Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Whatsapp

Niedawno wprowadzono nową funkcję WhatsApp, za pomocą której można wysyłać znikające zdjęcia i filmy. Pod koniec ubiegłego roku WhatsApp wprowadził „Znikające wiadomości”, które pozwalały wysłać wiadomość, która zniknie po 7 dniach – teraz czas na pilotaż nowej funkcji o nazwie „View Once” (zobacz raz).

Funkcja ta pozwoli na wysyłanie plików multimedialnych, tj. zdjęć i filmów, które będzie można obejrzeć tylko raz. Każde zdjęcie lub wideo, które wyślecie z włączoną funkcją WhatsApp View Once, zostanie usunięte, gdy tylko odbiorca je obejrzy.

Dowiedz się, jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Whatsapp:

Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Whatsapp

Funkcja „View Once” jest obecnie dostępna w wersji beta aplikacji na Androida (v2.21.14.3). Dobrą rzeczą jest to, że każdy używający wspomnianej bety WhatsApp na swoim urządzeniu z systemem Android może wysyłać takie wiadomości, a odbiorca otrzyma odpowiednio znikającą wiadomość, nawet jeśli sam nie posiada bety. Ponadto, funkcja ta będzie działać w całym WhatsApp zarówno w prywatnych, jak i grupowych czatach.

Zanim zaczniecie jednak wysyłać znikające wiadomości, sprawdźcie, czy macie w ogóle taką możliwość. Jeśli widzicie ikonę „1” tuż obok przycisku wysyłania, oznacza to, że funkcja View Once jest dostępna. W przeciwnym razie musicie niestety poczekać, aż WhatsApp wypuści ją dla każdego użytkownika.

Teraz zacznijmy od tego, jak wysłać znikający obraz/film w funkcji View Once w WhatsApp?

  • Otwórz czat na WhatsApp.
  • Wewnątrz czatu dotknij spinacza do papieru lub ikony aparatu, aby wysłać/nagrać zdjęcie/film.
  • Po wybraniu zdjęcia/filmu dotknij przycisku „1” po prawej stronie pola „Dodaj podpis…”.
  • Pojawi się komunikat o następującej treści: „To zdjęcie jest ustawione do jednorazowego wyświetlenia”.
  • Teraz jesteś gotowy, aby wysłać swoje media jako View once.

Mamy nadzieję, że dzięki temu rozwiązaniu poprawi się Wasze zadowolenie z korzystania z WhatsApp!

Jeśli chcecie przeczytać inne informacje dotyczące WhatsApp, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: jak zarchiwizować czaty WhatsApp na Androida i zachować je w ukryciu oraz najnowsza aktualizacja WhatsApp pozwala przyspieszać wiadomości głosowe.

  1. WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger to jedna z popularniejszych aplikacji do komunikacji przy pomocy sieci internetowej. Pozwala na bezpośredni kontakt zarówno głosowy, jak i wideo oraz czat tekstowy. Prosty interfejs i możliwość integracji kontaktów z listą numerów w telefonie są jego główną zaletą.

Jak masowo usuwać posty na Facebooku
Jak masowo usuwać posty na Facebooku

Szukacie świeżego startu na Facebooku? Chcecie wyczyścić swoją starą aktywność, usunąć swoje stare posty na Facebooku i zacząć z nową kartą? W przeciwieństwie do innych platform społecznościowych Facebook od niedawna udostępnił opcję (zarówno na stronie internetowej, jak i w …

Jak przywrócić ostatnio usunięte posty z Instagrama
Jak przywrócić ostatnio usunięte posty z Instagrama

Niektóre z nowych funkcji Instagram są świetne i naprawdę zabawne – jednak zwykle bazują na zwiększaniu zasięgów i budowaniu nowej zawartości. Jeśli mamy wybrać jeden nowy dodatek, który okazał się być po prostu pomocny, nie tylko w budowaniu treści, to będzie to funkcj…

Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Whatsapp
Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Whatsapp

Niedawno wprowadzono nową funkcję WhatsApp, za pomocą której można wysyłać znikające zdjęcia i filmy. Pod koniec ubiegłego roku WhatsApp wprowadził „Znikające wiadomości”, które pozwalały wysłać wiadomość, która zniknie po 7 dniach – teraz czas na pilotaż no…