Jak tworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję na WhatsApp

Opcja tworzenia naklejek AI jest obecnie dostępna tylko dla wybranych użytkowników w aktualizacji WhatsApp beta na Androida 2.23.17.14. Nowa funkcja umożliwia użytkownikom tworzenie spersonalizowanych naklejek poprzez opisanie pożądanej grafiki sztucznej inteligencji. Funkcja zostanie udostępniona użytkownikom WhatsApp na całym świecie w najbliższych dniach. Jak będzie można z niej skorzystać?

Dowiedz się, jak tworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję na WhatsApp:

Jak tworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję na WhatsApp

Możecie tworzyć własne naklejki za pomocą sztucznej inteligencji w WhatsApp. Naklejki AI na WhatsApp są generowane przez sztuczną inteligencję (AI) na podstawie wprowadzonego tekstu przy użyciu usługi Meta. Po wysłaniu naklejki AI pojawią się automatycznie w zasobniku naklejek i można je w dowolnym momencie udostępnić kontaktowi.

Jak tworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję w WhatsApp? Postępujcie według poniższego schematu:

 • Uruchom aplikację WhatsApp.
 • Otwórz dowolny czat.
 • Na czacie wybierz ikonę buźki znajdującą się na dole, aby otworzyć okno naklejek.
 • Kliknij zakładkę „wygeneruj własną naklejkę AI”.
 • Wybierz „Utwórz” i opisz szczegóły naklejki, którą chcesz utworzyć.
 • Funkcja udostępni różne opcje na podstawie opisu.

Naklejki AI różnią się od naklejek, które można tworzyć przy pomocy kreatora naklejek WhatsApp w aplikacji internetowej lub od zewnętrznych twórców naklejek. Naklejki AI są spersonalizowane i unikalne, ponieważ są tworzone na miejscu przez model AI.

Tworzenie naklejek AI w WhatsApp to zabawny sposób na wyrażenie siebie i urozmaicenie rozmów.

 1. WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger to prosta aplikacja do komunikowania się ze znajomymi przy pomocy sieci bezprzewodowej. Dzięki łatwej obsłudze i możliwości szukania użytkowników po numerze telefonu podbił on rynek komunikatorów, oferując alternatywę dla natywnych aplikacji do dzwonienia czy smsowania przez sieć komórkową.

TikTok nie działa? Oto jak go naprawić
TikTok nie działa? Oto jak go naprawić

Czy próbujecie nagrać wideo TikTok lub chcecie spędzić kilka godzin bezmyślnie przewijając FYP, tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że TikTok nie działa? Jeśli tak, przygotowaliśmy listę rozwiązań, które pomogą Wam przywrócić działanie TikTok. Dowiedz się, jak spróbować napra…

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…