Najlepsze aplikacje z wagą cyfrową na Androida, które trzeba poznać

Wszyscy uwielbiamy eksperymentować z różnymi aplikacjami dostępnymi na Androida i chwalić się naszymi odkryciami. To właśnie dlatego przygotowaliśmy dzisiejsze zestawienie, które prezentuje Wam 5 najlepszych aplikacji wagowych na Androida. Jak to działa? Niektóre bazują na prostym rachunku prawdopodobieństwa, inne mierzą nacisk, a jeszcze inne próbują ocenić wagę po wielkości produktu. 

Bez względu na sposób działania, apki te nie są w 100% pewne, jednak sprawdzą się idealnie w „polowych” warunkach, kiedy potrzebujemy małej wagi kuchennej, ale nie mamy żadnej pod ręką. O ile pomyłka o 2 gramy przy 20 gramach nie nie zaszkodzi temu, co właśnie robicie.

Dzisiaj przedstawiamy Wam 5 najlepszych aplikacji do ważenia małych obiektów na Androidzie. Pamiętajcie, aby nie ważyć nic zbytnio ciężkiego, gdyż można uszkodzić sobie ekran!

A jeśli chcecie zapoznać się z naszymi innymi zestawieniami ciekawych i pomocnych programów, to zerknijcie na nasze poprzednie artykuły: jak uzyskać zwrot pieniędzy za zakupy z Google Play oraz 5 najlepszych aplikacji do sprzedawania online i lokalnie przez Androida w 2019.

 1. IQ Digital scale simulator

  IQ Digital scale simulator

  Chcesz mieć pod ręką wagę do ważenia żywności i innych przedmiotów? Wypróbuj tę przydatną aplikację, dzięki której możesz zmienić swój smartfon w funkcjonalną wagę do ważenia w różnych jednostkach miary. Aplikacja wykorzystuje ekran dotykowy smartfona jako wagę do pomiaru masy dowolnego przedmiotu w gramach, kilogramach, uncjach czy funtach.

 2. Digital Scale 玩笑

  Digital Scale 玩笑

  Często gotujesz jedzenie i lubisz dodawać do potraw ściśle określoną ilość składników? Ten przydatny asystent, który jest wirtualną wagą, pozwoli Ci mierzyć masę obiektów bezpośrednio na smartfonie. Można również podać masę pojemnika, aby następnie odjąć ją od masy wynikowej i uzyskać dokładną wartość.

 3. Runtastic Libra Weight Tracker

  Runtastic Libra Weight Tracker

  Runtastic to nie do końca waga, co pełnoprawna aplikacja pomagająca w chudnięciu — ale także pomagająca w odmierzaniu odpowiednich porcji dla siebie w trakcie diety. Jeśli potrzebujecie bardziej zaawansowanego asystenta, Runtastic sprawdzi się wyśmienicie.

 4. Kitchen Scale

  Kitchen Scale

  Kitchen Scale to przydatne narzędzie, które pozwala na odmierzenie na oko niektórych wartości gramatur przedmiotów sypkich. Nie jest zbyt dokładna, ale nada się do szybkiego odmierzenia mniej-więcej poprawnej wartości produktów w sytuacji kryzysowej.

 5. Sensoscale Lite digital scale

  Sensoscale Lite digital scale

  Zsynchronizuj wagę elektroniczną ze swoim smartfonem, aby sprawdzić wagę produktów na ekranie Androida. Pobierz i zainstaluj tę aplikację, aby ułatwić sobie gotowanie i ważyć potrzebne produkty w różnych jednostkach miary. Aplikacja umożliwia zsynchronizowanie dowolnej wagi elektronicznej Sensoscale ze smartfonem z systemem Android.

Popraw sylwetkę na lato z aplikacjami treningowymi na Androida
Popraw sylwetkę na lato z aplikacjami treningowymi na Androida

Co roku obiecujesz sobie, że będziesz trenować, by cieszyć się idealną sylwetką podczas wakacji i upalnych dni w mieście, ale realizacja tego celu okazuje się to trudniejsza, niż Ci się wydawało? Daj szansę aplikacjom treningowym na Androida, które pomogą Ci rejestrować codzi…