Najlepsze aplikacje Auto Clicker na Androida, które trzeba pobrać

Auto clicker na Androida – jest to aplikacja, która automatycznie klika na punkt na ekranie urządzenia mobilnego. Kliker automatyczny na Androida może wydawać się dość prosty, ale za wieloma z nimi kryje się nietuzinkowa ilość pomysłów. Zapewniają one inne przydatne funkcje automatyczne, takie jak wykrywanie obrazu i wykrywanie przycisków.

Jeśli szukacie odpowiedniego dla siebie automatycznego klikera, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was listę jednych z najlepszych tego typu aplikacji.

Ludzie używają tych automatycznych klikaczy na Androida z wielu powodów, ale najczęściej są one używane do automatyzacji gier wideo, a czasem do manipulacji reklamami. Praktycznie można zautomatyzować każdą funkcję wymagającą stukania w ekran.

Bez względu na to, jaki jest Wasz powód, zebraliśmy listę najlepszych aplikacji auto clickerów na Androida, które sprawią, że Wasze życie będzie o wiele łatwiejsze. Co więcej, aplikacje te nie wymagają rootowania urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą!

 1. Automate — automatic tasks

  Automate — automatic tasks

  Dzięki aplikacji Automate możesz łatwo zautomatyzować różne funkcje smartfona lub tabletu z systemem Android, takie jak ustawienia dźwięku, Bluetooth, GPS, Wi-Fi i wiele więcej! Za pomocą aplikacji w prosty sposób możesz skonfigurować nie tylko automatyczne wysyłanie wiadomości i e-maili, ale także włączać/wyłączać Wi-Fi i Bluetooth, kopiować pliki FTP, zarządzać ustawieniami baterii itp.

 2. Auto clicker : Gesture recording & click assistant

  Auto clicker : Gesture recording & click assistant

  Aplikacja Auto Clicker to proste urządzenie, które automatyzuje kliknięcia w Waszym telefonie. Dzięki niemu można nie tylko ułatwić sobie rozgrywkę w różnego rodzaju gry typu clicker, ale także zautomatyzować odbieranie połączeń, wiadomości, lub tworzyć bardziej skomplikowane kombinacje.

 3. Auto Clicker - Automatic tap

  Auto Clicker – Automatic tap

  Auto Clicker to wydajne i łatwe w użyciu narzędzie, które pomoże Ci skonfigurować Twojego smartfona z Androidem i zautomatyzować wykonywanie wielu różnych działań. Aplikacja pozwala zaprogramować automatyczne działania bez rootowania smartfona. Dotyczy to, między innymi, możliwości dostosowania stukania za pomocą przesuwania, co czyni go jedną z najbardziej funkcjonalnych aplikacji tego typu.

 4. Macrorify - Auto Clicker with Image Detection

  Macrorify – Auto Clicker with Image Detection

  Macrorify to przydatne narzędzie dla każdego fana konfiguracji telefonu, które pomoże Ci przygotować urządzenie do wykonywania wielu czynności bez Twojego udziału. Prosta obsługa i niskie zużycie baterii to cechy wyróżniające Macrorify na tle innych podobnych aplikacji.

 5. Auto Clicker - Tapping

  Auto Clicker – Tapping

  Auto Clicker – Tapping to prosta apka, która używana jest głównie do ułatwienia rozgrywki w różnego rodzaju clickerach i tapperach. Choć prosta w obsłudze, to jednak trudno jest na niej skonfigurować bardziej skomplikowane zadania.

Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?
Co to jest Telegram Premium i jak z niego korzystać?

Plan premium Telegrama zbliża się wielkimi krokami i wiemy już, jakie ekskluzywne korzyści będzie zawierał. Niejednokrotnie mówiono w sieci o nowym planie Telegrama, który wkrótce pojawi się w aplikacji, aby dać użytkownikom możliwość korzystania z ekskluzywnych korzyści w za…

Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym
Jak korzystać z aplikacji WhatsApp w trybie ukrytym

Był czas, gdy aplikacje do obsługi wiadomości dawały Wam pełną kontrolę nad sposobem komunikowania się z innymi. Można było ustawić swój własny status na ukryty lub niewidoczny i zachować pełną możliwość korzystania z komunikatora! Potwierdzenia przeczytania (dzisiejsze niebi…