Najlepsze wrześniowe gry na Androida, takie jak Guns of Glory, Homescapes

Obrazek-najlepsze-gry-wrzesnia

Pozbądź się nudy w autobusie lub na przerwach w szkole, grając w najlepsze wrześniowe gry na Androida. Udekoruj posiadłość w grze match-3, zostań małym hodowcą psów, zagraj w klasyczną bijatykę od SEGA, pokonaj wroga w MMO lub obroń wieże przed pociskami nuklearnymi.

Poznaj nasze najlepsze wrześniowe gry na urządzenia z Androidem.

 1. Homescapes

  Homescapes

  Kolorowa gra match-3, w której Twoim zadaniem jest odnowienie i udekorowanie pokoi pewnej posiadłości. Gra posiada ciekawą i pełną ciepła fabułę oraz możliwość interakcji z postaciami. Odkrywaj sekrety posiadłości, zaopiekuj się puszystym kotem, zbieraj boostery i zaproś znajomych z Facebooka do wspólnej zabawy, aby razem stworzyć przyjemną, domową atmosferę.

 2. Lovely Pets Dog Town

  Lovely Pets Dog Town

  Zaopiekuj się psami w darmowej grze z grafiką 3D na Androida. Poszerzaj swoją kolekcję psów, trenuj je i wysyłaj na mini-misje, aby zdobyć nagrody. Możesz dostosować pokoje, aby Twoje psy czuł się w nich jak najlepiej. Każdy pies ma unikalny charakter, przez co gra jest ciekawsza. Planowane jest rozszerzenie gry o funkcje VR.

 3. Defense Zone 3 Ultra HD

  Defense Zone 3 Ultra HD

  Wieże, naloty i pociski nuklearne – to wszystko i jeszcze więcej w najnowszej odsłonie Defense Zone, gry na Androida w obronę wież z doskonałą grafiką. Możesz wybrać jeden z czterech poziomów trudności oraz zmagać się z różnymi porami roku i ukształtowaniem terenu. Zwycięstwo, zależy od Twoich umiejętności strategicznych!

 4. Guns of Glory

  Guns of Glory

  Mobilna strategia MMO z mechaniką RTS, w której stajesz na czele potężnej armii i nawiązujesz sojusze z dowódcami z całego świata, aby pokonać wrogów i dzikie bestie. Jednocześnie umacniaj swoje miasto i opanowuj nowe niszczycielskie umiejętności. Pamiętaj, że w swojej flocie możesz mieć nawet sterowce!

 5. Golden Axe

  Golden Axe

  Goldex Axe to kolejny klasyk od SEGA w wersji na Androida. Jest to gra z podgatunku hack‘n’slash osadzona w świecie fantasy, w której gracz jednym z trzech bohaterów, aby dotrzeć do kryjówki, gdzie Death Adder więzi króla i jego córkę. Gameplay i oprawa audiowizualna to prawdziwa gratka dla fanów gier retro.

Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu
Najlepsze gry VR na Androida, które przypadną ci do gustu

Gry VR to w miarę nowy rynek, który powoli zapełnia się coraz to lepszymi tytułami. Co przyciąga graczy, to fakt, że można całkowicie zanurzyć się w cyfrowym świecie i przeżywać przygody tak, jakby było się w nich naprawdę. Co roku przybywa nowych tytułów, a fani wirtualnych …