Najlepsze gry mafijne na Androida, w które musisz zagrać

Ludzie lubią gry kryminalne. Franczyzy gier takie jak Grand Theft Auto i Mafia Wars pomogły zwiększyć zainteresowanie ludzi tym gatunkiem. Obecnie powstaje coraz większa liczba gier opierających się na mafijnych porachunkach, jednak gatunek gier gangsterskich nie zmienił się zbytnio od dłuższego czasu. Zwykle rozgrywka polega na tym, że wcielasz się w postać mafijnego podopiecznego i próbujesz rozwinąć swoje imperium i stać się kolejną wielką siłą w podziemiu. Oto najlepsze gry gangsterskie i mafijne na Androida.
 1. Mafia Sniper – wojny klanów

  Mafia Sniper – wojny klanów

  Mafia Sniper to prosta strzelanka, w której ukrywasz się i eliminujesz członków rywalizujących gangów. Musisz także radzić sobie ze skorumpowanymi policjantami, politykami i innymi tego typu ludźmi. Rozgrywka jest dość prosta – celujesz i strzelasz do złoczyńców, jednocześnie unikając postrzelenia.

 2. Grand Theft Auto: Vice City

  Grand Theft Auto: Vice City

  Grand Theft Auto: Vice City to kolejna część znanej serii Grand Theft Auto, w której grasz jako postać z podziemia miasta VIce, którego głównym zadaniem jest zniszczenie wszystkich wrogich gangów i zarobienie pieniędzy. Gra jest podobna do filmu, w którym grasz główną rolę kryminalisty Tommy’ego Vercettiego. Walcz z wrogami, wykonuj misje, zarabiaj pieniądze i je wydawaj.

 3. Idle Mafia - Tycoon Manager

  Idle Mafia – Tycoon Manager

  Przygotuj się na robienie kariery w świecie przestępczym, wykonując drobne zadania, dopóki nie zbudujesz własnego imperium mafijnego prowadzącego lukratywne interesy w całym mieście. Okresowo zbierasz pieniądze od zarządców budynków i firm, aby później móc je wykorzystać na zakup nowych firm i poszerzenie swojego terytorium w całym mieście.

 4. The Godfather

  The Godfather

  Wkrocz w świat mafii i stań się prawą ręką Don Vito Corleone, Ojca Chrzestnego. Ojciec Chrzestny to gra strategiczna, która oferuje różnorodne misje, takie jak budowa i zarządzanie posiadłością Don Vito Corleone, szpiegowanie wrogich rodzin, zawiązywanie sojuszy oraz oczywiście zwiększanie bogactwa swojej rodziny.

 5. Grand Gangsters 3D

  Grand Gangsters 3D

  Gracz steruje poczynaniami kryminalisty, który wykonuje różne zadania dla swoich mafijnych szefów. Nie brakuje okazji do łamania prawa i popełniania rozmaitych przestępstw. Postać porusza się między punktami kontrolnymi rozsianymi w dużym mieście. Przy każdym z punktów czekają kolejne zlecenia, których wykonanie wymaga jazdy kradzionym samochodem, unikania policji i popełnienia wielu podobnych wykroczeń.

Najlepsze gry Mahjong na Androida, w które trzeba zagrać
Najlepsze gry Mahjong na Androida, w które trzeba zagrać

W grze Mahjong (zwanej również Mah-jongg) nie chodzi tylko o to, by zdobyć zwycięski układ. Chodzi o doświadczanie dziedzictwa kulturowego i docenianie tradycji, jednocześnie ciesząc się rywalizacją z rodziną i przyjaciółmi. Można grać w chińskiego mahjonga, koreańskiego mahj…