidzie – bez dodatkowych konfiguracji, sztuczek czy instalowania ich jako osobne aplikacje. Wystarczy zainstalować i się zalogować.

 5. Home Restoration

  Home Restoration

  Zabaw się w specjalistę od remontów domów – kupuj zniszczone nieruchomości, a następnie dokonaj ich metamorfozy w piękne apartamentowce lub przytulne mieszkanka. Następnie sprzedawaj je po znacznie wyższej cenie i rozwijaj swój biznes handlu mieszkaniami!

 6. Draw puzzle: sketch it

  Draw puzzle: sketch it

  Draw Puzzle to przyjemna gra logiczna, w której do rozwiązywania łamigłówek używa się ołówka oraz własnej pomysłowości. Każde rozwiązanie trzeba narysować, a następnie zobaczyć, czy obrana droga jest prawidłowa. Ponad 300 poziomów, a także możliwość współzawodnictwa z innymi graczami nie pozwalają na nudę w tym tytule.

 7. Idle Mafia - Tycoon Manager

  Idle Mafia – Tycoon Manager

  Zostań największym mafijnym bossem w tym prostym i nieskomplikowanym idle symulatorze. Zarządzaj swoim przestępczym światem, zarabiaj grube miliony i nie pozwól wygryźć się z interesu – czy to przez policję, czy przez innych gangsterów!

 8. Fortnite

  Fortnite

  Fortnite na Androidzie niewiele różni się od swojego komputerowego odpowiednika. Główna rozgrywka polega na budowaniu baz, szukaniu broni, a także polowaniu na innych graczy. Typowe battle-royale połączone z Minecraftowym elementem budowania. Jeśli szukacie czegoś, co podniesie Wam adrenalinę – spróbujcie Fortnite na Androidzie.