Jak usunąć Story z Instagrama na Androidzie

Chociaż Stories na Instagramie są domyślnie treściami krótkoterminowymi, czasami nie możemy się ich pozbyć wystarczająco szybko – dzisiejsza szybko zmieniająca się rzeczywistość może sprawić, że treści staną się przestarzałe, a nawet żenujące i / lub nieodpowiednie w ciągu kilku godzin. Na szczęście istnieje wyjście, o ile wiecie, jak usunąć historię na Instagramie. Dzisiaj będziemy właśnie omawiać tę funkcję.

Dowiedz się, jak usunąć Story z Instagrama na Androidzie:

Jak usunąć Story z Instagrama na Androidzie

Przy pół milionie Instagrammerów korzystających codziennie z historii, błędy z pewnością się zdarzają – publikowanie niewłaściwej historii lub martwienie się, że może ona kogoś urazić – wszyscy prawdopodobnie mieliśmy taki problem przynajmniej raz. Na szczęście, nie musicie martwić się przez 24 godziny, czekając na wygaśnięcie swojej historii na Insta. Oto jak możecie usunąć Story, które jest obecnie live:

  • Stuknij w swoje Historie i, jeśli to konieczne, kliknij zdjęcie lub film, który chcesz usunąć.
  • Stuknij ikonę z trzema kropkami „Więcej” w prawym dolnym rogu ekranu.
  • Stuknij „Usuń”.
  • Pojawi się okno dialogowe z pytaniem, czy chcesz usunąć zdjęcie lub film.
  • Stuknij ponownie „Usuń”, aby potwierdzić.

Jeśli ktoś oglądał historię podczas jej usuwania, nie zniknie ona od razu z jego ekranu, ale nie będzie mógł jej ponownie wyświetlić.

Co do wyróżnionych historii, czasami możecie chcieć je usunąć. Aby to zrobić, po prostu przejdźcie do strony swojego profilu i dotknijcie przycisku „Edytuj profil”. W sekcji „Wyróżnione historie” zobaczycie wszystkie utworzone przez siebie wyróżnione historie. Stuknijcie w to, które chcecie usunąć, a następnie naciśnijcie ikonę kosza na śmieci. Potwierdź swoją decyzję i gotowe.

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, bazujący na edycji i szybkim udostępnianiu zdjęć robionych telefonem — a także krótkich filmików czy tak zwanych „Insta Story”, które pozwalają na przekazanie większej ilości treści.

Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie
Jak zobaczyć, kto udostępnił twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform po Facebooku. Cieszy się popularnością praktycznie we wszystkich pokoleniach na świecie. Zdobyła uznanie ze względu na zdolność do nawiązywania kontaktów, publikowania, aktualizacji i udostępniania, zawsze mając na uwadze bezp…

Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie
Jak usunąć stare zdjęcia profilowe na Telegramie

Jeśli jesteście aktywni na Telegramie od jakiegoś czasu, to możecie chcieć zmienić swoje zdjęcia profilowe. Jednak stare zdjęcia profilowe nie są automatycznie usuwane przez platformę. Musicie zająć się tym samodzielnie. Na szczęście jest to stosunkowo prosty proces. Dowiedz …