Jak znaleźć znajomych z Instagrama na TikTok

Czy poszukujecie nowych inspiracji na TikToku, albo może chcecie powiększyć swój zbiór ulubionych kanałów? A czy wiedzieliście, że możecie poszukać swoich znajomych z Instagrama na TikToku i sprawdzić, jakie wideo tam wrzucają? Podobnie można zrobić z Waszymi obserwowanymi twórcami treści.

Wzrost popularności TikTok sprawił, że nawet Instagram postanowił się przyłączyć do tego „pociągu” i udostępnił możliwość dodawania użytkowników z Insta na TikToku, jeśli połączy się ze sobą konta.

Dowiedz się, jak znaleźć znajomych z Instagrama na TikTok:

Jak znaleźć znajomych z Instagrama na TikTok

Im więcej macie przyjaciół i znajomych, tym łatwiej będzie Wam znaleźć nowe ciekawe i popularne kanały na TikToku. Dzisiaj postanowiliśmy pokazać, jak znaleźć znajomych z Instagrama na TikTok — obecnie TikTok bije rekordy popularności i codziennie pojawiają się na nim setki filmików. Dodatkowo praktycznie każdy influencer lub twórca treści na Insta rozpoczął swoją działalność na TikToku, aby skorzystać z jego viralowej popularności. Jeśli chcecie w pełni śledzić swoich obserwowanych twórców, warto zerknąć, czy nie mają oni także konta na TikToku i obserwować ich kanał.

Jak tego dokonać? Nic prostszego, po prostu wykonaj poniższe kroki:

 • Wejdź na TikToka.
 • Kliknij ikonę osoby znajdującą się w prawym dolnym rogu ekranu.
 • W oknie profilu użytkownika zobaczysz ikonę osoby ze znakiem + znajdującą się w lewym górnym rogu, dotknij jej.
 • Teraz zobaczysz ekran „Znajdź znajomych”.
 • Stuknij w „Zaproś znajomych”, a rozpocznie się synchronizacja z aplikacjami i kalendarzem kontaktów Twojego telefonu z aplikacją.
 • Po prawej stronie na górnym pasku zobaczysz serię aplikacji, gdzie możesz wysłać zaproszenie do swoich znajomych. Przesuń palcem do dołu i stuknij w opcję „Inne”.
 • Jeśli masz zainstalowaną aplikację Instagram na swoim telefonie, zobaczysz, że pojawi się opcja zaproszenia znajomych z Instagrama przez czat. Dotknij ikony aplikacji i natychmiast zobaczysz listę kontaktów swoich znajomych na Instagramie.
 • Wybierz osoby, które chcesz zaprosić i dotknij przycisku „Wyślij”.

W ten sposób dowiecie się nie tylko, kto z Waszych znajomych na Insta ma konto na TikToku, ale także zaprosicie resztę swoich znajomych na TikToka.

Jeśli chcecie zdobyć więcej informacji na temat TikToka, to zapraszamy do przeczytania naszych poprzednich artykułów: jak zrobić pokaz slajdów na TikTok oraz jak zmienić lokalizację lub region na TikTok.

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok to świeży i bijący rekordy popularności portal społecznościowy, który bazuje na tworzeniu krótkich, viralowych filmików. Poza możliwością szybkiego zamieszczania filmów zawiera on także drobne narzędzia edycyjne, aby wesprzeć twórców w tworzeniu nowych treści.

Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp
Jak wysyłać duże pliki na WhatsApp

Jeśli chcecie wysłać komuś załącznik z dużym plikiem, jedyną realną metodą jest poczta elektroniczna — albo raczej była. W dzisiejszych czasach, platformy do przesyłania wiadomości stały się tak szybkie i zaawansowane, że można je łatwo wykorzystać również do przesyłania plik…

Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie
Jak ukryć swoją lokalizację w postach na Instagramie

Instagram wykorzystuje wiele danych z telefonu, w tym między innymi dane z GPS używane do lokalizacji. Mimo że śledzenie takich danych pomaga znaleźć niezbadane miejsca w pobliżu, których odwiedzeniem często warto się zainteresować, zdarzają się sytuacje, w których nie chcemy…

Jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp
Jak utworzyć łącze bezpośrednie dla grupy WhatsApp

Jednym z najprostszych sposobów na dodanie członków do grupy WhatsApp jest udostępnienie linku do dołączenia — tworzenie grupy WhatsApp może być żmudnym zadaniem. Dzieje się tak, ponieważ dodawanie każdego członka grupy indywidualnie zajmuje dużo czasu. Czasami można potrzebo…