Jak tworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję na WhatsApp

Opcja tworzenia naklejek AI jest obecnie dostępna tylko dla wybranych użytkowników w aktualizacji WhatsApp beta na Androida 2.23.17.14. Nowa funkcja umożliwia użytkownikom tworzenie spersonalizowanych naklejek poprzez opisanie pożądanej grafiki sztucznej inteligencji. Funkcja zostanie udostępniona użytkownikom WhatsApp na całym świecie w najbliższych dniach. Jak będzie można z niej skorzystać?

Dowiedz się, jak tworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję na WhatsApp:

Jak tworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję na WhatsApp

Możecie tworzyć własne naklejki za pomocą sztucznej inteligencji w WhatsApp. Naklejki AI na WhatsApp są generowane przez sztuczną inteligencję (AI) na podstawie wprowadzonego tekstu przy użyciu usługi Meta. Po wysłaniu naklejki AI pojawią się automatycznie w zasobniku naklejek i można je w dowolnym momencie udostępnić kontaktowi.

Jak tworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję w WhatsApp? Postępujcie według poniższego schematu:

 • Uruchom aplikację WhatsApp.
 • Otwórz dowolny czat.
 • Na czacie wybierz ikonę buźki znajdującą się na dole, aby otworzyć okno naklejek.
 • Kliknij zakładkę „wygeneruj własną naklejkę AI”.
 • Wybierz „Utwórz” i opisz szczegóły naklejki, którą chcesz utworzyć.
 • Funkcja udostępni różne opcje na podstawie opisu.

Naklejki AI różnią się od naklejek, które można tworzyć przy pomocy kreatora naklejek WhatsApp w aplikacji internetowej lub od zewnętrznych twórców naklejek. Naklejki AI są spersonalizowane i unikalne, ponieważ są tworzone na miejscu przez model AI.

Tworzenie naklejek AI w WhatsApp to zabawny sposób na wyrażenie siebie i urozmaicenie rozmów.

 1. WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger to prosta aplikacja do komunikowania się ze znajomymi przy pomocy sieci bezprzewodowej. Dzięki łatwej obsłudze i możliwości szukania użytkowników po numerze telefonu podbił on rynek komunikatorów, oferując alternatywę dla natywnych aplikacji do dzwonienia czy smsowania przez sieć komórkową.

Jak wylogować się z WhatsApp na Androidzie
Jak wylogować się z WhatsApp na Androidzie

WhatsApp ułatwia pozostawanie w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami i innymi setkami milionów osób korzystających z aplikacji. Jednak ta ciągła komunikacja może czasami sprawiać wrażenie, że aplikacja nigdy nie przestaje wysyłać powiadomień. Z tego też powodu…