Jak tworzyć własne naklejki na WhatsApp Web

Aplikacja internetowa WhatsApp ma wbudowany kreator naklejek, pozwalający użytkownikom tworzyć własne niestandardowe naklejki w sieci. Funkcja ta od dawna jest dostępna na Androida za pośrednictwem aplikacji firm trzecich z możliwością przekształcania zwykłych obrazów w naklejki, które można następnie wysłać za pośrednictwem WhatsApp.

Jednak WhatsApp, słuchając swoich użytkowników, postanowił samemu dodać takie narzędzie — aby nie trzeba było korzystać z potencjalnie niebezpiecznych aplikacji firm trzecich.

Dowiedz się, jak tworzyć własne naklejki na WhatsApp Web:

Jak tworzyć własne naklejki na WhatsApp Web

WhatsApp uruchomił najnowsze narzędzie do edycji, które pozwala użytkownikowi na tworzenie własnych niestandardowych naklejek. Funkcja ta będzie dostępna dla użytkowników platformy WhatsApp Web i WhatsApp for Desktop na komputerach Mac i PC. Niestandardowe naklejki mogą być używane zarówno w grupach, jak i prywatnych konwersacjach.

Na razie nie wiadomo co z wersjami na Android, jednak biorąc pod uwagę, że wersja Web jest w fazie testowej, to bardzo prawdopodobne jest, że zaraz po niej zobaczymy nowy update do WhatsApp.

Jak zrobić niestandardowe naklejki na WhatsApp? Nic prostszego. Po prostu wykonajcie poniższe kroki, a będziecie mogli w krótkim czasie pochwalić się nowymi i niezwykłymi naklejkami:

 • Otwórz WhatsApp Web przejdź do czatu, do którego chcesz wysłać niestandardową naklejkę.
 • Kliknij ikonę załączników na pasku czatu (ikona spinacza), a następnie wybierz opcję naklejki.
 • Wybierz dowolny obraz zapisany na komputerze do edycji i dostosowania i edytuj je w aplikacji WhatsApp za pomocą oferowanych narzędzi.
 • WhatsApp pozwala na dodawanie emojis, naklejek z panelu naklejek, a nawet dodawanie tekstu. Użytkownicy WhatsApp mogą nawet rysować na obrazie.
 • Dostępne są również opcje cofnięcia i ponownego wykonania czynności edycyjnych.
 • Po pomyślnej edycji i utworzeniu niestandardowej naklejki użytkownicy WhatsApp mogą wybrać opcję Wyślij w prawym dolnym rogu ekranu czatu.

Mamy nadzieję, że dzięki temu nowemu rozwiązaniu, zaskoczycie swoich znajomych wspaniałymi i śmiesznymi naklejkami!

A jeśli chcecie przeczytać więcej o WhatsAppie, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: jak dołączyć do rozmowy WhatsApp po jej rozpoczęciu oraz jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Whatsapp.

 1. WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger to bijąca rekordy popularności apka do komunikacji z rodziną, znajomymi i partnerami biznesowymi przy pomocy internetu. Prosty interfejs, ciągły rozwój i udoskonalanie programu jest tym, co zagwarantowało WhatsAppowi sukces.

Jak wyłączyć historię linków na Instagramie
Jak wyłączyć historię linków na Instagramie

W rozległym świecie mediów społecznościowych Instagram wyróżnia się jako wizualna przystań, umożliwiając użytkownikom odkrywanie niezliczonych treści – głównie graficznych. Poruszanie się po tych treściach często wiąże się z klikaniem linków prowadzących do intrygującyc…

Jak usunąć repost na TikToku
Jak usunąć repost na TikToku

Każdego dnia na TikTok publikowane są tysiące filmów, a miliony użytkowników stale wchodzą w interakcję z szeroką gamą treści dostępnych na platformie. Wielu użytkowników TikTok przypadkowo kliknęło przycisk „Repost” na filmie i nie wiedziało, jak go następnie usu…

Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail
Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail

Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając większą elastyczność i dostępność. Funkcja łączenia adresów e-mail jest obecnie dostępna dla beta testerów na Androidzie. Dowiedz się, jak uzyskać kod…