Najlepsze wrześniowe gry na Androida, takie jak Guns of Glory, Homescapes

Obrazek-najlepsze-gry-wrzesnia

Pozbądź się nudy w autobusie lub na przerwach w szkole, grając w najlepsze wrześniowe gry na Androida. Udekoruj posiadłość w grze match-3, zostań małym hodowcą psów, zagraj w klasyczną bijatykę od SEGA, pokonaj wroga w MMO lub obroń wieże przed pociskami nuklearnymi.

Poznaj nasze najlepsze wrześniowe gry na urządzenia z Androidem.

 1. Homescapes

  Homescapes

  Kolorowa gra match-3, w której Twoim zadaniem jest odnowienie i udekorowanie pokoi pewnej posiadłości. Gra posiada ciekawą i pełną ciepła fabułę oraz możliwość interakcji z postaciami. Odkrywaj sekrety posiadłości, zaopiekuj się puszystym kotem, zbieraj boostery i zaproś znajomych z Facebooka do wspólnej zabawy, aby razem stworzyć przyjemną, domową atmosferę.

 2. Lovely Pets Dog Town

  Lovely Pets Dog Town

  Zaopiekuj się psami w darmowej grze z grafiką 3D na Androida. Poszerzaj swoją kolekcję psów, trenuj je i wysyłaj na mini-misje, aby zdobyć nagrody. Możesz dostosować pokoje, aby Twoje psy czuł się w nich jak najlepiej. Każdy pies ma unikalny charakter, przez co gra jest ciekawsza. Planowane jest rozszerzenie gry o funkcje VR.

 3. Defense Zone 3 Ultra HD

  Defense Zone 3 Ultra HD

  Wieże, naloty i pociski nuklearne – to wszystko i jeszcze więcej w najnowszej odsłonie Defense Zone, gry na Androida w obronę wież z doskonałą grafiką. Możesz wybrać jeden z czterech poziomów trudności oraz zmagać się z różnymi porami roku i ukształtowaniem terenu. Zwycięstwo, zależy od Twoich umiejętności strategicznych!

 4. Guns of Glory

  Guns of Glory

  Mobilna strategia MMO z mechaniką RTS, w której stajesz na czele potężnej armii i nawiązujesz sojusze z dowódcami z całego świata, aby pokonać wrogów i dzikie bestie. Jednocześnie umacniaj swoje miasto i opanowuj nowe niszczycielskie umiejętności. Pamiętaj, że w swojej flocie możesz mieć nawet sterowce!

 5. Golden Axe

  Golden Axe

  Goldex Axe to kolejny klasyk od SEGA w wersji na Androida. Jest to gra z podgatunku hack‘n’slash osadzona w świecie fantasy, w której gracz jednym z trzech bohaterów, aby dotrzeć do kryjówki, gdzie Death Adder więzi króla i jego córkę. Gameplay i oprawa audiowizualna to prawdziwa gratka dla fanów gier retro.

Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać
Najlepsze gry Gacha na Androida, w które musisz zagrać

Gry gacha są w dzisiejszych czasach dość popularne. Te najpopularniejsze mają miliony instalacji, a nawet te mniejsze mają wiernych fanów liczonych w tysiące graczy. Co je łączy, to specyficzny styl rozgrywki – zazwyczaj posiadają oldschoolową, JRPG-ową mechanikę walki …

Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz
Najlepsze gry jak Pokemon GO do zagrania już teraz

Pokémon Go to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych, która obecnie ma ponad miliard pobrań od czasu swojej pierwszej premiery 6 lipca 2014 roku. Nintendo i spółka zależna odpowiedzialna za Pokémon, Game Freak, znana również jako The Pokémon Company, współpracowały z Goog…