Jak sprawdzić, czy ktoś śledzi cię przez Instagrama

Czy uważacie, że ktoś śledzi Was na Instagramie? Chociaż Instagram nie oferuje funkcji wyświetlania odwiedzających profil, istnieją wskazówki, aby dowiedzieć się, kto sprawdza Wasze treści. Dzisiaj pokażemy Wam te wskaźniki i jak możecie zabezpieczyć swoje konto w tej sieci społecznościowej.

Dowiedz się, jak sprawdzić, czy ktoś śledzi cię przez Instagrama:

Jak sprawdzić, czy ktoś śledzi cię przez Instagrama

Jeśli ktoś Was prześladuje, istnieje duża szansa, że sprawdzi Waszą relację na Instagramie. Dobrą rzeczą jest to, że możecie zobaczyć, kto oglądał Wasze opublikowane Historie. Dzięki temu możecie dowiedzieć się, które osoby wykazały zainteresowanie profilem.

Aby to zrobić, otwórzcie Instagram na telefonie i dotknijcie swojej relacji w lewym górnym rogu. W lewym dolnym rogu dotknijcie opcji odbiorców. Zobaczycie listę osób, które widziały Waszą relację.

Kolejną wskazówką są polubienia i komentarze do postów. Jeśli ktoś obserwuje Was na Instagramie, mógł polubić lub skomentować Wasze posty. Możecie zobaczyć, kto wykonuje te czynności na opublikowanych treściach.

Aby to zrobić, otwórzcie Instagram i przejdźcie do swojego profilu. Wybierzcie post, a zobaczycie jego komentarze, a także polubienia. Stuknijcie liczbę polubień, aby zobaczyć poszczególne konta, które polubiły Wasz post.

Jeśli ktoś chce mieć na Was oko, może zacząć obserwować twoje konto. W ten sposób zobaczy nowe treści, które publikujecie na swoim profilu. W takim przypadku przejrzyjcie listę obserwujących.

Jeśli padliście ofiarą prześladowców online, macie kilka sposobów na zabezpieczenie swojego konta na Instagramie. Najskuteczniejszą opcją jest uczynienie swojego konta prywatnym, a także zablokowanie kont, które podejrzewacie o zbytnie zainteresowanie Waszym profilem.

Czy aplikacje innych firm mogą stwierdzić, czy ktoś Was śledzi? Szukając sposobów na sprawdzenie, czy ktoś śledzi Was na Instagramie, możesz natknąć się na różne aplikacje, które twierdzą, że pomogą znaleźć listę odwiedzających profil. Uważajcie na takie aplikacje, ponieważ nie ma oficjalnego sposobu, w jaki aplikacja może stwierdzić, czy ktoś sprawdza Wasz profil.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego
Jak pobierać filmy z TikTok bez znaku wodnego

Prawdopodobnie korzystacie już z TikTok i jesteście obeznani z aplikacją. Istnieje jednak problem, który polega na tym, że nie ma intuicyjnego sposobu na pobieranie filmów z TikTok bez znaku wodnego. Istnieje duża szansa, że tworzycie własne filmy bezpośrednio w aplikacji Tik…