Najlepsze darmowe aplikacje Chat Room, aby poznać nowych przyjaciół

Czaty nie są już tak popularne, jak kiedyś. AOL Instant Messenger, IRC i inne podobne usługi czatu powoli odchodzą w zapomnienie, pomimo gwałtownego wzrostu wartości usług przesyłania wiadomości opartych na danych. Jednak istnieją pewne doświadczenia czatu, które czasami chcemy zreplikować.

Istnieje mnóstwo aplikacji tego typu, które pozwalają na czaty grupowe – jednak dobrze jest przed ich użytkowaniem zrobić drobne „badanie” rynku i sprawdzić, które się nadają, a które lepiej sobie odpuścić. My postanowiliśmy Wam to ułatwić i sami sprawdziliśmy kilka apek i wybraliśmy te, które są według nas najlepsze. Zapraszam do zapoznania się z naszym spisem najlepszych darmowych aplikacji Chat Room.

Natomiast jeśli interesują Was inne informacje na temat różnorakich komunikatorów, zapraszamy do zapoznania się z naszymi poprzednimi artykułami: TOP5 komunikatorów na Androida bezpieczniejszych niż WhatsApp oraz 5 najlepszych komunikatorów wideo na Androida.

 1. MeetMe: Chat & Meet New People

  MeetMe: Chat & Meet New People

  MeetMe jest skrzyżowaniem serwisu randkowego i aplikacji czatu. Może pochwalić się dużym gronem aktywnych użytkowników. Jest to dobry sposób na poznanie ludzi, choć raczej nie polecamy go młodszym użytkownikom lub osobom, które po prostu chcą porozmawiać z kimś z drugiego końca świata.

 2. Ablo

  Ablo

  Ablo to aplikacja, która pozwala czatować na cały świat, i tworzyć nowe przyjaźnie. Z ciekawych funkcji, Ablo tłumaczy rozmowy w czasie rzeczywistym, a także pozwala na tworzenie szybkich zdjęć, zrzutów ekranów, czy nawet filmików – które następnie można pokazać nowo poznanym znajomym.

 3. Amino: Communities and Chats

  Amino: Communities and Chats

  Amino to popularna aplikacja do czatowania, istnieje w niej wiele różnych społeczności i można tworzyć własne. Ciekawym rozwiązaniem w Amino jest tworzenie awatarów, nad którymi niektórzy użtkownicy spędzają wiele czasu – aby jak najlepiej odzwierciedlić swoje własne osobowości.

 4. Discord

  Discord

  Discord jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do czatowania – choć jest przeznaczony głównie dla graczy – jednak każdy może go używać, a mnogość czatów tylko to potwierdza. Minusem jest fakt, że najpierw trzeba znaleźć odpowiednie dla siebie pokoje, aby móc zacząć pisać z innymi ludźmi.

Najlepsze aplikacje z wiadomościami na Androida
Najlepsze aplikacje z wiadomościami na Androida

Zbieranie informacji i wiadomości w podróży to jedna z tych rzeczy, które Androidy robią wręcz doskonale. Podczas codziennego zgiełku łatwo jest zignorować świat wokół siebie, a wiadomości są łatwe do przeoczenia. Dlatego też postanowiliśmy zebrać najlepsze aplikacje z wiadom…

Jak edytować Instagram Story po opublikowaniu
Jak edytować Instagram Story po opublikowaniu

Instagram stał się dla wielu apką niezastąpioną, z której korzysta się codziennie nie tylko dla przyjemności, ale także samopromocji czy nawet zarabiania. Ta platforma umożliwia użytkownikom dzielenie się swoim życiem poprzez zdjęcia, krótkie filmy i historie. Insta Stories t…