Jak uzyskać dostęp do Internetu na Androidzie bez użycia własnych Danych i WiFi?

We współczesnym świecie dość trudno jest żyć bez Internetu – pomaga on nam codziennie, a także zapewnia rozrywkę i możliwość utrzymywania kontaktu na odległość. Niewątpliwie słyszeliście, że niektórzy korzystają z internetu za darmo, stosując pewne sztuczki.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak uzyskać bezpłatny dostęp do Internetu, to zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim artykułem.

Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do Internetu na Androidzie bez użycia własnych Danych i WiFi:

Jak uzyskać dostęp do Internetu na Androidzie bez użycia własnych Danych i WiFi

Najlepszym sposobem na korzystanie z darmowgo internetu jest użycie oprogramowania VPN – miliony ludzi korzystają z bezpłatnego Internetu za pomocą aplikacji VPN.

Jak korzystać z VPN, aby uzyskać bezpłatny Internet? VPN jest wirtualną siecią prywatną – możesz połączyć się z oprogramowaniem VPN, a wtedy nie trzeba płacić ani grosza za korzystanie z sieci.

Technologia ta jest także używana do niewykrywalnego przeglądania sieci, VPN służy jako bufor i zabezpiecza poufne dane użytkownika – oferuje warstwowy system ochrony, który zatyka wiele dziur w zabezpieczeniach, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu.

Istnieje wiele darmowych aplikacji internetowych, jednak nie wszystkie one są prawdziwie skuteczne, niektóre potrafią być scamem lub są przeładowane reklamami. Dlatego też, sprawdziliśmy oferty dostawców VPN za darmo, aby móc przedstawić Wam najlepsze i bezpieczne aplikacje – znajdziecie je na końcu artykułu.

Jak działa korzystanie z takiego programu? VPN tuneluje ruch internetowy przez swój serwer i pozwala na korzystanie z sieci bez wykrycia. Przedstawimy sposób użytkowania dla jednej z wybranych przez nas aplikacji: DroidVPN. Wszystkie inne działają względnie podobnie i nie powinniście mieć problemów z rozgryzieniem ich działalności, jeśli poznacie jeden z VPNów – na dodatek każdy zwykle ma swoją instrukcję obsługi, więc można także zajrzeć do niej.

Oto co musicie zrobić:

 • Pobierz aplikację ze sklepu Google play.
 • Zarejestruj się w aplikacji.
 • Z „connection setting” przejdź do „connection protocol”, a następnie wybierz „TCP connection”.
 • Włącz HTTP, klikając na „HTTP header”, a następnie dotknij pola wyboru.
 • W niestandardowych nagłówkach HTTP należy wpisać “Host:get.wynk.in/X-Online-Host:get.wynk.in/”.
 • Naciśnij OK.
 • Otwórz aplikację Droid VPN.
 • Wybierz stamtąd dostępne połączenie.
 • Naciśnij na przycisk połączenia.
 • Gotowe! Jesteś podłączony do tego VPN, i możesz cieszyć się surfowaniem online.

Aby poznać więcej tricków związanych z internetem, zerknijcie na nasz artykuł, jak zrobić z Androida wzmacniasz do Wi-Fi oraz jak bezpiecznie przeglądać korzystać z internetu w trakcie użytkowania darmowego Wi-Fi.

 1. DroidVPN - Android VPN

  DroidVPN – Android VPN

  DroidVPN to popularne narzędzie do towrzenia środowisko VPN na Androidzie. Jest ono w pełni darmowe, pozwala na połączenia z siecią bez wykorzysywania danych w telefonie, a także umożliwia bezpieczne i anonimowe przeglądanie internetu. 

 2. FlyVPN

  FlyVPN

  FlyVPN pozwala na przekraczanie blokad miejscowych, a także krajowych dla różnych witryn i materiałów online jak – filmy, gry, storny internetowe itp. Wśród usług istnieje także szybkie chowanie IP bez zmiany kraju użytkownika. 

 3. TroidVPN - Android VPN

  TroidVPN – Android VPN

  TroidVPN to konkretna alternatywa dla innych programów VPN, która ma na celu jak najabrdziej ułatwić korzystanie ze swoich usług. Choć brakuje mu pewnych funkcji, całkiem dobrze spełnia on swoje zadanie, nie zarzucając użytkowników niepotrzebnymi bajerami. 

 4. FEAT VPN for OpenVPN

  FEAT VPN for OpenVPN

  FEAT VPN to nakładka samodzielna na OpenVPN, pozwalająca na darmowy dostęp do internetu – nawet, jeśli Wasze dane już się wyczerpały i nie macie nigdzie w pobliżu otwartego Wi-Fi. W łatwy sposób można go skonfigurować i cieszyć się surfowaniem po sieci. 

 5. SkyVPN

  SkyVPN

  SkyVPN to funkcjonalny program, który udostępnia serwery proxy w różnych krajach na świecie – pozwala to na odblokowywanie witryn i plików normalnie niedostępnch w krajach użytkowników. Dodatkowo, zapewnia on pełną anonimowość i bezpieczeństwo w sieci – zupełnie za darmo.

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram
Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil Instagram

Czy używacie Instagrama tylko do celów osobistych, aby pokazać swoim przyjaciołom i rodzinie najciekawsze zdjęcia, czy jako strategie biznesową – to prawdopodobnie chcecie, aby Wasze posty były oglądane przez jak najwięcej osób. Wiedząc, kto Was obserwuje i sprawdza kon…