Jak dawać reakcje na wiadomości w Telegramie

Wiadomości na Androidzie odchodzą nieco do lamusa, a ich miejsce przejmują apki, które pozwalają na komunikowanie się przy użyciu połączenia sieciowego, zamiast sieci komórkowej. Dziś, jeden z najlepszych dostawców usług komunikacyjnych, Telegram, ogłosił długo oczekiwany debiut reakcji na wiadomości w swojej najnowszej aktualizacji. Zapraszamy, do przeczytania i dowiedzenia się więcej!

Dowiedz się, jak dawać reakcje na wiadomości w Telegramie:

Jak dawać reakcje na wiadomości w Telegramie


Aktualizacja Telegram 8.4 to jest coś, na co wielu użytkowników czekało wiele lat, aby dostać w swoje ręce reakcje na wiadomości w czacie. Od teraz jest to dostępna funkcja dla każdego! Począwszy od tej najnowszej aktualizacji, użytkownicy Telegrama mogą wysyłać reakcje, które dołączają do konkretnych wiadomości, zamiast wysyłać je jako własne wiadomości.

Funkcja ta, która została szeroko przyjęta w innych urządzeniach do wiadomości, w tym iMessage, Discord, Slack i innych. Jak dokładnie z tego skorzystać?

Aby zareagować na wiadomość przy pomocy animowanego lub zwykłego emoji, należy dwukrotnie stuknąć, aby szybko dać wiadomości kciuk w górę, lub stuknąć raz, aby wywołać menu z kilkoma różnymi opcjami emoji. Można dostosować wybór emoji podwójnego stuknięcia w „Ustawieniach czatu” Telegrama do czegoś innego niż kciuk w górę. Dla prywatnych rozmów reakcje są dostępne domyślnie, ale w grupach lub kanałach, właściciel grupy może zdecydować, które reakcje udostępnić.

Jeśli chcecie poczytać więcej o Telegramie, to zapraszamy do naszych poprzednich artykułów: jak tworzyć grupy i kanały w aplikacji Telegram oraz Telegram obsługuje teraz połączenia wideo na systemach Android.

  1. Telegram

    Telegram

    Telegram to prosty w użyciu i wygodny komunikator — który pozwala na tworzenie niestandardowo dużych grup czatowych i wideokonferencji, a także udostępnianie wideo do 1 GB. W swoim działaniu jest podobny do WhatsAppa, wymagając do rejestracji numeru telefonu, po którym następnie można synchronizować kontakty.

Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp
Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp

Jeśli chcecie wysłać komuś załącznik z dużym plikiem, jedyną realną metodą jest poczta elektroniczna — albo raczej była. W dzisiejszych czasach, platformy do przesyłania wiadomości stały się tak szybkie i zaawansowane, że można je łatwo wykorzystać również do przesyłania plik…

Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie
Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie

Instagram wykorzystuje wiele danych z telefonu, w tym między innymi dane z GPS używane do lokalizacji. Mimo że śledzenie takich danych pomaga znaleźć niezbadane miejsca w pobliżu, których odwiedzeniem często warto się zainteresować, zdarzają się sytuacje, w których nie chcemy…

Jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp
Jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp

Jednym z najprostszych sposobów na dodanie członków do grupy WhatsApp jest udostępnienie linku do dołączenia — tworzenie grupy WhatsApp może być żmudnym zadaniem. Dzieje się tak, ponieważ dodawanie każdego członka grupy indywidualnie zajmuje dużo czasu. Czasami można potrzebo…