Top 5 gier typu Battle Royale na Androida w 2019 roku

Gry typu Battle Rolaye szybko podbiły serca wielu graczy i zdobyły niezliczone rzesze fanów. Logicznym następstwem było to, że twórcy postanowili spróbować podbić także rynek gier mobilnych na urządzenia przenośne. Jak wcześniej mogły wywoływać mieszane uczucia, teraz nikogo już nie dziwi PUBG czy Fortnite w wersji mobilnej.

Jednak te dwie wyżej wymienione gry nie są jedynymi Battle Royale, w które możemy zagrać z naszych telefonów. Po ich sukcesach (a czasem nawet i przed nimi) powstało wiele innych tytułów. Postanowiliśmy zebrać tutaj 5 najlepszych gier Battle Royale z 2019 na urządzenie z Androidem. Oczywiście powyżsi królowie także znajdą się na liście, jednak jeśli poszukujecie świeżości, polecamy wypróbować którąś z pozostałych opcji. Miłego testowania!

Zagraj w najlepsze gry typu Battle Royale w 2019, na urządzeniu z systemem Android:

 1. PUBG Mobile

  PUBG Mobile

  Bezludna wyspa, bronie leżące na ziemi i gracze z jednym celem: być ostatnim żywym. PUBG jest niewątpliwym królem gier Battle Royale na PC i próbuje także zdobyć ten tytuł w przypadku urządzeń mobilnych. Odkrywaj teren, walcz o zasoby, broń i amunicję. Wszystko po to, aby przeżyć jak najdłużej.

 2. Fortnite

  Fortnite

  Fortnite zyskał ogromną popularność na komputerach, głównie ze względu na swoją swobodę rozgrywki i dowolność w kreowaniu otoczenia przez graczy. Teraz ta sama swoboda jest dostępna dla użytkowników smartfonów z Androidem! Zbuduj ogromną bazę i przeżyj dłużej od innych lub przeszukuj świat gry w poszukiwaniu przedmiotów niezbędnych do przeżycia. Wybór należy do Ciebie.

 3. RULES OF SURVIVAL

  RULES OF SURVIVAL

  Battle Royale Rules of Survival to klasyka gatunku. Jesteś sam przeciwko wszystkim, musisz przetrwać za wszelką cenę. Czy założysz chwilowy sojusz, tylko po to, aby go później zdradzić? Czy może zostaniesz samotnym wilkiem, który będzie polował na nieostrożnych graczy, aż do wygranej? Jeśli przejadły Ci się inne gry Battle Royale, tryb zombie powinien nieco odświeżyć rozgrywkę!

 4. URB: Last Pixels Battle

  URB: Last Pixels Battle

  Jeśli jesteście fanami pixel-artowej grafiki oraz gier typu Battle Royale, URB:Last Pixels Battle będzie idealnym wyborem. Atrakcyjna stylizowana grafika, ogromny i zróżnicowany teren oraz aż do 40 graczy jednocześnie walczących o zostanie ostatnim ocalałym. Dodatkowe tryby mogą urozmaicić rozgrywkę dla tych, którym znudził się już klasyczny survival.

 5. Garena Free Fire

  Garena Free Fire

  Garena Free Fire to przykład Battle Royale, który poszedł nieco bardziej w ekspresową rozgrywkę. Oczywiście, większość wymienionych gier nie trwa długo, jednak tutaj mówimy o meczach trwających po maksymalnie 10 minut i to właśnie pod względem krótkiego czasu rozwijana jest cała rozgrywka. Jeśli normalna partia PUBGa czy Fortnite trwa dla Was zbyt długo, spróbujcie Garena Free Fire.